Видящие_помогите• 06 декабря 2024

А когда Вы попробовали в первый раз суши и авокадо?

Авокадо помню мама купила где-то в 2000 году, прочитав рецепт салата в каком-то журнале,так как выбиратт его не умела, то никто его не заценил. А второй раз в 2009 я купила,спелый и с тех пор стали переодически есть.
Суши где-то в 2006 наверное, понравились помню.
А как у Вас было?
Fashion4• 06 декабря 2024
Суши в 2011 году впервые попробовала. Авокадо не помню, давно.
Телячі ніжноСті• 06 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
О! Поділіться краще враженням коли ви скуштували стиглий м´який соковитий манго.
Давно спробувала манго. Смак приємний. Але манго дуже калорійне, тому їм зовсім трошки десь - колись, як і банани чи виноград. Навіть зараз є 5-6 манго. Чоловік любить.
Я частіше їм авокадо. Корисно і смачно. Без нічого, ніякого хліба і т.д. Просто, як перекус, як горішки чи родзинки. Нічого особливого, просто корисна пожива для організму.
#Пойду_кгадалке• 06 декабря 2024
Суші ніколи не їла.
Зрадорозганячка• 06 декабря 2024
Суши - 1999 год в Лондоне.
Авокадо в Турции, где-то в 2002.
Скорая помощь• 06 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
І авокадо, і суші їла в 25 років вперше і останнє в житті
Гидота.
Суши не всегда с первого раза заходят. Ропробуйте ещё пару раз.
У меня так было. Сейчас с удовольствием ем.
Авокадо важно выбрать правильно, чтобы спелый был.
Скорая помощь• 06 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Суші десь у 2008-му, а авокадо років 5 тому. Купила мʼякий, стиглий, але так і не зрозуміла, як його їсти. Памʼятаю ще читала, що на хліб, розімʼяти вилкою, посолити - гидота. Так шматочками спробувала - не лізе. Запропонувала чоловікові і дитині - спробували і не захотіли далі їсти. Так і викинула 😂
Разминаю вилкой, поливаю чуть соевым соусом и соком лимона. Солю, перчу. И на хлеб.
Мне вкусно.
Підмітайло• 06 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
О, це було смачно надзвичайно. Як і стиглі з дерева авокадки.
Зілля до весілля• 06 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Мне вкусно.
Так так, лимоном ще поливала.
Мир Мир Мир!• 06 декабря 2024
ой, дівчата, давно дуже і суші і авокадо спробувала. але в цьому році їздила в Таїланд і там зрозуміла що таке справжнє авкадо - воно в них кругле і велике, і на смак відрізняється від того що продається в нас. а ще манго! це моя любов тепер.. мрію якусь зиму перезимувати в Таїланді.
Метровий сантиметр• 06 декабря 2024
и суши и авокадо в них же попробовала где-то в 2008 +- (примерно в 8-9 классе,потому что точно помню,что это было до старших классов)