Роздратована шкіра• 03 декабря 2024
Податок на нерухомість (на житлову площу для фіз осіб)
Зайшла в особистий кабінет і трошки офігіла. У власності 2 квартири 45 та 68 м. І сума податку чомусь, як я зрозуміла, розрахована не на зайву площу більше 60 м, а на всю. Поясніть, будь ласка, хто розбирається і що робити, якщо з сумою не згоден. Чи є якасийсь канал для звязку у них взагалі?
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Перепрошую за якість фото, ось розшифровка тих колонок:
Набори даних по колонках таблиці детального розрахунку суми/сум податку
1: (1) Адреса місцезнаходження об´єкта житлової або нежитлової нерухомості; (2) Тип об´єкта; (3) Дата державної реєстрації набуття права власності; (4) Дата державної реєстрації припинення права власності; (5) Загальна площа об´єкта, кв. м; (6) Розмір
частки у праві спільної власності на об´єкт, кв. м; (7) Сумарна загальна площа об´єктів житлової нерухомості або їх часток, кв. м; (8) Пільга у вигляді зменшення бази оподаткування, кв. м/кількість місяців; (9) Ставка податку, %; (10) Розмір мінімальної
заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, грн; (11) Сума податкового зобов´язання розподілена пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об´єктів житлової нерухомості, з урахуванням кількості місяців
володіння таким об´єктом та підпункту 266.7.1 1 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України, грн (к. 11 = ((к. 7 – к. 8) х к. 9 х к. 10) x (к. 6 / к. 7).
Несу добро людям• 03 декабря 2024
А де ви дивитеся? Бачу, що в кабінеті платника є нарахування якісь, а суми нема( І вигляд не такий має, як у вас на скринах
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Головна - ЕК для громадян
і там нижче все видно
Це вже я файл скачала
і там нижче все видно
Це вже я файл скачала
Замурмишка• 03 декабря 2024
Мені взагалі ідіоти нарахували податок на квартиру, яку я ще в 2017році продала. Ходила в податкову, сказали відправити заказний лист в ту область, де нарахували, щоб вони перерахували або зареєструватися в електронному кабінеті і написати їм.
тяжкаялюдина• 03 декабря 2024
Все правильно нараховано. Просто пропорційно на дві квартири розкинуто. У вас ’зайвих’ 53м.кв.* 0.33%від мінімалки 6700
Ну я округлила метри тож ваші 1189,63 й вийде
ОноВамнадо• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Головна - ЕК для громадян
і там нижче все видно
Це вже я файл скачала
і там нижче все видно
Це вже я файл скачала
А как это увидеть, автор?
На сайте просто? Или нужен ключ какой то?
Мне ничего не приходит на почту никаких податков, а должно
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую Вам. А що це за 0,33% не зовсім зрозуміла
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
А как это увидеть, автор?
я на сайт заходила через кю ар код в дие
Вот сайт
ОноВамнадо• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Вот сайт
У меня через дию не получается (
Хз почему
тяжкаялюдина• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ставка ж податку, 0.33% від мінімалки. Будь-ласка
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
У меня через дию не получается (
Хз почему
ну тогда через єл ключ с привата. Сама єтот сайт не люблю потому, что заходить на него неудобно
ОноВамнадо• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Спасибо
Блин, еще ключ надо делать идти
Несу добро людям• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Головна - ЕК для громадян
і там нижче все видно
Це вже я файл скачала
і там нижче все видно
Це вже я файл скачала
От у мене там нулі, бо не платила, але ось таке є - то явно вже якісь нарахування є
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую Вам дуже! Тепер я зрозуміла. Ви зекономили мій час на похід в податкову
Ангелок з ріжками• 03 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Спасибо
Блин, еще ключ надо делать идти
и мне тоже, все никак руки не дойдут этот доступ сделать
Несу добро людям• 03 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Спасибо
Блин, еще ключ надо делать идти
Це онлайн робиться - ключ
тяжкаялюдина• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Та нема за що, просто я теж перераховувала собі (розбиралася) місяцем раніше, тож тепер вумна 😊
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
У мене теж там нулі. Далі переходьте в ЕК для громадян
Несу добро людям• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Є, дякую! 2160 грн 🤪
ОноВамнадо• 03 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Це онлайн робиться - ключ
Як, підкажіть будь ласка
Роздратована шкіра
• 03 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Є, дякую! 2160 грн 🤪
Та нема за шо(((ох... ще більше
Будете платити цього року? Бо я щось не знаю що робити
ОноВамнадо• 03 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Є, дякую! 2160 грн 🤪
Це за рік?
А за скільки м2 зайвих?
Несу добро людям• 03 декабря 2024
короткопамятна• 03 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Это у автора еще низкая ставка..
Несу добро людям• 03 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Та нема за шо(((ох... ще більше
Та буду( Потім ще кудись їхатиму, то на кордоні пречепляться за борги. Хз… Краще заплачу
ОноВамнадо• 03 декабря 2024
Ответ длякороткопамятна
Это у автора еще низкая ставка..
Что то я совсем запуталась
У всех разная ставка налога?