ГейТуда• 14 ноября 2024

Нова пошта , посилку забрали але ...

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, може у когось була така ситуація.. відправила посилку с "наложкою". Покупець забрав посилку , відписався мені зі словами подяки , що все підійшло . Але в моєму кабінеті НП не зафіксовано, що посилку отримали , досі висить статус що посилка у відділенні .Тобто накладна не закрита , та гроші мені не відправлені. Написала їм у телеграм, відповідь ´ зафіксовали звернення , розглянемо". Минула майже доба , як посилку забрали...
Меряю линейкой• 14 ноября 2024
Ну чекайте відповіді від НП, а що ще можна зробити?
Барбітта• 14 ноября 2024
Отримувач в селі ? У них таке буває, може і 2 дні висіти не закрита.
Алина-1240• 14 ноября 2024
Я забрала позавчера около 4 дня посылку,у меня в приложении так и висит,что прибыла в отделение
Позитивна• 14 ноября 2024
У мене теж був такий випадок і мені відповіли ’там маленьке відділення і співробітники будуть закривати чеки тільки завтра ввечері’
Тобто, між тим як забрали посилку і закрили чек пройшло 4 дні
Ду да ду да ду• 14 ноября 2024
відправила в село в пунк доставки нової пошти посилку сестрі. Вона її вже тиждень як забрала, а в мене в додатку ще показує, як неотримана, сьогодні навіть смс прийшло, що клієнт не забирає посилку))))
автор ГейТуда • 14 ноября 2024
Дякую дівчата. Вперше таке з мільйону попосилок НП. Почекаємо тоді.
Невгамовна сила• 14 ноября 2024
Було таке, коли йшло в маленьке селище. Чекали 2 дні, лише потім змінився статус
Тішуся неперетішуся• 14 ноября 2024
Было неделю висел статус. Село какое-то ...
Пишу з калідору• 14 ноября 2024
В сёлах, в отделении, часто нет компа.Толком, ничего не фиксируется, только, через пару дней, когда бумажки, туда - сюда дойдут....