«Його почуття гумору – приголомшливе», – Маск відреагував на заяву Зеленського, про те, що США не можуть змусити Україну «сидіти та слухати» за столом переговорів.
frumoasa17• 17 ноября 2024
Він не політик і не дипломат, отже може писати що завгодно. Ну, і такого ’’я не лоха’’ не гріх і не потролити. Все що заслужив.
Ответ дляdiamond_shop
нічого вони не несуть, почитайте останню аналітику, Трампу ще до інавгурації пару місяців, а його оточення вже починає біситися через Маска, й перша - його донька Іванка, як гадаєте, кого Трамп обере, якщо дійде до конфлікту?
Ну на чомусь же трамп з маском зійшлися шо маск навіть підтримав його в передвиборчій гонці. Ну не на любві ж до блондінок
Сонная Сова• 17 ноября 2024
Ответ дляowl62
Никто не виноват, что фамилия китайца на украинском звучит неприлично
Да да, дипломаты если умные, смогли бы обойти это неприличное звучание. Ну, а так маемо шо маемо.
Ответ дляСонная Сова
Мы же не знаем, как приличное звучание для нас, воспринялось китайцами, там даже тональность имеет значение.Так, что произнесли по-китайски, а что мы так восприняли - это вопрос нашего воспитания, или его отсуствия
Ответ дляlilu1990
А кучма хоч коли небудь за шось відповість?
Це питання до зеленського до сьогоднішнього президента, чому всі зрадники, крадії , корупціонери ніхто не відповідає і не сидить в тюрмі , чому він бездіяльний тільки одні слова потужно, а простий українець що не хоче воювати злочинець і його швидко судять,
frumoasa17• 17 ноября 2024
Ответ дляmymoly
Такий текст, один в один, зазвичай ермак пише. От дивно
Знаєте, я тепер скоріше за всього вірю що в Україні 59% за нього, згідно з останніх рейтингів. Ось як кинулися грудьми захищати бубочку.
Ответ дляеліт
Один у полі не воїн
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну це як не зважати на дімона алкаша, лаврова коняку, захарову чікушку. Давайте на всіх ложити з висоти своєї величі. А ці люди несуть за маскою клоунів несуть послання від своїх хазяїнів
це абсолютно хибні твердження, дивіться
-алкодімон має посаду формально другу в державі після пуйла
- машка-алкашка офіційна речниця мзс рашки
- кінь лавров офіційний міністр
а Маск хто? яку посаду він займає? чому хтось має взагалі вважати що той придурок верзе? це як наші Ахметов з Пінчуком будуть казати про когось із західних очільників держав всілякі нісенітниці. Хто їх буде слухати?
- кінь лавров офіційний міністр
Ответ дляdiamond_shop
це абсолютно хибні твердження, дивіться
- кінь лавров офіційний міністр
Не згодна
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не згодна
не згодні? наводьте аргументи!
я вам показала конкретно - ті уроди при посадах, Маск ще ні, та й навряд чи буде, бо Трамп хоче створити під нього департамент, а це - справа сенату, йому вже зауважили про це
тобто Маск навідміну від перерахованих осіб - людина без посади
так що свою згоду без аргументів залишіть собі
Aksinia 111• 17 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Он просто отрабатывает денюжки хуйла ) кто, что заслужил его меньше всего волнует )
Wall Street Journal со ссылкой на нескольких нынешних и бывших чиновников США, Европы и россии.По их данным, разговоры между Маском и путиным касались ЛИЧНЫХ тем, БИЗНЕСА и геополитической напряженности. Кроме путина, у него были разговоры и с другими высокопоставленными российскими чиновниками, в том числе с первым заместителем главы администрации российского лидера Сергеем Кириенко.
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
звісно так, бо Маска цікавить космос, у рашки були технології, а амери досить ведуть з рашкою співробітництво з космічних програм
до того ж вже розкрили хто дав йому грошей на твіттер, теж цікава історія, Маск замазаний аж по самі помідори
tanysha777• 17 ноября 2024
Я взагалі дивуюсь, як ще хтось в США звертає на нього увагу
Після слів янелоха, що Трамп лузер?!
Після візиту цього нещастя, коли Трамп отримав імпічмент?
Звичайно, що в США професіонали і стоять вище всього цього сорому
Але, очевидно, що задача агентів як не митьем так катанням, але позбавити Україну підтримки США
Ну, а недалекістть і нерозуміння ситуації коментаторів, вже не дивує
Після слів янелоха, що Трамп лузер?!
frumoasa17• 17 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Нехай навіть і так. Він сказав не правду? Україна незалежна країна і сама вибирає напрям своєї політики, має достатню силу? Без грошей і допомоги заходу все було б дуже сумно, а над дуже ’’бідними родичами’’ завжди глузують.
diamond_shop• 17 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Після слів янелоха, що Трамп лузер?!
а ваша далекість та розуміння в чому? розкрийте будь ласка сутність
Aksinia 111• 17 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Вы думаете во всём мире много не зависимых стран ? Да, мы выбрали вектор своей политики, но он не нравится соседу . Вы часто принимаете решения , на основании желаний Ваших соседей в ущерб своим интересам ?
frumoasa17• 17 ноября 2024
Ответ дляеліт
І єрмак йому напише новий план перемоги
Перший пункт якого буде заборонити іншим його тролити
Конечно, куда маску до нашей потужной дипломатии, у нас дипломаты обзывают должностных лиц других стран ливерной колбасой, отправляют секс инструкторш на дип должности, водят иностранных коллег в макдональдс и травят байки как им классно было есть бургер с бодуна и затягиваются сигаретой прямо во время интервью.