Копирайторша• 18 ноября 2024

Хлопець-секонд хенд

Ви б погодились на стосунки з хлопцем, який у процесі спілкування почав відкривати деталі про себе, а саме те, що він вдягається на секонді типу хумани? І це не від нужди, а тіпа як хобі чи азарт, я не знаю. При першій зустрічі справляв гарне враження, але потім я почала помічати, що він дуже обмежений, намагався економити на мені, не завжди проявляв себе як чоловік, почав фотки кидати з хумани, як він обирав речі. В житті особливо цілі не мав, вищу освіту кинув, працює в чомусь не зовсім легальному, як я зрозуміла. Я розглядала його на серйозні стосунки і ці всі фактори мене якось відлякують. Людина почала навішувати свою обмеженість на мене. Типу змерзли, то ніяких таксі, йдемо пішком, потім транспорт.
Почала себе відчувати якимсь лайном з ним((( і він такий наче милий, каже, що так спішив до мене, так старався, а по факту для мене він нічого не робив. І як видно, то одяг носить до дир, взуття раз було розірване, він так прийшов на побачення.
Мені прям якось дивно. Таку людину не витягнути?
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
До речі, як я замовила нам таксі, то я її і сплатила.
А Я Самая Самая• 18 ноября 2024
Нафиг
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Написала і прям знову це відчула, треба частіше перечитувати
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Нафиг
Дякую
Riesling• 18 ноября 2024
Хумана - тут не найгірше.
Найгірше - що ви на ньому залипли.
Подмигашка• 18 ноября 2024
А що в ньому хорошого? Він і не цінує себе, до вас діла теж не буде. Справа не в секонді
Ms. Похвала• 18 ноября 2024
Во-первых, он реально бедный.
Насчёт хуманы ничего страшного не вижу, многие там пасутся вне зависимости от ’ограниченности’ или финансов.
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляRiesling
Хумана - тут не найгірше.
Найгірше - що ви на ньому залипли.
Так, залипла( може маніпуляції, якось заманив.
Я теж не проти хумани, якщо у людини не особливо є кошти, але отак принципово
Мишка-шалунишка• 18 ноября 2024
Я знаю несколько любителей секонда с хорошим достатком и не вижу в этом проблемы, а вот все остальное - плохо.
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
При чому тут хумана , взагалі???

Аби не це, то у вас би сумнівів не було?
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Як він казав, то він тіпа такий милий, турботливий, пише няшні речі. По факту це як контроль постійний, перевірка де я і що роблю, обіди, якщо відразу не відповіла
Riesling• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну як залипли, то яка вам різниця на думки інших?
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Во-первых, он реально бедный.
У нього зп наче більше 1000 доларів була, точно не знаю.
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
І до чого тут хумана?
Вам тікати треба від нього
Свекруховна• 18 ноября 2024
Так тебе кошелек нужен а не паренек,так и пиши а то в секе одеаается,такси не вызывает ......
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Я теж не бачу, але ж люди в нормальному стані беруть
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
При чому тут хумана , взагалі???

При тому, що людина обмежена
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляRiesling
Щоб отверезіти
Дюйм оф о4ка• 18 ноября 2024
Где работает ? Возраст?
Подмигашка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ви так легко піддались пливу? У вас і друзів нема?
Мишка-шалунишка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
У него психология бедняка. Вот это большой красный флаг.
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
І до чого тут хумана?
Вам тікати треба від нього
Та вже. Але іноді щось зависаю, наче ж хороший(((
Херня собача якась
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
При тому, що людина обмежена
А все інше нормально, правильно розумію?)))
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Так, потрібен, звичайно. У мене висока зп, я планую народжувати дітей, розглядаю чоловіка для шлюбу
Подмигашка• 18 ноября 2024
Він мудак.
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Где работает ? Возраст?
Щось по типу офісів чи щось таке. Більше 1000
Кросівки оригінал• 18 ноября 2024
Причинно наслідкові звʼязки порушені у вас
автор Копирайторша • 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Є, але зараз далеко. Напевно, легко (((
Ms. Похвала• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Начебто )
Вы же не его бухгалтер, а сказать можно что угодно. Но и 1000$ - это не много, к сожалению. Максимум можно 500$ откладывать... чтобы на маленькую квартиру накопить лет 5 жёстко экономить придётся... Если же он на аренде - тогда почти нищета.
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Херня собача якась
Де він хороший?
В собаки під хвостом?

Вам точно нікуди його тягти не треба.
Аби вас не затягло