Ирен0709• 28 ноября 2024

Порадьте ліхтар для кімнати?

Потрібно в село бабусі ліхтар, такий, щоб освічував кімнату.. типу як для кемпінгу
Можливо ви таким освічуєте дома, скиньте фото) незнаю, який їй купити, щоб був нормальний, буду вдячна за рекомендацію
ПироженкА• 28 ноября 2024
Будь-яка акумуляторна лампа
Госпожа_тамагочи• 28 ноября 2024
Мне нравится кольцо для фото на штативе с юсб . Класс светит, комнату 18 кв освещает отлично.
автор Ирен0709 • 28 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Бабусі треба щось простіше

А як для себе, то це ідея, можете показати, яка саме у Вас?
ПироженкА• 28 ноября 2024
ФОТО
Госпожа_тамагочи• 28 ноября 2024
Ответ дляИрен0709
Бабусі треба щось простіше

Я не дома, но их много в интернете на разный бюджет. Помню только что диаметр 26 см, а мощность увы не помню)
Попадалочка• 28 ноября 2024
Канагонку купите. Светит несколько дней без подзарядки
В рот не ложи• 28 ноября 2024
У меня два ’Каспера’. Маленький, удобный.
Госпожа_тамагочи• 28 ноября 2024
Кстати если попроще, то в авроре есть лампы по 150грн, на магните. Удобно на холодильник цеплять.
Цветочница• 28 ноября 2024
Раджу такого плану
Різні режими, направлене розсіяне
АКБ на 3-4год хватає...ну як замінити на потужну то і на 12год хватить
В рот не ложи• 28 ноября 2024
Вот такой он.
https://rozetka.com.ua/ua/393135585/p393135585/?ga...
автор Ирен0709 • 28 ноября 2024
Всім велике дякую 🫶
Продавчиня кіз• 28 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Как много оно ест?
Мама Карло• 28 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
І світить яскраво. Ж ще там зручна лампочка з акумулятором, вона замість звичайної вкручується, заряджається поки горить. Світло від акуму не таке яскраве, але видно. Ще у нас пару на сонячних батареях, як вуличні
автор Ирен0709 • 28 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Можете показати який саме в аврорі ліхтар?
автор Ирен0709 • 28 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Можете показати який саме
Госпожа_тамагочи• 28 ноября 2024
Мама Карло• 28 ноября 2024
Ответ дляИрен0709
Можете показати який саме
Тільки читайте уважно упаковку, їх там багато, є без акума, з юсб шнурком, є від мережі. А це саме такий, як скинули фото
Мама Карло• 28 ноября 2024
Отакий ще класний, тільки також дивіться, щоб не з батарейками, а з акумом був. Я їх і в Аврорі колись брала, і на промі, всім купила
БоХатая• 28 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Всю кімнату світлом він не забезпечує. Зараз сиджу з таким.
автор Ирен0709 • 28 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
фото
Дякую Вам🤗
Мама Карло• 28 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Так, але автор не уточнила бюджет і задачі. Я порадила бюджетний варіант для бабусі. Коли немає ніякого світла, це дуже виручає, просто заряджати, направляти світло, носити з собою в туалет. Ясно ж, що для повного освітлення і цінник інший, і ризик, бо можна угрохати тищу, а воно брак, чи підробка. Я сама побоялася дорогі купляти, бо відгуки різні. А декілька різних взяла
Мама Карло• 28 ноября 2024
Можна просто піти но розетку, там скидки зараз, і під бюджет обрати потужність. І відгуки почитати. І вирішити, чи це лампочка, чи переносний, чи нічник, чи сонячне щось. Краще, звісно, комбінувати
Мама Карло• 28 ноября 2024
А ще, авторе, пошукайте старі великі теми, типу чи готові ви до зими, блекауту. Там дівчата класні поради давали
автор Ирен0709 • 28 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Дякую)
Тепличная• 25 декабря 2024
https://a.aliexpress.com/_EGoGH76