Дайте вподобайок• Изменено 24 ноября 2024

Як ви купаєтеся в озері, чи в річці

Як ви купаєтеся в озері, чи в річці там де зазвичай немає людей, і люди приходять рідко, це зазвичай буває в селі.

В купальнику,чи повністю голою.
якщо голою , то чи не боїтеся ви що хтось може підглянути за вами ?Хтось в незапно прийде, і побачить що там ви, або просто хтось буде проходити повз.
Результат:
вже голосів: 47
43 (91.49%) В купальнику
4 (8.51%) Повністю гола
Всміхайлик• 24 ноября 2024
Не купаюся
Крошка Енот• 24 ноября 2024
В купальнике , смысл голой купаться, мне не комфортно
Невгамовна сила• 24 ноября 2024
Авторко, у вас якась підсвідома потреба ходити голяка?
dulenok• 24 ноября 2024
По ситуации..и в купальнике,и без купалась в разных водоемах - речка, озеро, море
А поговорить?• 24 ноября 2024
Купаюся повністю голою лише у себе у ванній кімнаті. У всіх інших місцях - в одязі відповідному.
Мотористка• 24 ноября 2024
Не купаюсь там совсем, только в море.
ЛолитаНеРазлита• 24 ноября 2024
якесь неактуальне питання для пори року
автор Дайте вподобайок • 24 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ну я ж не вигадала це, такі випадки справді бувають , а я ні я навіть вдома коли сама голою не можу ходити, тому ,що в мене відчуття дискомфорту
Лика-прилипка• 24 ноября 2024
Холодно сейчас купаться
Патріотка з дивану• 24 ноября 2024
Зимой? Только голая, конечно.
автор Дайте вподобайок • 24 ноября 2024
Ответ дляdulenok
А якщо б хтось побачив би з сторонніх?
Планшетница• 24 ноября 2024
В купальнику, але перевдіваюся у кущах. Хто підглядає - його особисті проблеми, все одно нічого нового я не покажу.
Невгамовна сила• 24 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
До чого тут ’вигадала’
У вас якась дивна цікавість до чужої оголеності
dulenok• 24 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А якщо б хтось побачив би з сторонніх?
И шо? Если он/она увидела бы что то чего никогда не видела, то я б удивилась больше.
Руслан1971• 24 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А якщо б хтось побачив би з сторонніх?
А інші люди не люди? Чи ви думаєте у вас у одної цицьки є?
Планшетница• 24 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
якесь неактуальне питання для пори року
Готуй сани влітку, а воза взимку :)
автор Дайте вподобайок • 24 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
якесь неактуальне питання для пори року
А мені ,що потрібно чекати літа, щоб задати це питання ?
Аль де Барановна• 24 ноября 2024
В Києві всюди є люди.
А за містом було діло. Їздила на Дніпро на велику дамбу,там є обвідний канал паралельно Дніпру. Зараз там дачі, а колись не було нікого. Роздяглася повністю, покупалась-кругом луги з моєї сторони, добре видно що нікого, випрала/намочила футболку, повісила на велосипед, і загораю на травичці. Коли чую риба плещеться. Дивлюся, а навпроти мене дядько з того боку рибу ловить)) Якби він не рухався, я б його і не побачила,весь у зеленому і шляпі. А там ще й кущі.
ЛолитаНеРазлита• 24 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
просто я сиджу з кавою, намагаюсь нагрітись, а тут ваше питання, аж мороз пробігся по шкірі
ЛолитаНеРазлита• 24 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Витворунка• 24 ноября 2024
В таких местах не купаюсь только море/океан, где вода чистая. Еще могу в озере с промилле выше чем в море, но там купаться неприятно. Пресное озеро и река это же болото, которое кишит заразой
Холодная каша• 24 ноября 2024
Я не купаюсь в непредназначенных местах. Качество воды в которых непонятно. Молочница и прочие прелести мне не нужны.
Чаклунка-ведунка• 24 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А якщо б хтось побачив би з сторонніх?
І що буде
Пасхальний тролік• 24 ноября 2024
Не купаюсь. Не люблю купаться в пресной воде.
На море и в купальнике и топлес и голой, но обычно ночью.
Пасхальний тролік• 24 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А якщо б хтось побачив би з сторонніх?
И что в этом страшного для вас?
Я не в теме• 24 ноября 2024
Голою тільки вночі купалася. Прикольно. Удень ексгібіціонізмом не страждаю ))
Попадалочка• 24 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Удалено администрацией...
автор Дайте вподобайок • 24 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Удалено администрацией...
Ну во первых дрочат все взрослые люди ,и мужчины, и женщины так что обзывать кого-то дрочером Это просто не умно, а во-вторых для вас что любое упоминание о сексе ,или голых людях - это что-то страшное ?
автор Дайте вподобайок • 24 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Удалено администрацией...
И назовите хотя бы одну причину за что меня, должны заблокировать? Только за то что я упомянула о голых людях .?
Додекаэдр• 24 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
В Києві всюди є люди.
Маскировка у деда ) опытный