Физрукая• Изменено 06 декабря 2024

Мірена, встановлення при гістероскопії (Київ, лівий берег)

Гінеколог рекомендує мені встановити Мірену на гістероскопії (буде видалення поліпа). Для цієї процедури і подальшого ведення мене з міреною, шукаю лікаря на лівому березі!!! Лікаря, що може провести і гістеру і встановити Мірену! Будьласка підкажіть з власного досвіду!

Заздалегіть передбачаю ваше питання - чому хочу змінити лікаря і чому принципово лівий берег? Відповім:
Прочитала відгуки про Мірену і розумію, що не всім може підійти, що одразу можуть бути якісь моменти з кровотечами, зі зміщеннями, з підрізкою вусиків і т.п., що іноді дівчатам приходиться навідувати лікаря часто і зненацька для вирішення негайного питання з цього приводу. Так ось, до свого лікаря, на Софіївську Борщагівку з Бориспільського району, я не змогла потрапити двічі!!! Записувалась як мені було зручно на 8:30 ранку і з моїм везінням два рази в саме ці дні були повітряні тривоги зранку і я змогла дістатись на правий берег тілько ближче до обіду, коли вже прийом в лікарки скінчився! Тому передбачаючі більш часті і зненацькі візити після установки мірени, мені було б зручніше і що важливо СПОКІЙНІШЕ, коли я буду розуміті, що зможу потрапити до свого лікаря безпроблемно. Дякую, всім хто дочитав))))
Дружная семейка• 06 декабря 2024
После гистеры ждут гистологический ответ, 10 дней я ждала, потом ставят. Насколько я знаю.
Мальдивирую• 06 декабря 2024
Я тоже сначала дождалась анализов ( 2 недели), потом уже ( когда все хорошо) запланировали постановку Мирены
Фенте Фря• 06 декабря 2024
Сначала нужно получить гистологию!!!!
автор Физрукая • 06 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
мені видаляли перший раз торік і є гістологія, тому мабуть лікарка і не хвилюється з цього приводу. В мене ще міома в перешийку (її не можна видалити), лікар каже, що в такому випадку тільки при гістері можна спіраль поставити.
автор Физрукая • 06 декабря 2024
Мальдивирую• 06 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
Так за год все , что угодно могло произойти с клетками
У меня миома размером в 9 см выросла за 1,5 года..
Мальдивирую• 06 декабря 2024
Менять врача на середине лечения неблагодарное дело
Вам новый врач сейчас по новой назначит анализы скорее всего
Врятли ее устроят результаты годичной давности
автор Физрукая • 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
я понимаю, но я сума сойду, если будет какая-то екстренная ситуация непонятная и я не смогу попасть к врачу (я написала вначале в теме)
Дружная семейка• 06 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
Другой врач может с этим не согласится.
Наполеон Бонапарт• 06 декабря 2024
Автор, якраз в середу під час гістероскопії також поставили Мірену. Була здивована, що так можна робити. Але, на жаль, Правий берег.
Мальдивирую• 06 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
Я читала.
Понимаю вас.
Живем в таких реалиях что сделаешь.
Я бы уже у нее поставила мирену, а потом уже не спеша нашла бы врача поближе
Дружная семейка• 06 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
Спокойно, при экстренной ситуации Вас амбулаторно и не примут, скорая и стационар. Во всех остальных случаях дождетесь приема. На УЗИ меня сразу после смотрели, потом через неделю. По ом через 3 мес.
автор Физрукая • 06 декабря 2024
Ответ дляМальдивирую
Я читала.
Понимаю вас.
Живем в таких реалиях что сделаешь.
так вот как раз пугает больше, что другая врач, что не устанавливала мне єту мирену, меня не возьмет... типа наблюдайся где ставили...
Мальдивирую• 06 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
Ну это врятли )
Потом уже будете узи контроль делать
Люди же переезжают, уезжат, меняют врачей это нормально
Дружная семейка• 06 декабря 2024
Я кстати ставила в стационаре, а наблюдают в поликлинике. Врачи разные.
автор Физрукая • 06 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
як ви почуваєтесь? і де робили? (може хоч ближче чим я їзжу)
автор Физрукая • 06 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
та понимаю, что планово через неделю, но даже планово может и не смогу попасть если снова так случиться с єтими тревогами. Вобщем сменила бы врача и было бы спокойней. Тем более я не могу сказать, что єта врач что сейчас меня ведет, прям такая вся супер и меня устраивает, как раз нет. Я хотела давно ёё сменить (ещё после первой гистеры), но затянула с этим и вот...