lilu1990• 16 ноября 2024

Маск тролить Зеленського

«Його почуття гумору – приголомшливе», – Маск відреагував на заяву Зеленського, про те, що США не можуть змусити Україну «сидіти та слухати» за столом переговорів.
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Жарти 95 кварталу про Україну повію якось заходили краще, авжеш?
авжеЖ вы там слово ’проститутка’ слышали. Цитату, будь ласка.

авжеш в тот момент Украину не бомбардировали.

авжеш есть большая разница между тем, что АКТЕР говорит СО СЦЕНЫ (чужой текст) и что медийный человек на официальной должности выдает ОТ СВОЕГО имени.

Актер играющий гитлера им на самом деле не является, знаете ли.
Lianaa_06• 17 ноября 2024
Прикол в том, что унижает то он не Зеленского, а нас всех. Всех кто воюет сейчас и погиб в бою, и дома. Надеюсь, что Маск крепко спит и хорошо кушает.
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Він може думати всьо шо завгодно але нашо це вголос говорити.
Щоб дійшло нарешті.
Хто ми і що ми.
Бо вже не знають, як нассяти у вічі, все одне будуть волати про божу росу.
То вже тільки прямим текстом.
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну ви не сваритесь публічно перед ворогом коли хочете йти на перемовини з сильною позицією
Ви впевнені, що в України і Маска один ворог?
Чи ви теж із почуттям гумору?
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляLianaa_06
Думать надо було перед тим, як воювати і гинути.
І розуміти, що ще й оборжуть і нахарькають зверху. Так-так, любі друзі партнери, саме так.
Чомусь декому це з самого початку доходило, незважаючи на бани та репресії, а комусь тільки зараз як грім серед ясного неба.
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А світу норм шо йде силовий переділ там де ніби має працювати міжнародне право?
Норм.
Вражає це когось чи ні.
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Тобто ми віддали свою зброю, яку робили наші люди, як ви кажете залежні і бідні родичи в обмін на гарантії безпеки, гарантій ніяких не виявилось і лохи і дураки тепер ми? Сподіваюсь у вас в житті теж буде така ситуація і над вами як над лохом посміються, прохаваєте
Саме так.
Ну ось, нарешті доходить.
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляsunholder
Я перепрошую, але скільки ще він буде тримати російський прутень за щокою? Якщо ти такий впливовий бізнесмен, то можна робити щось більше, ніж стєбатися над країною, де щодня гинуть люди і стираються міста під нуль.

Смішно, що переважна більшість в цій темі бачить тільки його насмішку над нашим потужним, це насмішка над всіма вами.

Цей уїбан ніколи не запостить щось про путіна і його кровожерливість. Чого б це?
Тому що поважає.
Упс, ще один нежданчик
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляКазкарка
Мені все одно хто там і що ляпнув. Ми в такій дупі, що якесь реноме підтримувати то саме непотрібне зараз. Під загрозою саме наше існування як країни і може й нам і треба такі ляпаси, щоб нарешті це зрозуміти.
Однозначно!
Нарешті, може хоч якийсь розум хоч в когось проклюнеться
Argesha• 17 ноября 2024
Ответ дляКазкарка
Так, нажаль у боротьбі на ззалежность від однієї країни ми стали цілком залежні від іншої. І якщо від раші можна було принаймі щось мати на взаєм( торгівля, енергоресурси), то від америки підозрюю ми не матимемо нічого крім боргів. Хочу помилятися.
Це взагалі с самого початку була м´яко кажучи надзвичайно дебільна ідея - підстилатися під когось там з-за океану, хто в будь-який момент як хоче, так і поверне, і відвертатися від тих, хто під боком, разів в мільйон тебе сильніший, і здатний наробити тобі надзвичайно багато горя.
Але он і досі волання. Про ’правА’ Лєва

І людей такого рівня інтелекту реально треба жаліти? А може, вже вчити пора?
Nikol-9a2f• 17 ноября 2024
Ответ дляStar39
Цитата Зели приведена не целиком, пропущено главное, над чем Маск стебется. Вот целиком: «США не могут заставить нас «сидеть и слушать» за столом переговоров. Мы независимая страна».

Тут любой заржет. Независимая, ага
Павлик Равлик• 17 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney

💚🤡💊
Саме через таких як ви, сміються над нами такі, як маск. АвжеШ!
Павлик Равлик• 17 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney

Подивіться усе. Це не Маск гуморить. На нього пох. Це наш майбутній президент. Але йому можна, авжеШ? А з 3 ї хвилини про Україну порноактрису
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
https://youtu.be/q2ptlsMwzSM?si=6STRctMSDVcWH-Zm
про проститутку будет? и вы значение слов ’шоу’ ’актер’ знаете?
Квартал очень много и очень хороших хвалебных номеров про Украину сделал. Про них не хотите вспомнить?
Одно дело играть на сцене и совсем другое прикалываться над президентом (будучи сотрудником администрации другого президента), страну которого сегодня бомбили просто нечеловечески.
Это мерзко.
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
💚🤡💊
да конечно) Я у вас сейчас и в войне виновата окажусь)
Не поддерживайте просто эту масковскую мерзость, он же прикалывается не над Зеленским, а над бессилием Украины против России.
Павлик Равлик• 17 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Він приколюється над корумпованим, недолугим, тупим, брехливим, нарцистичним президентом, який обрав мудрий наріТ. А вигрібають усі, на жаль...
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Щоб дійшло нарешті.
Хто ми і що ми.
То вже тільки прямим текстом.
сколько бы против России продержалась ЛЮБАЯ другая страна в Европе? Неделю. Может месяц. Но не три года.
Украинцы сильные, мужественные, смелые люди.
А кто вы и что вы и кто вам куда..это никому не интересно)
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляArgesha
а, так у военных был выбор, защищать свою страну от окуппантов или нет? Интересненько)
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
президент говорит от имени страны. Когда он высмеивает желание президента (и страны) быть полноценным участником переговоров и влиять на условия мира, он высмеивает всю страну. Украина своей кровью заслужила это право.
И если бы вместо тупых шуток все страны партнеры нормально помогли и сняли запрет на использование оружия для поражения целей на территории России война бы могла УЖЕ закончиться.
begovelik• 17 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Думаю, тогда человечество бы могло уже закончиться. Россия бы тогда в ответ шарахнула яо по Европе. Раньше нужно было думать и не разворовывать свою армию и не отдавать яо в 1994
begovelik• 17 ноября 2024
Зеленский сильно борзо себя ведет и Маск решил его таким образом попустить
Janna2525• 17 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
А чого ж він над путлером не приколюється? Він не корумпований,не брехливий?
begovelik• 17 ноября 2024
Ответ дляJanna2525
Он его уважает, а зелю презирает
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
едва ли. Я же не говорю про яо для Украины. А шарахать по европе весьма тупо, потому что у самой европы есть яо, и кроме того есть нато, которое в таком случае шарахнуло бы по россии быстрее, чем пуйло бы до кнопки дополз.
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Он его уважает, а зелю презирает
да вы что 🤣 массовый убийца конечно дрстоин уважения.
Janna2525• 17 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Он его уважает, а зелю презирает
А за что он путлера уважает? За бабки, которые в свое время от него получил? Или за то что он украинцев убивает?
Павлик Равлик• 17 ноября 2024
Ответ дляJanna2525
Він гроші дає, не просить. Відчуваєте різницю? 🙄
begovelik• 17 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
О причинах не знаю, можете написать лично Маску и спросить
begovelik• 17 ноября 2024
Ответ дляJanna2525
Напишите ему и спросите, я не знаю, за что именно )
JannyMoney• 17 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
А кто ему не дает, то берет он насильно. Прямо душка а не презик.