З родзинкою• 04 декабря 2024

Що робити щ навчанням доньки? Україна Польща

Що маємо
Польща технікум перший курс ледь тягне.
В Україні ще не закінчила 9 класів
Зараз на сімейному
Кинути укр школу - буде без середньої освіти
Кинути технікум - на смарку три місяці і на наступний рік по новій …
От що робити? (((
Вимагаю спілкування• 04 декабря 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Питання не мені, але відповім про укр компонент. Наша школа вирішила, що це занадто складно перераховувати години і теми з закордонної школи. Тому ми мали здавати все, навіть всраті труди і фізру
В нашій школі трохи краще, але зі своїми приколами: перераховувати складно, навчальний рік в Європі закінчуються піщніше, ніж в Україні, в школі будуть вже всі у відпустках, тому ваші свідоцтва будете чекати довго і нудно (мова про випускний клас)
Опля Картопля• 04 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Навіщо? в класі у сина вчаться декілька дітей на сімейному і одночасно в німецьких школах. Ці діти і в українській школі вчились максимально на 6 балів. Але ніхто не покинув, зараз 9 клас. Думаю здають тести онлайн та і все.Свідоцтво може ще й пригодиться українське.
Нащо? Мамці в сервант поставити?
ГороховаЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Думає що воно їй нах не вперлося
Ні те, ні те …
тогда отдавайте в ’пансиёны’, как Проню Прокоповну.
пусть взамуж готовится. за цилюрника.
Кудрі кручу сама• 04 декабря 2024
Автор,маємо такі самі проблеми, тому послухаю. В Україні ліцей онлайн, кожний день купа вимог, в Польщі технікум,теж 1й клас
ГороховаЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
У нього інвалідність? В укр.зво неможлмво вчитися без приписного, а значить, без регулярних відстрочок і відвідувань тцк.
А кто сказал, что у него нет приписного? В 17 лет поехал получил аттестат и приписное. И в консульстве на учёт стал.
Закончит пару курсов укр. ВУЗа и поступит за границей. Так проще, чем абитур сдавать по полной.
Выехал законно, до достижения 18 лет. Учится за границей, тоже законно.
автор З родзинкою • 04 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Думаю здамо як здамо в Україні
А плоску тягнемо як можемо
Кудрі кручу сама• 04 декабря 2024
Ответ дляГороховаЯ
А підкажіть як отримувати приписне
Заела_пластинка• 04 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
По ходу автор делает мою ошибку и хочет усидеть на двух стульях.
Жалею что я сразу не ’окунула с головой’ ребенка в местную систему образования, а полтора года тянула обе школы, с упором на украинскую:(
Мы тоже тянем две школы. Только украинскую школу тяну я, украинский компонент пишу
ГороховаЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А підкажіть як отримувати приписне
Как все - приехал, пошёл в военкомат, прошел комиссию, написали годен, выдали приписное. Других подробностей не знаю, не обсуждали со знакомой. Это прошлым летом было.
Грамотний хвіст• 04 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Бо важко дитині , але важко тільки ось наступний тиждень і все
Ви якось передбачаєте майбутнє ?
Тільки ось наступний тиждень - це як ?
Кудрі кручу сама• 04 декабря 2024
Ответ дляГороховаЯ
А по часу не знаєте скільки це займає?
автор З родзинкою • 04 декабря 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви якось передбачаєте майбутнє ?
Тільки ось наступний тиждень - це як ?
У неї здача контрольних на наступному тижні ))
ГороховаЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А по часу не знаєте скільки це займає?
Ну тогда ажиотаж как раз был. И работали до 12 дня всего. И это ж еще от города зависит. В Киеве толпа, в райцентре - намного меньше людей. И опять же, можно концы по месту найти, при желании, чтобы ускорить процесс получения документа. Ну раз надо быстро.
У них дней за 10 вышло, а как сейчас на местах - никто ж не знает.
Кіма кепка• 04 декабря 2024
перевести в дист.школу на екстернат або на МЗУ, отримати документи України, поступати можна у вуз раніше.
Чай не пью, только кофе• 04 декабря 2024
Если есть украинский аттестат 11 классов и 18 лет, в Польше можно идти на работу? Дальнейшее обучение по желанию?
ФФФФристайла• 04 декабря 2024
Автор, я підробляю репетитором, ’підтягую’ студентів технікумів у Польщі.
Знайдіть серед місцевих такого репетитора. Не кидайте технікум 🙏
Путающаяся• 05 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Але у нас найкраща школа в Україні. такі школи не так просто кинути
А что у вас за школа? Поделитесь)
Не танцую- но пою• 05 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Якщо ваша дитина не закінчила в Україні 9 класів, то на підставі яких документів її прийняли до технікуму?
автор З родзинкою • 05 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
8 кл польської школи
автор З родзинкою • 05 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
Дякую 🙏
Мания-Величия• 05 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
Зачем украинский аттестат, если ребенок учится в местной школе?
Я написала ’на всякий случай’
Как жизнь повернется, никто не знает
Но также я знаю, что те кто оказался в оккупации с 2014-го года, но продолжал удаленно получать укробразование и получил украинские дипломы о полном среднем, когда началась война и они заехали в Европу по украинским документам, то у этих детей получилось попасть в зарубежные ВУЗы на льготных условиях
Мания-Величия• 05 декабря 2024
Ответ дляГлас_Народа
Дитина вже в місцевому технікумі
Тобто вона вже не може піти в школу
Ліцей або технікум
Я писала про свои приоритеты
Понятно что у автора выбор или польский техникум или укршкола
Мания-Величия• 05 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
У мене пріоритет технікум, у чоловіка середня школа в укр
Дитині байдуже
Муж в Украине?
Он хочет чтобы ребенок возвращался?
Кудрі кручу сама• 05 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
Який предмет?
Кудрі кручу сама• 05 декабря 2024
Ответ дляМеня много
І у нас найкраща- за рейтингами зно/ нмт)) у нас з вами одна школа? Бо ми свою теж не можемо кинути)
Кудрі кручу сама• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Всі предмети?
Заела_пластинка• 05 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Всі предмети?
Укр мова, література, історія України, правознавство
Статус Ква• 05 декабря 2024
Автор, чому у технікумі (мабуть ліцеї) доньці важко?
Через мову польську, складна програма, відстала в навчанні? Може їй цей технікум не підходить (н.п. там багато математики)?
Кудрі кручу сама• 05 декабря 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А))) я тільки математику,фізику,хімію не тягну😂
Криниця щастя• 07 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
1. Украинскую школу заканчиваешь быстрее
У моих знакомых дочка уже в Вузе, а ее одногруппникам в польском лицее ещё год учиться
2. Вроде ( тут не уверена, ибо у ребенка только польское зно и диплом) проще поступить с оценками из укр.диплома и зно