Тішуся неперетішуся• Изменено 23 ноября 2024
Чи легко бути вегетаріанцем?
Люди вегетаріанці, чи легко вам було відмовитися від їжі тваринного походження, і чому ви вирішили це зробити найголовніша причина?
Мой_ужин• 23 ноября 2024
Відмова ві чогось чого хочиться і воно не шдливе то вже є маразмом...ви або любите мясо або ні
Плету интриги• 23 ноября 2024
В основному це духовно розвинені люди. Тут діло не в фізичному а в духовному плані. Звичайно потрібно з розумом підходити а не одні банани їсти і т.п. Багато горіхів їсти, жирів рослинного походження.
Как нефиг делать• 23 ноября 2024
Адекватным, который не есть стейки и котлеты, быть легко. Шизанутым, который изучает состав на пачке печенья, что бы там не дай бог не оказались следы яиц или сливочного масла, намного сложнее.
Мама Карло• 23 ноября 2024
Вообще без проблем отказалась,никогда не была фанатом мяса и рыбы. Сложней было найти как приготовить бобовые,чтобы было вкусно
Белочкой зови• 23 ноября 2024
Найважче було відмовитися від морепродуктів та сирів, бо я їх обожнюю. Але я вже так багато передивилася документалок, що мені той шмат сиру в горлі стане, бо знаю, які страждання він приніс. Мене тішить думка, що живу в гармонії з природою.
Мой_ужин• 23 ноября 2024
Ответ дляПлету интриги
А вас не смущає що рослини поїдають трупи тварин/жуків...тобто ви їсте мясоїдів!!!
А от корови ростуть на траві, тобто вони вегани
ОливьЕЖечка• 23 ноября 2024
Ответ дляБелочкой зови
А кому приніс страждання кусок сиру?
Мой_ужин• 23 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А кому приніс страждання кусок сиру?
Мабуть мова як їх роблять/бадяжать
Белочкой зови• 23 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А кому приніс страждання кусок сиру?
Новонародженим телятам, яких забирають від мами і везуть на скотобійню, а та біжить за ними безсильна, плачучи. Тварини теж все відчувають. Відразу уявляю, як почувалася б матір, якби в неї забрали новонароджене дитя, навіть не дозволивши б взяти його на руки. Або коли телятам одягають намордники з шипами, щоб вони робили боляче мамі кожен раз, як хочуть ссати молоко. Просто відвернуло від молочних продуктів після такого.
ОливьЕЖечка• 23 ноября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Новонароджених на скотобійню не возять і яке відношення має сир до скотобійні. А вам не шкода людей які навколішках вниз годовою збирають полуницю?
Эта_Шикарна)• 23 ноября 2024
Ответ дляМой_ужин
Тваринництво шкідливе для екології, тому це не маразм.
Эта_Шикарна)• 23 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ці люди вниз головою мають вибір
а тварини - ні
Мой_ужин• 23 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чим шкідливо?
То ви не читайте ахінею тих хто хоче перевести нас на поїдання хробаків і нафти
Твариництво це лише 0,5% викидів...а по тій зеленій тємі то корови/твариництво є відновлювальним ресурсом, тому то єко
ОливьЕЖечка• 23 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ці люди вниз головою мають вибір
а тварини - ні
Все гармонійно і досконало в природі, є як хижаки і ссавці як на суші так і в воді. Людина це всеїдна істота і без тваринної їжі людство б не вижило, бо людському орнанізму для правильного функціонування потрібна як тваринна так і рослинна їжа. Кожен сам має вибір як йому харчуватися але пропогандувати вегетаріанство як гуманізм безглуздя, бо тіх тварин для того і вирощують.
Эта_Шикарна)• 23 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Проблема в тому, що природа і цивілізація - поняття протилежні. Якщо ви за природний добір, то не допомагайте слабшим, бо вони псують популяцію.
Люди стають веганами не лише тому, що тваринок шкода. Тваринництво катастрофічно шкодить екології.
Щодо пропаганди - це ви зайшли в тему бля вегетаріанців і почали зневажливо висловлюватися, а не я зайшла в тему як приготувати стейки зі своїми лекціями. І тепер подумайте, хто розводить пропаганду.
Головний мотив
Мой_ужин• 23 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Головний мотив
Головний мотив що нас так само розводять як ми корів
Белочкой зови• 23 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Що, на вашу думку, роблять з новонародженим телятами чоловічої статі, які народилися він корови молочної породи ? Вирощувати їх на м´ясо економічно не вигідно, бо це молочна порода. Новонароджених телят жіночої статі забирають від мам, щоб ті не забирали цінне молоко, яке іде на полиці в супермаркет. Їх годують штучною сумішшю натомість. Почитайте, в інтернеті є багато чого цікавого. Або хоча б подивіться документалки на нетфліксі.
Белочкой зови• 23 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Різниця в тому, що у людей є вибір, де працювати, а у тварин - ні.
Белочкой зови• 23 ноября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Так, ваша теорія працювала б, якби ми відмовилися від ліків і давали природі брати своє - залишали недоношених дітей помирати, не лікували б хворих, не вакцинувалися (почитайте, скільки життів забрала чума), не саджали б вбивць в в´язницю, а дозволяли б вбивати один одного, щоб зменшити численність населення природнім шляхом
Белочкой зови• 23 ноября 2024
Ответ дляМой_ужин
Чим шкідливо?
Наприклад, в США вбили в цьому році 49,772,944,290 тварин (дані з сайту animal clоck). Порахуйте, скільки потрібно їжі, води, транспортування, щоб виростити таке поголів´я?
ОливьЕЖечка• 23 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Головний мотив
Шкодить екології багато благ цивілізації , але ж ними всі користуються. І де ви вбачили зневагу? мені абсолютно все одно що хто їсь, але впевнено можу сказати що відмова від тваринної їжі несе тільки шкоду організму, бо деякі вітаміни синтезуються тільки з тваринної їжі.
Мой_ужин• 23 ноября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Це все відновлювальний ресурс, вуглекислий газ який утворився в процесі цього є назамінним буд матеріалом для тих же рослин і дерев...ідеальний відновлювальний ресурс...все як еко технології пишуть і еко активісти люблять