Заюшка_хозяюшка• 08 ноября 2024
Як часто ви вживаєте алкоголь?
Років до 30 щоп´ятниці у мене була дівич-зустріч. Сиділи в якомусь закладі. Випивали орієнтовно по пляшці напівсолодкого на душу. Нас збиралося 4-8 дівчат.
Потім життєві обставини потихеньку розкидали нашу компанію. Зав´язалося нове коло спілкування. Зустрічалися раз на місяць в двох-трьох. Випивали теж з розразрухунку пляшка вина на одного.
Після 40 життя почало в іншу сторону звертати. Ковід, війна. Якщо в ковід, ми хочаб раз в квартал збиралися, то в війну нас розкидало зовсім.
Мені, щоб вживати алкоголь, потрібна компанія. Не розумію, як це сидіти і самій пити. Алкоголь для мене - це про спілкування.
І нещодавно згадала, що в останнє вживала алкоголь на свій день народження напередодні повномасштабного вторгнення. Є приятельки. можемо перетнутися попити каву. На роботі всі за кермом, і якщо трапляються якісь корпоративчікі, то із соком чи пепсі.
Відчуваю себе якимось старим динозавром. А як у вас? Часто трапляються приводи випити?
Коленная ложечка• 08 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
С началом войны, ни капли..
У мене алкоголь інколи пов´язаний зі стресом, тому з початку війни п´ю частіше
КонФФетОшка• 08 ноября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я не могу расслабиться, а алкоголь расслабляет.
Коленная ложечка• 08 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
А я не могу не расслабиться, очень напрягаюсь( Много всё равно не выпьешь, но как то так