Мамкиня доця• 17 ноября 2024

Питання до біженців - через який час після закінчення плануєте повертатися

Думаю, що в той же день кинусь речі збирати. Але чи буде безпечно дитині. І через який час можна...
Тема просто поділитися думками. Хочеться поговорити про повернення.
ПешитеБесАшипок• 17 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Так а чого повернулись?
Кто из-за учебы ребёнка, планируют учится в вузе в Украине, кто к мужу, я из-за ребёнка - не было общения в школе, очень депрессировала, практически прекратила разговаривать с людьми.
Многие хотят вернуться в своё жильё, уровень жизни выше при той же работе - из тех кого знаю репетитором, массажистом в Украине могли себе больше позволить (с их слов).
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ну як ви так за всіх говорите? Ну ось є я. Я готова й речі всі покинути і летіти на крилах. Значить вже не так все, як ви пишите
Таких как вы единицы. Даже ответы в вашей теме говорят об обратном, добровольно возвращаться не планируют
автор Мамкиня доця • 17 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Я думаю,як тільки знімуть соціальні виплати і скажуть , щоб забезпечували самі своє проживання так зразу і попруть в Україну з клунками
Любов до співвітчизників в усій красі. Яд так і бризкає
Fashion4• 17 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
З чого б це? Я не наївно, а реально впевнена, що кінець на носі
Ага) и по энергетике говорили бить не будут ) и Трамп за 24 часа войну остановил. И вообще Камала должна была победить на выборах 😂
Рассказница• 17 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Ну це якась частина. Объєктивно, багато хто вже працює. А якщо працює, то платить податки, тому повірте, створять всі умови,щоб таких залишити.
Угадайс• 17 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Удалено администрацией...
А як же стара байка ’миють дупи європейцям’ і ’живуть у таборах з циганами/сирійцями/...’ (потрібне підкреслити)?
Не сходиться )
Княгиня пітьми• 17 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ви говорите маячню. В прикордонні я зараз можу продати квартиру? Ну напевно ж ні? А знімати нормальне житло на західній дешево?
Всюди потрібно працювати, тоді і жити можна буде.
begovelik• 17 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Сильно заблуждаетесь, возвращать будут принудительно, украинцы сами возвращаться не собираются
Да вы шо? Сирийцев и афганцев с боснийцами не выгоняют, а украинцев будут выгонять?
Зараз все скажу• 17 ноября 2024
Не планирую
Некомильфо• 17 ноября 2024
Ответ дляFashion4
❗️Президент США Байден дозволив Україні завдати удару по Росії ракетами великої дальності, повідомляє The New York Times.
телеграм каналы разгоняют, в курсе ли дед
Робот Вертер• 17 ноября 2024
Удалено администрацией...
Наверняка• 17 ноября 2024
Возвращаться не планирую
автор Мамкиня доця • 17 ноября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Ой правда? Яка ж ви розсудлива, і так легко кидаєтесь такими словами. Дивіться не наврочте, щоб не довелось зрозуміти як іноді буває в житті
Лукава_Кiшка• 17 ноября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Удалено администрацией...
Боже как таких земля носит
Роздратована шкіра• 17 ноября 2024
Не планирую возвращаться
Fashion4• 17 ноября 2024
Ответ дляНекомильфо
Гуглила, ни одной такой новости нет! А вот такая есть
Велика Британія, ймовірно, зупинила постачання в Україну крилатих ракет Storm Shadow до моменту зняття всіх обмежень на удари по території Росії. Про це повідомляє The Times у неділю, 17 листопада.
Робот Вертер• 17 ноября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Боже как таких земля носит
Боже. Каких таких? Которые правду не боятся говорить?
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
И их выгоняют, даже у когоесть внж
Угадайс• 17 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Поїдуть назад ті, хто не працюватиме ніколи ні за якої влади, або хто виїжджав з сім´єю перечекати війну.
Ті, що можуть і хочуть працювати - ті залишаться працювати за кордоном. Насправді, для України це велика проблема. Просто мало хто усвідомлює, що працьовиті і активні українці з дітьми залишаться за кордоном (а це податки), а повернуться здебільшого непрацездатні ( пенсіонери, інваліди, хворі), або ті, що не працюватимуть.
Fashion4• 17 ноября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Боже как таких земля носит
А вы что не понимаете что у нас больное общество и чем дальше тем хуже?
Некомильфо• 17 ноября 2024
Ответ дляFashion4
у меня в нескольких каналах есть, но к сожалению это брехня
Лукава_Кiшка• 17 ноября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Да, вам повезло хвост поджали и свалили, а мы живём и спим ночами благодаря вот этим контуженный да и они не от хорошей жизни бросили семьи и пошли на фронт. Вы от судьбы не уйдете контуженный и вооруженный вас и в ЕС найдет
Белая и пушистая• 17 ноября 2024
Поки не збираюсь, роботи немає, в країні розруха, психологічно скалічені люди і купа зброї
Fashion4• 17 ноября 2024
Ответ дляНекомильфо
Ну так и обсуждать такие новости нет смысла, раз это брехня. Никогда Америка не позволит нам бить ракетами далекобойными по рашке.
Seehund• 17 ноября 2024
Поскольку мой город сдали рашке в первые месяцы войны, то собирать вещи могу только туда.
Наверняка• 17 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
И их выгоняют, даже у когоесть внж
Не несите бред
Смайликівна• 17 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
І що саме наштовхує вас на таку думку?
ПушАпница• 17 ноября 2024
Коли закінчення?
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляНаверняка
Не несите бред
Это не бред, жаль с телефона ссылку не могу скинуть
Робот Вертер• 17 ноября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Сколько яда. Смотрите не захлебнитесь