НаБалКоніХодять• 30 ноября 2024
Чи може геморой так боліти?
Привіт. Дівчата, вибачте за таке інтимне питання.
Від вчора погано себе почуваю, важкість внизу живота, в задньому проході важкість, ніби там щось заважає .
Дуже дискомфортно. Сьогодні навіть пройшла УЗД черевної порожнини, бо думала що може щось з печінкою чи нирками.
В понеділок тільки в лікарню попаду .
Чи може так геморой боліти? Аж віддає в бік? Ніби як тошнота і крутиться голова.
В понеділок тільки в лікарню попаду .
Тепличная• 30 ноября 2024
Окрім геморрою є різні інші проктологічні проблеми. Але ж вони не виникають зненацька, з нуля за день. Які у вас до цього були скарги?
задумчивая мордочка• 30 ноября 2024
Важкість внизу живота, чому не вагінальне узд? До чого нирки і печінка?
Істеріомама• 30 ноября 2024
Не похоже совсем. Оно может давить, но в районе сфинктера, а боль локальная, а не в боках
Хочу на Балі• 30 ноября 2024
А я от думала, що геморой болить, а виявився сідаліщний нерв. От конкретно боліло у занньому проході і проміжності і більше ніде. Проктолог послав до невропатолога і той вже знайшов звідки біль.
Ку-кусик• 30 ноября 2024
у мужа болело- думали геморрой ,оказалось Парапроктит-пошел к врачу,в этот же день на операцию попал