Ласковая_львица• 18 ноября 2024
І знову( Одеса
Як ви ?
Ответ дляLisa_m
Я даже не знаю, что писать, никакие соболезнования и сочувствие не помогут и не утешат. Это должны видеть слабые партнеры. Это должны видеть те, кто придумывает оправдания его маниакальному желанию уничтожить Украину. Это должны видеть убогие, которые кричат, что нам нельзя обороняться. Те, кто рассказывал про фантастические 24 часа. Те, кто разглагольствовал про заморозку по линии, что сегодня категорически отверг песков. Плевать пуйлу на триста мирных планов, кто бы их не предлагал, он хочет, может и убивает.
Сирию 4 года помогали утюжить авиацией и что? Украина для ’партнёров ’ такая я же страна 3го мира как и сомали, сирия и тд.
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
У вас взагалі існує поняття такту чи моралі? Тут багато тем і про втрати, і про каліцтва. Соромно таке писати мені було б.
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Тобто, ви зараз звинувачуєте жінок, що їх чоловіки-воїни ще живі? Яка ж підлість…
Ответ дляLisa_m
Згодна з вами
Раша робить все -бо може, а світ дозволяє. З слабкістю світу, мировому порядку- кранти, і тому раша робить жаху ще більше, бо їй нічого не буде. Українці самі не взмозі це закінчити.
Ответ дляСтрекоза любви
Що значить якісь амбіції? Я вам написала свою позицію, що люди, які готові жити під окупацією росії, для мене аморальні приспособленцы. У випадку окупації, мої принципи, ідеали мені цього не дозволять та й більшості теж. Дуже багато виїде, залишаться лише старі, та безперспективні. Весь тягар війни, кредитів, відбудови, відсутності інвестицій ляже на їх плечі. Це занепад. Якщо вам підходить така перспектива, це ваше бачення.
Я вам більше скажу, занепад буде так само і після нашої перемоги, тільки відкриють кордони, так само дуже багато виїде. Якшо не відкриють кордони, так само будуть вивозить дітей під занавєс 18річчя, бо не хотітимусть щоб діти ставали на облік і труситися кожен раз як росія проводитиме навчання ’ випустять нас чи ні’. Податки, ціни, комуналка, газ, електрика - це все зараз відлітає в космос. Якась перспектива швидкого відновлення була лише в 2022, зараз це вже пропасть.
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Так, певна кількість людей виїде, яка не могла виїхати через неможливість вивезти чоловіка.
Але, всі прекрасно розуміють, що в разі перемоги, або навіть за умови прийнятної ситуації закінчення війни для нас, ІНВЕСТИЦІЇ будуть, а це багато про що свідчить. Подивіться навіть на оборонку, заводи іноземні з виготовлення зброї. Їх як грибів. А технології? Ми наразі навіть на виробництві зброї могли б піднятися доволі непогано. Але це розуміють тільки ті, хто в темі.
У разі окупації росією- це тьма.
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
А для чого ви на людей якісь кліше вішаєте? Від необізнаності чи від обмеженості?
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Тобто, герої всі в могилах, так?
Ответ дляСтрекоза любви
У разі окупації росією- це тьма.
Заводів з виготовлення зброї як грибів,а зброю випрошуємо по всьому світу.Без коментарів
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Так, бо їх не було до цього. Минулого року тільки Рейхнметал зайшов. За рік неможливо розкачатися в умовах війни. Це ж зараз не про експорт. І номенклатури мало. Але перспектива велика після закінчення війни.
Angel-Tereza• 18 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Бетонных будок даже не поставили?
а де їх поставили? В якому місті? напишіть
Ответ дляРеалістка
Це жах. Я дивлюся відео в ТГ, люди без ніг лежать... Ще зранку людина вдягала шкарпетку на ту ногу, а трохи пізніше - вже немає в нього тієї ноги
Добре, якщо взагалі живий залишиться. Коли вже цей жах припиниться, чи припиниться він взагалі?
Та ще довго.Он дивіться, скільки тут непримиренних ворогів рашки.Це вони ще в бій не вступали.
Ответ дляСтрекоза любви
У разі окупації росією- це тьма.
Я пам´ятаю як нам добавили плату за газ, ввели податок на майно для бідних в 2014 році. Так то була просто пуста казна, а зараз ми в страшенному - . І до того ж де гарантії, шо на якихось виборах не виграє якийсь Мороз і не поверне курс на росію і ці всі жертви даремні?
Стрекоза любви• 18 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Ніяких гарантій ніхто не дає. Ви описуєте ситуації, перспектива яких туманна, тому переливати з вами воду з пустого в порожнє вважаю марною справою.
Ответ дляСтрекоза любви
У разі окупації росією- це тьма.
У нас об этом не принятно говорить, но львиная доля того, что мы не выпускаем потоками оружие даже сегодня не только в коррупции и бездействии, но и много было уничтожено врагом на разных этапах. В нашей гнилой агентурной системе вообще все очень сложно.
Одесситы