lilu1990• 16 ноября 2024

Маск тролить Зеленського

«Його почуття гумору – приголомшливе», – Маск відреагував на заяву Зеленського, про те, що США не можуть змусити Україну «сидіти та слухати» за столом переговорів.
oksana 77• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Він може думати всьо шо завгодно але нашо це вголос говорити.
Ну в конце концов должен уже кто-то сказать. У них там Конституция не на паузе, имеет право говорить то, что думает.
еліт• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Хіба зеленсткий винен шо у нас забрали яз? І нам нема шо тому маску відповісти...
Винна Україна що дозволила забрати із а Зеленський президент України і держави тому він і повинен відповідати за державу
frumoasa17• 17 ноября 2024
Він не політик і не дипломат, отже може писати що завгодно. Ну, і такого ’’я не лоха’’ не гріх і не потролити. Все що заслужив.
автор lilu1990 • 17 ноября 2024
Ответ дляdiamond_shop
нічого вони не несуть, почитайте останню аналітику, Трампу ще до інавгурації пару місяців, а його оточення вже починає біситися через Маска, й перша - його донька Іванка, як гадаєте, кого Трамп обере, якщо дійде до конфлікту?
Ну на чомусь же трамп з маском зійшлися шо маск навіть підтримав його в передвиборчій гонці. Ну не на любві ж до блондінок
Сонная Сова• 17 ноября 2024
Ответ дляowl62
Никто не виноват, что фамилия китайца на украинском звучит неприлично
Да да, дипломаты если умные, смогли бы обойти это неприличное звучание. Ну, а так маемо шо маемо.
автор lilu1990 • 17 ноября 2024
Ответ дляеліт
А кучма хоч коли небудь за шось відповість?
owl62• 17 ноября 2024
Ответ дляСонная Сова
Мы же не знаем, как приличное звучание для нас, воспринялось китайцами, там даже тональность имеет значение.Так, что произнесли по-китайски, а что мы так восприняли - это вопрос нашего воспитания, или его отсуствия
еліт• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Це питання до зеленського до сьогоднішнього президента, чому всі зрадники, крадії , корупціонери ніхто не відповідає і не сидить в тюрмі , чому він бездіяльний тільки одні слова потужно, а простий українець що не хоче воювати злочинець і його швидко судять,
frumoasa17• 17 ноября 2024
Ответ дляmymoly
Такий текст, один в один, зазвичай ермак пише. От дивно
Знаєте, я тепер скоріше за всього вірю що в Україні 59% за нього, згідно з останніх рейтингів. Ось як кинулися грудьми захищати бубочку.
автор lilu1990 • 17 ноября 2024
Ответ дляеліт
Один у полі не воїн
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну це як не зважати на дімона алкаша, лаврова коняку, захарову чікушку. Давайте на всіх ложити з висоти своєї величі. А ці люди несуть за маскою клоунів несуть послання від своїх хазяїнів
це абсолютно хибні твердження, дивіться

-алкодімон має посаду формально другу в державі після пуйла
- машка-алкашка офіційна речниця мзс рашки
- кінь лавров офіційний міністр

а Маск хто? яку посаду він займає? чому хтось має взагалі вважати що той придурок верзе? це як наші Ахметов з Пінчуком будуть казати про когось із західних очільників держав всілякі нісенітниці. Хто їх буде слухати?
автор lilu1990 • 17 ноября 2024
Ответ дляdiamond_shop
це абсолютно хибні твердження, дивіться

- кінь лавров офіційний міністр

Не згодна
Dakha• 17 ноября 2024
Ответ дляGaleTTa
Люди с РАС обычно говорят правду)
У нього немає РАС, він сам собі його поставив)
owl62• 17 ноября 2024
Ответ дляDakha
Навіщо? Щоб пенсію по інвалідності отримувати?
еліт• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Один у полі не воїн
А він не один у нього є команда, верховна рада, єрмак потужний СБУ, набу та куча комітетів по боротьбі дармоїди гроші отримують один він ніколи нічого не робить
Dakha• 17 ноября 2024
Ответ дляowl62
Не знаю навіщо, але читала, що ніяких обстежень він не проходив. Так, сам себе оцінив, і сказав що у нього синдром Аспергера)))
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не згодна
не згодні? наводьте аргументи!

я вам показала конкретно - ті уроди при посадах, Маск ще ні, та й навряд чи буде, бо Трамп хоче створити під нього департамент, а це - справа сенату, йому вже зауважили про це

тобто Маск навідміну від перерахованих осіб - людина без посади

так що свою згоду без аргументів залишіть собі
Aksinia 111• 17 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Он просто отрабатывает денюжки хуйла ) кто, что заслужил его меньше всего волнует )
Wall Street Journal со ссылкой на нескольких нынешних и бывших чиновников США, Европы и россии.По их данным, разговоры между Маском и путиным касались ЛИЧНЫХ тем, БИЗНЕСА и геополитической напряженности. Кроме путина, у него были разговоры и с другими высокопоставленными российскими чиновниками, в том числе с первым заместителем главы администрации российского лидера Сергеем Кириенко.
https://hromadske.ua/ru/usa/233485-ilon-maks-regul...
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
звісно так, бо Маска цікавить космос, у рашки були технології, а амери досить ведуть з рашкою співробітництво з космічних програм

до того ж вже розкрили хто дав йому грошей на твіттер, теж цікава історія, Маск замазаний аж по самі помідори
tanysha777• 17 ноября 2024
Я взагалі дивуюсь, як ще хтось в США звертає на нього увагу
Після слів янелоха, що Трамп лузер?!
Після візиту цього нещастя, коли Трамп отримав імпічмент?
Звичайно, що в США професіонали і стоять вище всього цього сорому

Але, очевидно, що задача агентів як не митьем так катанням, але позбавити Україну підтримки США
Ну, а недалекістть і нерозуміння ситуації коментаторів, вже не дивує
Yuljwa• 17 ноября 2024
Ответ дляdiamond_shop
отож, про Шольца теж написав на днях
Да
Только хуйло и обошел своим вниманием
tanysha777• 17 ноября 2024
Боже
Наважилась трохи почитати
Ну це піздєц повний
JulliK_• 17 ноября 2024
frumoasa17• 17 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Нехай навіть і так. Він сказав не правду? Україна незалежна країна і сама вибирає напрям своєї політики, має достатню силу? Без грошей і допомоги заходу все було б дуже сумно, а над дуже ’’бідними родичами’’ завжди глузують.
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Після слів янелоха, що Трамп лузер?!

а ваша далекість та розуміння в чому? розкрийте будь ласка сутність
еліт• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Зеленський хоча би не причетний до розвалу України до 2019 року

А всі хто причетні живуть припіваючи в Монако.

І вже чесно кажучи ходити кожного ловити за руку хто краде зеленський теж не може
Нехай хоть зловить за руку тих то при його владі крадуть
еліт• 17 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Хай піде єрмаку поплаче, що злі дяді його чмирять.
І єрмак йому напише новий план перемоги
Aksinia 111• 17 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Вы думаете во всём мире много не зависимых стран ? Да, мы выбрали вектор своей политики, но он не нравится соседу . Вы часто принимаете решения , на основании желаний Ваших соседей в ущерб своим интересам ?
frumoasa17• 17 ноября 2024
Ответ дляеліт
І єрмак йому напише новий план перемоги
Перший пункт якого буде заборонити іншим його тролити
Aesonne• 17 ноября 2024
Конечно, куда маску до нашей потужной дипломатии, у нас дипломаты обзывают должностных лиц других стран ливерной колбасой, отправляют секс инструкторш на дип должности, водят иностранных коллег в макдональдс и травят байки как им классно было есть бургер с бодуна и затягиваются сигаретой прямо во время интервью.