Стрекозей• 27 ноября 2024

А Рошен опять с 1 числа дорожает? (((

...
Творческий типаж• 27 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я ничего у Петюни не покупаю. Брезгую.
А у боневтика не брезгуете?
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Лише за лютий 2024 Порошенко збагатився більше, ніж за весь довоєнний 2021 рік
Справді.
Гарно.
Бо 6 мільярдів зміг ЗСУ віддати.Хай багатіє.
Сапай вазони• 27 ноября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А шо, без рошена жить нельзя?
Мне 47 лет, я только неделю назад впервые торт Киевский попробовала ради интереса
Без всього можна ,але не всі сонцеїди
Ну що ви, мамо!• 27 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Зазвичай любителі шашлика гидують рошеном
То тунельне мислення. Я просто гидую, бо й він мені бридкий.
Ну що ви, мамо!• 27 ноября 2024
Ответ дляТворческий типаж
А у боневтика не брезгуете?
Я таких магазинів не зустрічала. Хто зна.
Страхованная• 27 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Да вже пофіг, ціни скажені на все, просто беру що треба і не дивлюся на них.
Як каже моя знайома, якщо воно не по акціїї, значить мені це не потрібно. Скоро в магаз, як в музей, дістали вже, щотижня ті ціни без зупину, по поводу й без повода.
ВільнаНазавжди• 27 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Без всього можна ,але не всі сонцеїди
У Вас много солнцеедов в окружении?
КапитанльнаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляМагиня
В що?
Сапай вазони• 27 ноября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
У Вас много солнцеедов в окружении?
Так ви десь на шляху :)- то не обовʼязкове і без того можна
Страхованная• 27 ноября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Скоро как при совке будем, шашлык максимум 2 раза в год и как СОБЫТИЕ
Ага і мандаринки з олів´є на новий рік, тепер будемо цінувати, а не дивуватися, чого то вони те олівє на НР готували.
Чудо в декрете• 27 ноября 2024
Я вжк починаю вірити в дцрнцваті пророцтва типу в магазинах буде все, але купити то не буде змоги.
КапитанльнаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Тема про Рошен
Створіть тему про подорожчання квитків на 95 квартал, пошукаємо і про нього
До чого тут квитки? Можна подумати, Вова на них заробляє 😂😂😂😂
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Бо звикли гівно їсти.
ВільнаНазавжди• 27 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
А, т.е. для вас солнцееды - это те, кто не едят рошен?)
Женщинас• 27 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Молока не було , купив вівсяне печиво
І взагалі, вова піклується про вашу фігуру і здоров´я, так що всім ЗОЖ замість шоколаду.
КапитанльнаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень
А он уже не депутат?
Ви не в курсі, що у нас вже пʼять років зелена монобільшість?
ЛюблюДевчонок• 27 ноября 2024
Ответ дляСтрахованная
Ой блять. Не хочется даже вспоминать те времена. ’Не трогай это на праздник’ и ждёшь того праздника, что ск колбасы поесть и конфет.
Сапай вазони• 27 ноября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ті , яким по мірі здорожчання вже продукт і не дуже потрібний і без всього можна прожити
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Хрипатий і небритий не гидкий?Ідіот який два слова без папірця не може сказати.Якого вже відкрито зневажає весь світ.
Фея_3уровень• 27 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
А бусинка ваша сивочола как всегда не при делах?
Почемучка• 27 ноября 2024
Манька это твой клоун зеленый поднимает на всё налоги, тут не только конфеты Пети подорожают. Потужно будет мама не горюй🤢
Сапай вазони• 27 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Петя піклується
А Вова переводить на білкову ( шашлик ) дієту - але довго перехід триває - не всі дійдуть до фінішу
Страхованная• 27 ноября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Мама купували цукерки і ховала, щоб було на свято, ну ми з сестрою умудрялися їх знати по любому, Гівняні часи були, то було за що купити, але асболютно нічого, потім навпаки. Так от мабуть те навпаки знову до нас. Ніколи не думала, що наші діти доживуть знову до подібного, хоча ще й до гіршого, бо ми хоч не в розкоші але без війни виросли.
Ну що ви, мамо!• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ото вас понесло. Не люблю я Петьку, відчіпіться. Не люблю і все. Якось змиріться.
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Хто його там слухає в Раді?
Навпаки,бюджет на армію на 2025 рік скоротив Зеленський з Стефанчуком.
Порошенко збитий льотчик.
Сапай вазони• 27 ноября 2024
Ответ дляСтрахованная
І майонез на Олівʼє трогати не можна
А під новий рік банка і»вздута
КапитанльнаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Не при справах яких? Зеленої бидлоти?
Магиня• 27 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Це образний вираз розслабтеся
ЗдесяЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Интересно, где те кто за него голосовал? А теперь отнекивается. Может ваш выбор, который вы на мнимых Манек вещаете
Усміхайлик• 27 ноября 2024
Ответ дляСтрахованная
Акції це свята)))