Ласковая_львица• 18 ноября 2024

І знову( Одеса

Як ви ?
Color never seen before• 18 ноября 2024
Ответ дляnoree
Ніяких слів не вистачить описати свої почуття.
Але після кадрів з Одеси, сидиш собі без світла і це вже не здається такою великою трагедією.
Так в порівнянні з цим відключення ті зараз не так вже і бентежать.
Olvia1987• 18 ноября 2024
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
Tori1602• 18 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 18 ноября 2024
Ответ дляГолубая фишка
а лучше пусть будет так, да?
А это вопрос не к Украине ! Видимо хуйлу лучше так ! Его говорящая голова, сегодня об этом чётко проинформировала !
LudaSHS• 18 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, бо їх не було до цього. Минулого року тільки Рейхнметал зайшов. За рік неможливо розкачатися в умовах війни. Це ж зараз не про експорт. І номенклатури мало. Але перспектива велика після закінчення війни.
Данія вклала кошти в Впк, в будівництву Богдан. Норвегія ще теж вклала.
noree• 18 ноября 2024
Ответ дляColor never seen before
Так, тема в топі, що не витримати ці відключення. Я теж вчора ще думала, не витримаю це все заново. Але сиджу, жива/здорова, руки/ноги на місці і хєр з ним з тим світлом. За пару годин увімкнуть, а там життя не повернеться вже.
LudaSHS• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Чого тут дозволяют хейт жінок військових? Гру на почутті цих жінок?
Ще в трагічній темі такій.
Це якесь вже дніще.
Манула• 18 ноября 2024
Ответ дляLisa_m
Я даже не знаю, что писать, никакие соболезнования и сочувствие не помогут и не утешат. Это должны видеть слабые партнеры. Это должны видеть те, кто придумывает оправдания его маниакальному желанию уничтожить Украину. Это должны видеть убогие, которые кричат, что нам нельзя обороняться. Те, кто рассказывал про фантастические 24 часа. Те, кто разглагольствовал про заморозку по линии, что сегодня категорически отверг песков. Плевать пуйлу на триста мирных планов, кто бы их не предлагал, он хочет, может и убивает.
Думаєте вони не бачать? В черговий раз висловлять стурбованість. Насамперед думають про себе та свою безпеку, сподіваючись, що їх це не торкнеться ...
JannyMoney• 18 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Це не маніпуляція а констатація. Ви за чия дитину кажете? Свою звісно можете вивозить. Але інші діти чому мають жити без батька в австралії, бо в когось якісь амбіції?
ну вот началось. Ребенок без отца не хочет, отец без ребенка не хочет, а по мне так кое кто просто не хочет поднять свой попец и напрячься ради безопасности жизни своей и ребенка.
но зато стартовать на уехавших. Хотя та девочка, которая написала, что кто то ненавидит, а кто то готов жить бок о бок с русней и получить их паспорта и отдать в их школы с зэками свошными и ’уроками о главном’ своих детей, даже уехавшей не была.
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
У нас об этом не принятно говорить, но львиная доля того, что мы не выпускаем потоками оружие даже сегодня не только в коррупции и бездействии, но и много было уничтожено врагом на разных этапах. В нашей гнилой агентурной системе вообще все очень сложно.

Одесситы
Так, погоджуюсь. Навіть остання ситуація зі зливом всіх виробників, їх розташуванням… це писець. Але, коли мені починають писати, що після війни, у разі підписання якихось реальних гарантій і прийнятного закінчення, тут буде безперспективна ситуація, то я з цим абсолютно не погоджуюсь. На зброї та військових технологіях можна буде доволі непогано заробляти.
Filomena• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
А звідки ви знаєте, що ні?
Через таких як ви, тут взагалі не пишуть про таке. Бо ви з гімном зʼїсте. І це на УКРАЇНСЬКІЙ ніби платформі. діалог з вами підтримувати не буду, вибачте.
JannyMoney• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
пусть бомбят? А жить тракторист с семьей будет на улице?
LudaSHS• 18 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Да це ж яке розчарування для тих кто надумав придумав собі умови раші - тобто лінію розмежування.
Де взято цю цю умову як згоду рф? Які іллюзіі.

А воно і не так?
Lizavel• 18 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
От ви неневидите, а багато хто тут за «мир» будь-який. Поряд з тими тварями жити готові…
А вы верите в победу Украины?
noree• 18 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ще в трагічній темі такій.
Це якесь вже дніще.
Людо, на це і розраховано. Це не гра, а усвідомлений пресинг на і без того вразливу психіку. І ворогів не треба (
JannyMoney• 18 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
Думаем не надо умничать. Хто хочет защищать сам разберется, что делать. А тем кто не готов идти воевать ваши ’ лозунги’ по - барабану.
а кто умничает? она по факту сказала. Кто то готов жить с убийцами своих родных или соседей в одном доме, а кто то не готов.
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так, і це велика перспектива на 20-40 років в плані доходів у бюджет. Плюс технології. Ізраїль он тільки на програмулінах скільки заробляє? Але це все так. Нам би закінчити це на нормальних для нас гарантіях, умовах…
totana• 18 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Це кацапня біситиметься до інавгурації Трампа
А после, думаете, не будет беситься?
Уверовали во всесильного мироносца Трампа многие украинцы, что меня удивляло. Теперь россияне еще больше страх потеряли.
LudaSHS• 18 ноября 2024
Ответ дляnoree
Тут вже декілька, да більше десяток, не хоче писати через це.
Це не то, що негарно, це на особисті, це знову повторення 2015, тут токсили жінок Атошників. Знову розворот деяких на 180с
Ще в такій темі. Такий жах, Суми, Одеса
Зводять рахунку, принижують.
dreamsunny• 18 ноября 2024
Прилетело в здание школы. Слов нет.
Мобильный интернет работает с перебоями. Тревогу мы не слышали. Прочитали сообщение, что баллистика и тут же услышали взрыв. С момента сообщения до взрыва прошло 2 минуты. Найти укрытие за это время нереально.

Соболезную родным погибших.
И наверное то, что сегодня отменили занятия в школах, спасло жизни детей.
Olvia1987• 18 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 18 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто, герої всі в могилах, так?
Стрекоза.не реагируйте!
С 2023 эти особи не мало сил тут приложили в обсирании воюющих.донатов и помогающих! Это их цель.
JannyMoney• 18 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
а чего им... они же продвигаются.
кому нужны те заморозки.
totana• 18 ноября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Да,живу в том районе и убежищ нет. И сколько раз,как те мертвые женщины, шли по улице игнорируя тревогу.
А ничего, что это баллистика и внезапно тревога и сразу прилет?
чаревна• 18 ноября 2024
Ответ дляtotana
А после, думаете, не будет беситься?
Только хотела написать, где те дамы кто писал, что Трамп запретил обстрелы, позвонил и договорился
sunholder• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
це зневага до конкретного війскового чи до всіх?
Nadiaaaa• 18 ноября 2024
ППО, наші повітряні сили це визнали

У Повітряних силах заявили, що балістичну ракету ’Іскандер-М’, яка впала в Одесі, було збито силами ППО.

’Об 11.57 ворог атакував Одесу балістичною ракетою ’Іскандер-М’, яку було збито протиповітряною обороною. На жаль, збита ворожа ракета упала в житловий сектор Приморського району міста і спричинила багато горя. Є загиблі та поранені. Висловлюємо співчуття рідним та близьким’
Olvia1987• 18 ноября 2024
Ответ дляsunholder
Хто вам сказав,що я зневажаю військових,які воюють?Мені їх невимовно шкода.
diamond_shop• 18 ноября 2024
Ответ дляШкварочка
Угу, мертвые женщины то переодетые генералы ЗСУ
не так, в нас же гендерна рівність, то мабуть ті панянки й є генералами ЗСУ або принаймні служили у полку Азов, кончена русня
sunholder• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
ніхто не сказав, тому і запитала у вас прямо