Мамкиня доця• 17 ноября 2024

Питання до біженців - через який час після закінчення плануєте повертатися

Думаю, що в той же день кинусь речі збирати. Але чи буде безпечно дитині. І через який час можна...
Тема просто поділитися думками. Хочеться поговорити про повернення.
Ноу коммент• 17 ноября 2024
Добре,що біженцям є куди повертатися. Нам нікуди. Сподіваюсь прожити не більше ,ніж зможу працювати і дозволити собі арендувати житло.Бо якщо.вже не зможе працювати і сплачувати аренду, то хоч в петлю лізь.
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Можете не верить - мне все равно
Но у меня такой знакомый реально есть
У мене також є такий знайомий, живе у бусіку, займається грузоперевозками по всій Європі.
Каже, коли зовсім сил нема, знімає готель на пару днів, відсипається. Дружина і діти десь на Сумщині, будинок будують.
Жерица ночи• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
В Україні і продовжують будуватися ;)
У нас никто из знакомых никуда не уехал,наоборот,тоже строятся и ремонты.И мы такие же
Жерица ночи• 17 ноября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Вот так - снимал без документов комнату, работал нелегально за наличные

Но его кто-то сдал - посадили в тюрьму временно и потом депортировали в Украину
Ужас...
ДеньгиНеСдаю• 17 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Сьемная была, я на свою копила)
тогда понятно, что продолжаете копить.
Жерица ночи• 17 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Кошмар...Не дай Бог здоровье подкачает,а там не легкий труд и не сможете ни жить,ни аренду снять.У вас дома жилья нет,что б вернуться?
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Спросите поляков, если вы строите свою жизнь, не понимая перспективы страны
А у країн Балтії які перспективи ?
Теж завмерли без ремонтів і житла ? Чи тим маленьким країнам менш страшно ніж озброєній Польщі ?
Гитта Ягг• 17 ноября 2024
Ответ дляПроработник
яке чудо? чи надієтесь, що всіх на польських сайтах нерухомості забанили?
Вы прикалываетесь? При чем тут сайты? Или вы великий теоретик? Племянник снимает двушку в Катовице 3500 с коммуналкой, его друзья там же 3800, двоюродная сестра в Кракове 4200, еще одна племяшка Варшава 4500, кум Варшава 6500 трешка, друзья во Вроцлаве двушка 2800.
Я говорю о нормальном качественном жилье, таком же как они жили в Украине.
Если вы хотите сказать, что общага при заводе или арендованная заволов квартира стоит дешевле, я это не оспариваю, я говорю о нормальном жилье для нормального образа жизни.
Жерица ночи• 17 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Это очень страшно.
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Если он занимается грузоперевозки по европе то нелегалов быть он никак не может, у него постоянно проверяют документы
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Написано ж :((
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
В межах Євросоюзу не перевіряли донедавна, їздив якось. А зараз не знаю, де він, все дійсно ускладнилося, може в межах однієї країни їздить.
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
Дешево знайшли :)
Ціни таки знизилися , пропозицій на ринку побільшало
Ну підписали контракти за тією ціною то і платять
Жерица ночи• 17 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
1 тыс евро только на аренду при зарплате 1200?
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Проверяли и раньше. Заниматься грузоперевозки нелегально он никак не может. Поэтому все вами описанное неправдоподобно
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ну якісь липові договора у нього були від польських посередників, надто детально не допитувалася.
До речі, саме поляки рулять посередницькими фірмами для нелегалів, на заводи і ферми влаштовують, доглядальницями тощо.
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Во многих европейских странах также, одна зарплата уходит практично на аренду, если это не социальное жилье
Протру пилюку• 17 ноября 2024
Думала об этом,не ранее 5-6 мес.после окончания
Гитта Ягг• 17 ноября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Нет, зарплаты от 2000 до 5000 евро. В основном это IT специалисты, кроме ребят снимающих за 2800, они узкие специалисты на каком-то заводе, у них как раз зарплаты самые маленькие у нее 1700 у него 2100 евро.
5 тысяч как вы понимаете у того, кто за 6500 злотых снимает квартиру :)
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Нет смысла реагировать, это детские фантазии ваша писанина
#Пойду_кгадалке• 17 ноября 2024
Все залежить від багатьох факторів
Територія окупована. Чи звільнять її, що там буде, чи залишиться взагалі щось, чи можна буде жити там.
Якби не окупація, нікуди б і не виїжджали, ми і так 1,5 роки там жили, чекали.. недочекалися, все ж виїхали
Проработник• 17 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
И при этом сами поляки из процветание Польши едут на заработки в загнивайщую Германию
Я вам ще більший секрет відкрию: а німці з процвітаючої Німеччити іздять в Швейцарію і Ліхтенштейн на роботу, кто ближче до кордону - закуповуватись всім в Польщу, Англійці часто працюють по контрактах в скандинавських країнах,бельгійці не соромляться поїхати на закупи у французькі супермаркети біля кордону...І це нормально. І лиш нашим голозадим пронькам це фу і фе
Гитта Ягг• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Дешево знайшли :)
Нет, нормальное жилье просто стоит дорого.
Проработник• 17 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
це ви приколюєтесь))) а у мене тут перша власна нерухомість куплена тут ще в 2012 році, кли дитина поїхала вчитись. Так що будете лапшу ’о нормальном качественном жилье’на вуха вішати комусь другому, ганяючи свої ніщебродські понти.
Зи, я про общаги при заводі не хочу нічого казати, бо навіть не подумала про них, на відміну від вас
Накладні мюслі• 17 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
давайте реально.. какие у них перспективы типа работы и пенсии?
А дома какие перспективы работы и пенсии?
Проработник• 17 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
А у нас хіба не так?
сказочное_Бали• 17 ноября 2024
Ответ дляПроработник
А у нас хіба не так?
Не в курсе как у вас
Басноплетка• 17 ноября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Из какого города ?
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
Гренка не может стоить дорого , а вот крутооон
Синди Кроуфорд• 17 ноября 2024
Ответ дляБоВжеВільна

Так, це законна підстава .