Труп нареченої• 04 декабря 2024

прошу поділитися в соцмережах, жорстокість людей шокує, Тернопільщина

фото кидати не буду, відео є на сторінках, прошу поширити або написати коментар, важливо щоб це набуло розголосу
Betelgeise• 04 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Значить такі були рушниці
Не було там рушниць.
Серафима-54c1• 04 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
++ мій батько був мисливцем, і на кабана ходили, в мене навіть ікла ще десь ж, з долонь мою. Але є чіткі правила
Цей епізод, це тупо збочення. Але знову, я не уявляю як вони це змогли зробити. Дивитись відео не буду , досить і так жаху
Не усі кабани як кабани. Сумніваєтесь та виправдовуєте, то подивіться відео
vasilisa-l• 04 декабря 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Не в мене. Я слава Богу народився і живу в Києві. Але в 22 року виїхали в село з друзями до їх родичів у Вінницьку область. От таке там і почула за місцевих бабок. А ще вони кожен день о пʼятій вечорі ходили до церкви і як потім нам передали дуже незадоволені, що не ходимо з ними молитися за Україну
Може то якась вечірня церква, де приносять в жертву кошенят?))
Таке враження, що ви не в Вінницьку область потрапили, а в минуле століття, через якийсь портал. В тих села де яких я буваю, нікому ніякого діла нема до інших, всі сидять в тік-тоці і ФБ, навіть вітатись стало необов´язково до незнайомих людей на вулиці.
tarveldy• 05 декабря 2024
Ответ дляСерафима-54c1
Сумніваюсь не дорівнює виправдовую, я не буду дивитись відео, мені досить жахів
tarveldy• 05 декабря 2024
Ответ дляBetelgeise
Не було там рушниць.
От тут не вірю
автор Труп нареченої • 05 декабря 2024
ура хоч щось
Nataliya T• 05 декабря 2024
Ответ дляТруп нареченої
ура хоч щось
Додавайте, будь-ласка, сюди новини про це, якщо відслідковуєте. Дякую. Сподіваюся покидьки присядуть максимально.
Betelgeise• 05 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
От тут не вірю
То подивіться відео.
автор Труп нареченої • 06 декабря 2024