Та хай, я всеодно не уявляю як це фізично можливо, ви бачили дикого кабана вживу в природі?
Так виглядає самка дикого кабана, це доросла самка з поросятами. Що тут нереального? Фото справжнє, сама робила. І да,я впевнена що на фото мама кабаниха з дітьми. Скажіть, у вас в житті є інші заняття крім ходити по темам з риками ’нє вєрю’?
Я не писала що не вірю, лише те що не уявляю. Щоб створити те що описано, вони мали мали серйозно ранити на відстані тварину, тобто в них полюбому була вогнепальна зброя, про що ні слова Ну на вашому тварина не дика ПС : життя навчило у всьому сумніватися
Я вам ще гірше напишу, те що достовірно знаю нажаль. Наші любі єгеря пропонували такі розваги для ’мисливців ’ , або сафарі по заповіднику . Якщо ви думаєте мене радують такі епізоди чи я в них не вірю, нажаль ні. Мені в цій історії кумарить те що ні слова про вогнепальну, а вона була, ніж проти кабана це як пітарда проти танка Почитала коментарі підприємства, маю надію що прізвища будуть обнародувані і робітників і підрядників
Я,видела, и не один раз.. Кабаны нападают на человека только в случае опасности.
Люди, хуже чем звери стали. Нет слов. Лучше бы я этой темы не видела.
Вони такі були завжди Коли поруч поросята, вони завжди агресивні, захищають малят. Моя рідня з Київщини, ближче до Чорнобиля , там завжди було багато кабанів, їх дозволяли бити навіть не сезон полювання, бо рили і поля і городи. зараз взагалі трешак з ними, і ніхто це не контролює, але щоб таке , це просто збочення
Тих кабанів подавили трактором, а потім знущалися.
В перші дні війни у Львові на вокзалі великі ’любителі’ тварин, які евакуювались до Європи, масово залишали переноски з улюбленцями, коли зооволонтери кинули клич, злі ’западники’ за лічені години порозбирали тварин (знаю, бо ми і самі задумались, чи не взяти ще одного кота, але коли зібралися їхати, всіх розібрали, це було в межах одного вечора). Не варто судити про всіх через пару мерзотників
У мене родичі в збаразькому районі, не знаю, як там ситуація зараз, але у 80х роках мисливство було легальним, чоловік тітки також мав ліцензію. Я тоді ще була маленькою, смутно пригадую, що час від часу дядько приносив качок і зайців (одна з причин, чому я його недолюблювала), ходили байки, що на кабана також раз компанією ходили, але при всій моїй неприязні, не уявляю, щоб він чи інші мисливці собі таке могли дозволити. Полювали чітко в дозволений сезон, вагітні самки чи поросята - це взагалі було щось за гранню, незалежно від того, скільки алкоголю було прийнято на душу.
Боже, зачем я это прочитала... Кусок хлеба в глотке стал.. Сколько ж больных уродов есть на свете???Это какие химические процессы в воспаленном мозге происходят ,чтоб пойти на такое? как страшно жить
Автор, спасибо за неравнодушие к теме...установлены ли личности этих сотрудников??? Пусть их самих и их детишек так за ноги протянут - это будет справедливо.
зоозахисники впевнена постараються відкрити кримінальне провалження, але нажаль я слідкую за багатьма справами і ще жодна людина не була покарана( тим більше тут друга сторона з великими грошима і юристами єдине що може повпливати це сильний розголос який дійде до великих ЗМІ
Я не зрозуміла. В чому пролема і ,якщо встановлено їх особу, - чого їх не затримують і не розбираються? Розголос то добре, але проблема (затримати) в чому? Чому «звільнити». Звільнити і все? Як прокурорів?
тому що поліція таким нажаль не хоче займатися і закони в нас в Україні дуже лайтові до таких звірств(