Бабулька• Изменено 15 ноября 2024

Із Закарпаття за час повномасштабної війни емігрували 300 тис місцевих

Із Закарпаття за час повномасштабної війни емігрували 300 тисяч місцевих жителів, — глава ОВА Білецький

В цій області України немає навіть комендантської години.

Як думаєте, чому так сталося?
Ліплю вареники• 15 ноября 2024
А надо было разрешения спросить?
Ирина Веселуха• 15 ноября 2024
Інстинкт самозбереження
Захекалася читать• 15 ноября 2024
ми 24.02.22 приїхали на ЗУ, 25.02.2022 багато з місцевих зібрали речі й поїхали закордон, здавши свої оселі
Така бойова Я• 15 ноября 2024
Потому что хаты переселенцам посдавали за много денег.
Пускаю бісики• 15 ноября 2024
Так а куда поселять беженцев с прифронтовых? Они вынуждены были пойти на жертвы и выехать, что б поздавть свое жильё ВПО.
Бабка_в_кедах• 15 ноября 2024
Люди пользуются моментом. Молодцы.
Душа компанії• 15 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
А зі СУ багато хто досі здає свої оселі військовим
І воду їм продає
Пускаю бісики• 15 ноября 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Інстинкт самозбереження
Да, жить практически на линии фронта не каждый сможет.
Люблю пиво• 15 ноября 2024
Вони і раніше працювали всі за кордоном, в кожній сімʼї був хтось заробітчанин
Тому швиденько поїхали на свої місця
Тим більше вже буде легше з легалізацією
Ирина Веселуха• 15 ноября 2024
Ответ дляПускаю бісики
В лютому 2022 ніхто не знав ,де буде лінія фронту через тиждень.
Пускаю бісики• 15 ноября 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Сейчас ноябрь 2024, многие из них до сих пор бояться новости наверное посмотреть, поэтому так и остались в Европах.
Захекалася читать• 15 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
І воду їм продає
фантазія у вас
Не танцую- но пою• 15 ноября 2024
В нас на курсах була жіночка, яка приіхала з дитиною з захудалого западенського села з Вінницької обл, де немає ані тривог, ні ракет. І слава Богу! До неі чоловік приізджав постійно. Та казала, що по роботі) Але яка робота, то був секрет. Додому вона не хотіла, бо там ні роботи, і селище в якомусь лісі.
Пускаю бісики• 15 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Знаете, как страшно жить в лесу?!
Пешеходик• 15 ноября 2024
Людям треба жити спокійно, працювати, майбутнє планувати - Закарпаття за умов війни в стані їм то забезпечити?
Грабля• 15 ноября 2024
А зі східної частини скільки емігрувало?
Грабля• 15 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Ви б за скільки свою здали?
Я не в теме• 15 ноября 2024
Ну и к чему этот говновброс?
Они всю жизнь гоняли туда сюда и делали деньги. Зарабатывают, как могут. Может им подвернулся шанс, они им воспользовались.
А вы знаете сколько мужчин выехали через Крым в Европу, пока Херсон был в оккупации??? Машины были с номерами со всей Украины.
Баба на горошині• 15 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
і шо? мають право
Перемелица• 15 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Вінницька область ніколи не була західною.
Ксерокопия ночи• 15 ноября 2024
ну и что?! эмигрировали и эмигрировали,а что должны были спрашивать у тролля разрешиние?
Душа компанії• 15 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
фантазія у вас
У вас ніхто не воює?
Не знаєте реалій…
Грабля• 15 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
І воду їм продає
До речі так і нічого їм не жме із військових гроші брати ,але ж тут цей факт будуть заперечувати із всіх сил)))))
Неновая почта• 15 ноября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Знаете, как страшно жить в лесу?!
ой, я не можу)) Це в Вінницькій області Западенські села? А в Черкащині, Кіровоградщині теж?
Грабля• 15 ноября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Військові живуть ,але не завжди безкоштовно
как тебе такое илон маск• 15 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
І воду їм продає
Приезжайте в Харьков я вам свою за коммуналку сдам!!!!на северной салтовке
Перемелица• 15 ноября 2024
Кожен сам вирішує, як йому жити його життя
Цукрові вишні• 15 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Вінницька область западенська
Я не в теме• 15 ноября 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Ну уж точно не на Закарпатье
Не танцую- но пою• 15 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
Удалено администрацией...