ЛеньГуглить_правда• Изменено 01 декабря 2024

Як ви вважаєте чи нормальна така поведінка?

Чи нормально коли колега по роботі, відповідає неохоче, з пасивною агресією, не має бажання стажувати, все треба з людини витягувати. Ще й підколює, або приказує грубим тоном щось каже. Інші люди в колективі вважають, що це нормальне спілкування цієї людини , я вважаю, що це є проблема і людина токсична. Я на цю людину накричала, тому що коли я перепитала людина мені відповіла сарказмом і з роздратованим тоном. відчуваю поряд напругу. Це зі мною щось не ок ? Чи все ж таки з цією людиною.
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2024
А що начальник каже? Може вам не раді?
Галя-краля• 01 декабря 2024
Токсична.От дурне слово.
автор ЛеньГуглить_правда • 01 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А що начальник каже? Може вам не раді?
Начальник каже, що людина не агресивна, а просто так спілкується. Але я бачу, що це не нормально
Ответ дляГаля-краля
Токсична.От дурне слово.
Чому дурне? Токсична людина, це та людина яка своєю присутністю отруює все навколо
Хвігура мічти• 01 декабря 2024
Так, з нею щось не то. Чогось вас недолюблює
Говорю-балакаю• 01 декабря 2024
може і так, і які ваші пропозиції?
ви ж не збираєтесь когось перевиховувати?
Ответ дляГоворю-балакаю
може і так, і які ваші пропозиції?
Не збираюсь, але стажуватись не маю бажання з цією людиною. Стажувалася в інших двох людей, все було ок
Hench• 01 декабря 2024
Всі люди різні, є такі що так спілкуються з усіма, це не конкретне відношення до вас.
Говорю-балакаю• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
ну якщо у вас є можливість обирати, тоді звичайно краще так.
Просто каралева• 01 декабря 2024
Теж дратує оце ’чи нормально?’. Ну постановило ми зараз, що це ненормально, ,ким чином це вплине? Підете і розкажете йому що за думкою більшості його поведінка ненормальна?
Вам варто запитувати про причини і думати як найкраще повести себе, а не ’нормальність’ встановлювати.
Цигарний шланг• 01 декабря 2024
Т.е ’Я на цю людину накричала..’ а теперь Вы хотите,чтоб она нормально с Вами общалась?
Ответ дляHench
Так ось я і намагаюсь це зрозуміти. І по друге, є люди, що знаєте ведуть себе навіть в дружніх стосунках агресивно, або підколюють, і для них це нормальне спілкування. Але якщо спитати у психолога чи психотерапевта він скаже що ці стосунки не є здоровими. Є ж якісь критерій адекватного спілкування
Ответ дляЦигарний шланг
Я накричала після того як ця людина весь день на це мене провокувала. Я терпіла. І в кінці дня накричала, і спитала чи може людина нормально спілкуватись чи ні
Цигарний шланг• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
И шо?
Ответ дляПросто каралева
Ну якщо, людині спускати таку поведінку і терпіти, то не є нормально. Треба або не спілкуватись або ставити людину на місце. Щоб поставити на місце треба спочатку зрозуміти чи є ця поведінка адекватною чи ні
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Людина нарвана, так ви теж так з нею почніть спілкуватись) дзеркальте)
Ні, не дзеркальте, я передумала, а ви хто по професії, у якій сфері стажування????
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви точно підібрали слово-нарвана.
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви точно підібрали слово-нарвана.
Може вас так перевіряють, щоб ви ще собі дров не наламали....
Ответ дляМир Мир Мир!
Я ще навчаюсь. Підробіток в сфері харчування в кафе
Ответ дляМир Мир Мир!
Перевіряють для чого?
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У вас це стажування довго? Вони вам мають якусь бумажку дати чи ви потім на роботу до них ідете?
Ответ дляМир Мир Мир!
На роботу йду, і ця людина буде мене міняти на закладі, тобто я її бачити не буду, але вона як би моя колега
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Тоді просто жорсткий тотальний ігнор, не дзеркальте, просто посміхаєтесь і ігнорите після стажування. Відносини привіт, пока. Може вас треба буде підмінити, ви ж можете захворіти, або якісь інші форсмажори, вам ще з цією людиною співіснувати треба.
Ответ дляМир Мир Мир!
Так то це зрозуміло,але цій людині теж треба думати, що їй і моя допомога може знадобитися
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Поки що ви від неї залежите, а не вона від вас. Відштовхуємося від того що є, а не що буде... До завтра дожити треба...
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую за пораду)