Останній ривок кацапів на тому напрямку у цьому році. Надіюсь, наші підготувались і не про-буть
❗️Протягом кількох днів русня може почати штурми в Запорізькій області, – речник Сил оборони Півдня Волошину коментарі Sky News.
Там російські війська чисельно перевищують сили оборони України. Головна ціль удару – Запоріжжя.