язззззь!!!• 10 ноября 2024
Чи ростуть міоми під час прийому візану?
Призначили при енометріоїдній кісті, але є і міома невелика. Питання, чи не буде рости міома під час прийому гормонів? Як це на неї вплине? Можливо у когось був досвід. Дякую
Викликаю на дебати• 10 ноября 2024
В мене не виросла. Але після того як 1 рік поприймала , з´явилась ще одна міома.
язззззь!!!
• 10 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Спостерігаєте їх? Візан допоміг?
язззззь!!!
• 10 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
Снова миомный троль. Ложитесь уже спать
До чого тут троль?
Гостра на язик• 10 ноября 2024
Ответ дляязззззь!!!
До чого тут троль?
Здесь есть специальный миомный троль, который темы про миомы клепает. Есть инсультнвц троль.
Если это не Вы, вибачайте
Викликаю на дебати• 10 ноября 2024
Ответ дляязззззь!!!
Спостерігаєте їх? Візан допоміг?
Спостерігаю. Кожні 3 місяці узд. Візан не вирішив мою проблему . Все повернулось як до нього.
язззззь!!!
• 10 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Дуже шкода. А у вас кіста?
Ох звідки воно все береться