Папина дочка• 23 ноября 2024

Вам теж інстаграм видаляє пости?

Останні 3 місяці інстаграм активно видаляє мої пости (інтернет магазин ) .. акаунту 10 років , раніше взагалі ні одного поста не було видалено , зараз майже щодня … я чула про оновлення , але нічого такого в описі я не пишу … вже повидаляла всі смайлики , опис скорочую до декілька слів , буквально … вже 2 дні нічого не додаю і тут , сьогодні приходить повідомлення, що видалено публікацію за 13.11 .
Роза в вазі• 23 ноября 2024
Повинна бути вказана причина видалення, може у вас копії брендів?
автор Папина дочка • 23 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Заклик до уподобання посту … приблизно такого немає в описі
Роза в вазі• 23 ноября 2024
Ответ дляПапина дочка
Цікаво, вперше чую таке. Мені видаляли за використання бренду
автор Папина дочка • 23 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Я не використовую такі фото
Роза в вазі• 23 ноября 2024
Ответ дляПапина дочка
Я не використовую такі фото
А що в самому тексті було? Типу підтримайте лайком чи що?
Скорая помощь• 23 ноября 2024
Нет,но бывает глюк что подписчик какой-то то появляется,то исчезает
автор Папина дочка • 23 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Опис одягу і все , без смайликів навіть
Тканина і розмір