Просто болталка• 27 ноября 2024
Де дивитись Єгипет
Хочу відвезти дітей на море, чи 15 і 16 це вже всюди за дорослого рахують?
Де дивитись і вибирати тури все включено
Так щоб зрозуміти чи можу я собі то дозводити)))
Як зараз взагалі туди добираються?
І на який отель/курорт звернути увагу на червень
Буду дуже вдячна за поради
Зібралась туди вперше
Як зараз взагалі туди добираються?
Буду дуже вдячна за поради
Зібралась туди вперше
Аленький носочек• 27 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
В червні там пекло
Не раджу перший раз їхати влітку
Нормально там, и море ещё не такое тёплое. В Египте сухой климат.
Из Кукуева я• 27 ноября 2024
Найдите тур оператора и напишите ему Ваши пожелания. И он Вам подберет. Египет самому не выгодно, дешевле пакетным туром. Но летом там очень жарко, уж лучше Болгария, Черногория, Греция
Цвіпканя• 27 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Я була в Єгипті 9 разів
Клімат знаю. Найкомфортніше відпочивати квітень/травень або жовтень
Хоча, звичайно жару переносять всі по різному
Аленький носочек• 27 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я була в Єгипті 9 разів
В октябре море холодное. Мы тоже были и летом и осенью.
Цвіпканя• 27 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
29 то холодне море ? 🥴Ок, їздіть тільки влітку
Нам тоді більше місця буде
Мира всем• 27 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
а в ноябре теплое и как такое может быть?
Мульйонерша• 27 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
В червні там пекло
Не раджу перший раз їхати влітку
Ми перший раз поїхали у серпні. Були задоволені
Турагенція Tourdream• 27 ноября 2024
Автор, якщо ви в Україні, то зараз наші туристи літають до Єгипту здебільшого з Молдови, Польщі та Румунії, інколи ще з Угорщини (Будапешту).
Але на червень зараз може не бути прораховано цін на усі можливі готелі. Я б цей період радила пізніше дивитися, десь після НР.
Щоб розуміти порядок цін, тури можливо дивитися через сайти - агрегатори. Але враховуючи великий асортимент з різних міст та країн вильоту, агрегатори не завжди можуть надати усю інформацію. Тому, надійніше все ж такі звернутися до турагента, який працює у тому числі й закордонними туроператорами.
Діти 15,16 років уже в усіх готелях будуть рахуватися як дорослі.
З приводу курортів, у червні може бути комфортно з ветерком - у Марса Аламі, Хургаді. Також на цей період можливо розглядати середземноморський курорте Єгипту - Мерса-Матрух.
Мульйонерша• 27 ноября 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ви з цим стикаєтеся, розкажіть, будь ласка, яким чином чоловіки зараз відпочивають за кордоном? Чула, що деяким ’щось там дають’ що вони можуть виїхати на відпочинок, але це не всі можуть зробити. А що саме? Бо всі мені відомі чоловіки навіть не намагаються. Що це за документ такий?
В июне уже жарко, поэтому лучше выбирать отели, где не надо топать до моря по 15 минут. Не во всех отелях есть трансфер, бывает еще что есть, но расписание раз в час. Хотя, если вы нормально переносите жару, то можно ходить. Мы ходили )
В Хургаде, на мой взгляд, летом легче. Там ветра и летом в жару это плюс.
Ответ дляТурагенція Tourdream
Подскажите, как человек с опытом - в Хургаде в декабре-январе совсем ..опа? В Шарме была в эту пору, все ок. А вот ветреная Хургада смущает
Турагенція Tourdream• 27 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
Цікаве запитання )), але явно це не у компетенції турагента знати про явись таємні схеми виїзду )
З наших клієнтів чоловіків призивного віку подорожує дуже мало.
З моїх знайомих є пару чоловіків, шо можуть виїжджати по інвалідності (але там реальні діагнози).
Брат мого чоловіка, якій воює з квітня 22-го року, а раніше доволі активно подорожував, дізнавався, шо теоретично має право на відпустку закордоном. Але треба підписати 150 різних рапортів. І це не завжди реально, бо командування собі на умі. Тому не заморочується, пару раз у відпустці з´їздив у Карпати.
Мульйонерша• 27 ноября 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Зрозуміло, запитала - бо мало лі. Іноді люди знають багато в питаннях, яке перетинаються з їх діяльністю. Дякую за відповідь.
Турагенція Tourdream• 27 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Год на год по погоде не приходиться. Теоретически Хургада южнее расположена и там бывает в одно и то же время одинаковая погода или даже на пару градусов теплее, чем в Шарме. Но вот ветра в межсезонье могут быть прохладные и доставлять дискомфорт. То же самое касается и Марса Алама (хотя он расположен еще южнее Хургады).
Но к примеру, сейчас в Шарме какой-то холодный циклон, последние дня три. Днем температура всего +22-23. В Хургаде на несколько градусов теплее.
Если рассматривать Хургаду для отдыха зимой, то все-таки лучше ориентировать на прогнозы погоды и выбирать отели, расположенные в южной части курорта и с удачной планировкой в плане ветра (есть такие, к примеру в Макади и Сахл Хашиш)
Зоркая Зорро• 27 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я була в Єгипті 9 разів
Ми були в Хургаду в кінці квітня, було тепло, але не жарко, а вода досить прохолодна. Тож в квітні точно не раджу тим, хто любить тепле море.
Анонім Завгосп• 27 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
27 градусов - это холодное?
Аленький носочек• 27 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
27 градусов - это холодное?
26 градусов только верхний слой, и нагревался он к 12 часам дня. Внизу море холодное, бассейны ледяные. Мы были 15 октября в шарме в безветренной бухте.
Аленький носочек• 27 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Нам тоді більше місця буде
Как раз в августе море и было 30 градусов.
Mariia_touragent• 28 ноября 2024
Для початку, зорієнтуватися трохи по цінах + мати можливість моніторити пропозиції в будь-який час доби- спробуйте сайт отпуск.ком, наприклад.
Як буде розуміння, зі зручними містами вильоту також слід погратися - різниця в ціні може бути суттєвою. Також є сенс дивитись різні тривалості (наприклад, 7/8/9 ночей)- порівняти, може цікавий тариф попадеться, і вийде поїхати на довше. З нашими реаліями і необхідністю летіти через інші країні- дорога, кордони, втома- треба встигнути адаптуватися після дороги і власне відпочити).Курорт на червень- підійде будь-який, моя порада - глянути всі і обирати за критерієм ’найкращий підходящий готель’.