З родзинкою• 04 декабря 2024
Що робити щ навчанням доньки? Україна Польща
Що маємо
Польща технікум перший курс ледь тягне.
В Україні ще не закінчила 9 класів
Зараз на сімейному
Кинути укр школу - буде без середньої освіти
Кинути технікум - на смарку три місяці і на наступний рік по новій …
От що робити? (((
Польща технікум перший курс ледь тягне.
В Україні ще не закінчила 9 класів
Зараз на сімейному
От що робити? (((
КарамбОлька• 06 января в 00:58
Ответ дляЗ родзинкою
Бо важко дитині , але важко тільки ось наступний тиждень і все
Моя другий курс .В Україні 6-8 балів ,теж не схильна до навчання .Втягнеться,,підтримуйте морально.В кінці має здати тести .Моєї подруги донька так провчилась рік і тупо пропускала ,за рік двічі була в Україні ,то болів живіт ,то нога ,то рука .
Тести не поїхала передавати .Вернулась в 10й клас ,в іншу школу .
Моя хоче працювати ,їй не хватає коштів
Але ще півтора року маємо заставляти .( перукар )
Моя хоче працювати ,їй не хватає коштів
КарамбОлька• 06 января в 00:59
Ответ дляЗ родзинкою
Я хвилююся що вона технікум не потяне
І хвилююся що оці тести не здасть (((
Здасть.,якщо не буде пропускати .Там є недопуск за кількість пропусків.
КарамбОлька• 06 января в 01:02
Ответ дляМания-Величия
По ходу автор делает мою ошибку и хочет усидеть на двух стульях.
Жалею что я сразу не ’окунула с головой’ ребенка в местную систему образования, а полтора года тянула обе школы, с упором на украинскую:(
А как можно успевать ?
Моя встаёт в 6 -6.30 ,едут на 8 в училище .
Приезжают в 15-16 .Спит .,ужин .
Какая ещё украинская ? Они на ходу спят.
Приезжают в 15-16 .Спит .,ужин .
КарамбОлька• 06 января в 01:05
Ответ дляМеня много
Але у нас найкраща школа в Україні. такі школи не так просто кинути
Ну не все
КарамбОлька• 06 января в 01:06
Ответ дляМеня много
українську не кидаємо, бо не знаю, наскільки витягне місцеву. тільки в цьому році поступила. без знання мови. Ну і місцеву будемо триматися по-максимуму
Пожалійте дитину .Неможливо на двох стільцях.
КарамбОлька• 06 января в 01:10
Ответ дляЗ родзинкою
Звісно
З 16 предметів - 4 не тягне взагалі
Ну так неможливо все прям тягнути .
КарамбОлька• 06 января в 01:13
Ответ дляЗ родзинкою
У доньки з 7 до 16 навчання, потам гітара і макіяж - бо вона обожнює це
Куди впихнути хімію і фізику яку вона і так ненавидить?
Моя списує з інтернету
КарамбОлька• 06 января в 01:19
Ответ дляЗ родзинкою
Я хочу щоб вона інтегрувалася а не вчилася
Має закінчити будь що технікум ,навіть дочка казала через 3 ( не 5) років незакінченний технікум ,можна працювати .Моя з подружками перших півроку теж плакали ,але вона вивела подалі від нас
.Зараз і повертатися в Україну не бачить резону.
КарамбОлька• 06 января в 01:19
Ответ дляЗ родзинкою
Полька розмовна і мотиваційний лист чому саме на цю спеціальність
А яка спеціальність ? Дякую.
З родзинкою
• 06 января в 10:00
Ответ дляКарамбОлька
Вас забула запитати
КарамбОлька• 06 января в 12:48
Ответ дляЗ родзинкою
Вас забула запитати
Я просто може не розумію ?ваша донька не тягне технікум ,але вчиться в технікумі і ще в укр.школі .Вона спить взагалі ?ну я по своїй бачу ,як це.(
З родзинкою
• 06 января в 12:49
Ответ дляКарамбОлька
Ну жалійте свою дитину.
КарамбОлька• 06 января в 12:52
Ответ дляЗ родзинкою
Ну жалійте свою дитину.
Вона приїхала влітку на 2 місяці на канікули і місяць пролежала в лікарні ,хоча хотіла піти підробити ,двостороннє запалення ,організм виснажений просто.