МояХатаЗкраю• 13 ноября 2024

Яке дитяче харчування в банках найкраще?

Результат:
вже голосів: 16
11 (68.75%) Gerber
2 (12.5%) Інше
2 (12.5%) Жодне
1 (6.25%) Hipp
0 (0%) Milupa
Шалена невинність• 13 ноября 2024
Смотрите по составу
А вообще жду мамок с домашним кабачком)))

Контрольница• 13 ноября 2024
Іноді купувала гербер - норм. Але майте на увазі, що його ще й не всі діти їдять ) Тож методом проб
Подвійна веселка• 13 ноября 2024
мені гербер був норм, але я тільки паучі іноді купувала.
дитячі мʼясні консерви точно кращі hame
Подвійна веселка• 13 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Смотрите по составу
«як це дитині не приготувати самій? і нічого там складного» (с) 🤌🏻
Диви яка я пава!• 13 ноября 2024
Я много лет назад брала hame баночки. И пюре сладкое прикольное, и мясной паштет.
автор МояХатаЗкраю • 13 ноября 2024
Ответ дляПодвійна веселка
дитячі мʼясні консерви точно кращі hame
Бачу, що в Хейм майже немає мʼясних пюре для 6 міс
Диверсификация• 13 ноября 2024
Те, котре підходить конкретно Вашій дитині

Диверсификация• 13 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Смотрите по составу
А що складного збити дитині блендером натуральне і свіже?
Я вся ваша• 13 ноября 2024
Читала состав , разные брала , но больше всего hipp любила
Пампушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляДиверсификация
В дороге особенно ничего сложного, на прогулке, на пляже, на даче….. пара пустяков
НашлаПерепискуМужа• 13 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
А на прогулке ребенку надо пюре из баночки, до дома дотерпеть никак?
автор МояХатаЗкраю • 13 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Або під час блекауту)
НашлаПерепискуМужа• 13 ноября 2024
Честно, все они одинаковые. Пробуйте какое Вашему ребенку понравится больше всего. Моя Гербер вообще есть не хотела
Спілий баклажан• 13 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не у всех прогулки это час в ближайшем парке. Иногда прогулка это выход из дома на целый день.
Смайлик• 13 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
А нащо в 6 міс м´ясні пюре?
Шалена невинність• 13 ноября 2024
Ответ дляДиверсификация
О, мое любимое)
Вы пеленки в реке уже постирали?
Пузата Хата• 13 ноября 2024
Брати і дивитися. Все суб´єктивно. Деякі пюре рідкі, водянисті, колір неприємнмй. Дивитися склад. Щоб не було крохмалю, цукру.
Пузата Хата• 13 ноября 2024
Ответ дляСмайлик
А нащо в 6 міс м´ясні пюре?
В сенсі, навіщо? М´ясо за усіма міжнародними протоколами вводиться з 6 місяців
Пампушечка• 13 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
О, мое любимое)
Вы пеленки в реке уже постирали?
И мыло на терке натерли

Смайлик• 13 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
Не вводиться.
автор МояХатаЗкраю • 13 ноября 2024
Ответ дляСмайлик
А нащо в 6 міс м´ясні пюре?
Комітет Американської академії педіатрії з питань харчування рекомендує з 6 місяців пропонувати дитячі каші та м´ясні пюре, оскільки вони містять залізо та цинк. М´ясні пюре містять гемове залізо, яке є більш біодоступним, ніж негемове, і підвищують всмоктування негемового заліза. Після того, як ці продукти будуть включені в раціон, варто додавати протерті або пюреподібні фрукти та овочі.
автор МояХатаЗкраю • 13 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
У Мілупі є крохмаль, здається
Смайлик• 13 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це якщо в дитини низький гемоглобін. А якщо все нормально, то не раніше 7-8 місяців.
М´ясо рекомендовано вводити приблизно через 2 місяці від початку введення овочів
автор МояХатаЗкраю • 13 ноября 2024
Ответ дляСмайлик
Тобто ви краще знаєте за Американську академію? На всіх пюре написано, що мʼясо з 6 місяців. Каші теж додаються з 6
Смайлик• 13 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Краще знає зав.педіатрії і гастроентеролог ПАГу, які потім панкреатити і холецистити лікують.
Написано, як мінімально допустимий вік, а не ’руководство к действию’ для всіх підряд. Це для дітей з дефіцитом заліза, з низьким гемоглобіном.
Пузата Хата• 13 ноября 2024
Ответ дляСмайлик
Ким рекомендовано?
Пузата Хата• 13 ноября 2024
Ответ дляСмайлик
Завідуючий відліленням не є авторитетом на рівні країни. Мені завідуючий відділенням для новонароджених говорив, що моя дитина у 4 місяці, яка на чистому гв була, має через це ожиріння і перебор ваги, тому треба частіше давати воду замість молока.
Смайлик• 13 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
А в дітей на гв не буває ожиріння?)
Пузата Хата• 13 ноября 2024
Ответ дляСмайлик
А в дітей на гв не буває ожиріння?)
Від гв? А буває?) дуже цікаво
Смайлик• 13 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
Від гв? А буває?) дуже цікаво
Ще й як буває