Копирайторша• 18 ноября 2024
Хлопець-секонд хенд
Ви б погодились на стосунки з хлопцем, який у процесі спілкування почав відкривати деталі про себе, а саме те, що він вдягається на секонді типу хумани? І це не від нужди, а тіпа як хобі чи азарт, я не знаю. При першій зустрічі справляв гарне враження, але потім я почала помічати, що він дуже обмежений, намагався економити на мені, не завжди проявляв себе як чоловік, почав фотки кидати з хумани, як він обирав речі. В житті особливо цілі не мав, вищу освіту кинув, працює в чомусь не зовсім легальному, як я зрозуміла. Я розглядала його на серйозні стосунки і ці всі фактори мене якось відлякують. Людина почала навішувати свою обмеженість на мене. Типу змерзли, то ніяких таксі, йдемо пішком, потім транспорт.
Почала себе відчувати якимсь лайном з ним((( і він такий наче милий, каже, що так спішив до мене, так старався, а по факту для мене він нічого не робив. І як видно, то одяг носить до дир, взуття раз було розірване, він так прийшов на побачення.
Мені прям якось дивно. Таку людину не витягнути?
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
У него психология бедняка. Вот это большой красный флаг.
Так, я це зрозуміла. Навіть почала його списати своїми порадами
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
А все інше нормально, правильно розумію?)))
Та ні, звичайно. Але чомусь не можу відійти думками від нього
Гладиолус• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
До речі, як я замовила нам таксі, то я її і сплатила.
куди ви разом їхали на таксі?
у нього, я впевнена, дуже невеликий дохід, в цьому і причина
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Причинно наслідкові звʼязки порушені у вас
Наприклад?
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Любите страждання?)
Подмигашка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Так, потрібен, звичайно. У мене висока зп, я планую народжувати дітей, розглядаю чоловіка для шлюбу
Де в нього про шлюб і турботу? Самі бубете з дітьми
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Де він хороший?
В собаки під хвостом?
Вам точно нікуди його тягти не треба.
Аби вас не затягло
В собаки під хвостом?
Вам точно нікуди його тягти не треба.
Аби вас не затягло
Дякую, мені це треба прочитати
Мишка-шалунишка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Не теряйте время. У меня муж был с подобными замашками. Не буду рассказывать, что я беременная натерпелась, когда денег своих не стало.
младокошкина• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Тикать
Кросівки оригінал• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Наприклад?
Перечитайте ваш допис і подумайте чи на секонд треба було робити акцент
Подмигашка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Щось по типу офісів чи щось таке. Більше 1000
Це що за робота. Якісь бред
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
Він просто бідний і хоче зустрічатися економно. Все інших надумане
Я відразу казала, що звикла до іншого. Чомусь йому це підійшло
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Я розумію Вас як ніхто
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
💯
Секонд тут взагалі останнє, про що можна говорити.
Подмигашка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Позичте йому грошей. Він злиняє
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Так, я так і думаю
Дюйм оф о4ка• 18 ноября 2024
Когда-то была тема про мужа, который на шмотки тратит половину зп, нереальный транжира , и живёт одним днём.
В условиях войны , возможно ваш и лучше делает. Может на жилье , авто копит ?
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляГладиолус
куди ви разом їхали на таксі?
Треба було терміново з´їздити
Ms. Похвала• 18 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Де він хороший?
В собаки під хвостом?
Вам точно нікуди його тягти не треба.
Аби вас не затягло
В собаки під хвостом?
Вам точно нікуди його тягти не треба.
Аби вас не затягло
Но и где он плохой? Бедность автор называет ограниченностью. Но кому сейчас легко? 90% людям трудно жить. С таким подходом светят гаремы для миллионеров, остальным мужчинам идти в янычары? И не самым красивым девушкам жить с кошками?
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Позичте йому грошей. Він злиняє
Не роблю так ні з ким
Скромняшка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Як звикла так і відвикла. Зараз пішки ходите і нормально?)
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ні, точно не копить
Подмигашка• 18 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Не роблю так ні з ким
Тобто будете його утримувати?
Копирайторша
• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
В бідності не обирають дівчину з іншого поля і почиють її пресувати
Грамотний хвіст• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
А що хорошого в тому, що він її контролює, наприклад?
Обідки, якщо швидко не взяла телефон.
Це нормально по вашому?
Обідки, якщо швидко не взяла телефон.
Це нормально по вашому?