Копирайторша• 18 ноября 2024

Хлопець-секонд хенд

Ви б погодились на стосунки з хлопцем, який у процесі спілкування почав відкривати деталі про себе, а саме те, що він вдягається на секонді типу хумани? І це не від нужди, а тіпа як хобі чи азарт, я не знаю. При першій зустрічі справляв гарне враження, але потім я почала помічати, що він дуже обмежений, намагався економити на мені, не завжди проявляв себе як чоловік, почав фотки кидати з хумани, як він обирав речі. В житті особливо цілі не мав, вищу освіту кинув, працює в чомусь не зовсім легальному, як я зрозуміла. Я розглядала його на серйозні стосунки і ці всі фактори мене якось відлякують. Людина почала навішувати свою обмеженість на мене. Типу змерзли, то ніяких таксі, йдемо пішком, потім транспорт.
Почала себе відчувати якимсь лайном з ним((( і він такий наче милий, каже, що так спішив до мене, так старався, а по факту для мене він нічого не робив. І як видно, то одяг носить до дир, взуття раз було розірване, він так прийшов на побачення.
Мені прям якось дивно. Таку людину не витягнути?
Подмигашка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
В бідності не обирають дівчину з іншого поля і почиють її пресувати
Бо він не бідний, мудак.
Дюйм оф о4ка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ні, точно не копить
А может вам не говорит. Сколько ему лет ? Вы же даже не знаете кем он работает, в офисе просто ?
Подмигашка• 18 ноября 2024
Без освіти, знання мов, банального бажання розвитку і тищу у е? Фантазерка ви. І фото мужика із секонду то новеньке на форумі
Ms. Похвала• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ой, ну Вы тоже, что, другой социальный слой? Графиня с собственной двушкой?
Тогда да, Вам только олигарх нужен.
Місячне Сяйво• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
До речі, як я замовила нам таксі, то я її і сплатила.
Ну все верно,кто заказывает музыку,тот и платит.Оставьте его.Нормальной девушке.
ЗдесяЯ• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Во-первых, он реально бедный.
Насчёт хуманы ничего страшного не вижу, многие там пасутся вне зависимости от ’ограниченности’ или финансов.
Нелегальная работа в Украине, да еще и во время мобилизации - не может такого быть

Автор, расскажите, а как вы его кружили и на нем не экономили?
Гладиолус• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Но и где он плохой? Бедность автор называет ограниченностью. Но кому сейчас легко? 90% людям трудно жить. С таким подходом светят гаремы для миллионеров, остальным мужчинам идти в янычары? И не самым красивым девушкам жить с кошками?
Вы мужчина иди женщина?
Ваш комментарий как будто мужской.
Вы бы, будучи женщиной, понимали, что нормального союза, где он бедный, а она зарабатывает, не бывает. Тем более если женщину беспокоит низкий доход мужчины.
Также вам стоит знать, что адвокат не будет встречаться с кассиром атб, а бизнесмен с продавцом трусов на рынке. Люди выбирают пару ’своего уровня’. Есть исключения (в Дикую Розу влюбидся бизнесмен), но их мало.
Борисфенка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
А навіщо ви дозволяєте себе пресувати?
Він єдиний чоловік на вашому острові?
Ms. Похвала• 18 ноября 2024
Ответ дляГладиолус
Вы мужчина иди женщина?
Ваш комментарий как будто мужской.
Сегодня ты бизнесмен, завтра кассир атб. И наоборот. У нас не настолько кастовое общество.
Гуляю босоніж• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну так дело не в секонде, разве нет?
Гладиолус• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Дело не только в бизнесе. В семье, культуре и так далее.
Это только в кино бизнесмен отмывает бедную бывшую воспитанницу детского дома и женится на ней. В жизни если и есть такое, то единицы.
Марс атакует• 18 ноября 2024
Витягнути.
Відверто пояснювати,як школяреві.
Володарка мрій• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
При тому, що людина обмежена
Обмежена грошима, можливостями фінансовими? У вас немає обмежень?
Рву и мечу• 18 ноября 2024
Продає наркотики?
Володарка мрій• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Заможні не обирають бідних хлопців, якщо це не останній вагон.
Пьяная вишня• 18 ноября 2024
Уходить, и побыстрее. Отвыкнете за пару мес. У него психология бедного, будет на вас экономить, особенно в декрете. Профессии толком нет, жилья нет я так поняла. Почему не искать лучше и расти вместе. Этот вас ещё и контролирует. Почитайте про абьюзероа и нарцисов. Не стапается сейчсс, дальше и не станет. Не тратьте молодость, вы достойны лучшего.!
Сиренькая• 18 ноября 2024
https://www.instagram.com/reel/C87XajSoZC0/?utm_so...
Подмигашка• 18 ноября 2024
Ответ дляГладиолус
Вы мужчина иди женщина?
Ваш комментарий как будто мужской.
Вона не знає його дохід
ЯНаПэПэ• 18 ноября 2024
Боже, тікайте від нього.
Якщо звісно, не хочете жити зі свекрами, вдягатись в секонд, чекати виплату децццкую, ходити в державний садок , їздити на маршрутках з коляскою, їсти все з хлібом щоб ситніше,купувати косметику в Єві, не мати грошей на хоббі й косметолога...продовжувати?)))
Миловидна леді• 18 ноября 2024
а зачем вам куда-то кого-то тянуть?
ЯНаПэПэ• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Помиляєтесь)Бізнесмен не піде на касу, там інший склад розуму)
Голубая фишка• 18 ноября 2024
Секонд еще не самое страшное. Экономит на вас и это еще конфетно-букетный период. Что будет дальше, представляете? Работа какая-то полукриминальная, образования нет, особых целей нет, так бабочка-однодневка. При всем этом еще и начался контроль с его стороны. 100% могу сказать, что это будущий абьюзер. И вот это ’а по факту для мене він нічого не робив.’ тоже ничего хорошего. Короче, ’беги Лола, беги’ (с)
Яйцеголовая• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
При тому, що людина обмежена
Точно в хумані справа?
Нові речі, приміром, з reserved не можливо зносити до дір чи не акуратного вигляду? А в одязі zara одразу перестане бути обмеженим, жадібним, не контролюватиме і зароблятиме законно?
Чи таки не в речах справа?
До речі, секонд це таки можливість виглядати умовно пристойно і не боятися викинути річ. А от нові речі при обмеженому бюджеті справді можна до дір доношувати.
Знаю відносно успішних людей шопоголіків, які міксують одяг з секонду із виключно новим взуттям, їздять на авто, відпочивають і не шкодують гроші на чашку кави.
І ні, людину ви не зміните і не ’врятуєте’.
Потребую апгрейду• 18 ноября 2024
Нет, жлобяра какой-то ,не понимаю таких
Потребую апгрейду• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Як він казав, то він тіпа такий милий, турботливий, пише няшні речі. По факту це як контроль постійний, перевірка де я і що роблю, обіди, якщо відразу не відповіла
Какой-то мутный он явно.
Не будь КакСвета• 18 ноября 2024
Автор, как это тянуть? Оно вам надо? Себя тяните под нормального мужика
Гигиенишвили• 18 ноября 2024
а куда он дел деньги, которые наэкономил?
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
💯
Секонд тут взагалі останнє, про що можна говорити.
Дякую
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
Як звикла так і відвикла. Зараз пішки ходите і нормально?)
Ні. Виходило, що з ним я себе почала утискати
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Тобто будете його утримувати?
Ні