Холодная каша• 06 декабря 2024
Порадьте якісь різдвяно-новорічні фільми/мульти. Яскраві, теплі...
Раніше дивилась "Іронію..." Тепер наш настрій піднімають "Різдвяна пісня" (про Скруджа), "Вечори на хуторі..", "Сам удома"
Що ще подивтися - щось разом з дітьми? Хочеться дуже яскравої картинки, теплоти, душевності
Я взагалі 0 по кінематографу (.. можна жартувати через першу згадану стрічку... ну як є...)
Готова до другої• 07 декабря 2024
Не читала всі коментарі, може хтось вже написав. Сьогодні всією сімʼєю подивились «місія:червоний», новий фільм 2024, всім сподобався. Різдвяний
Готова до другої• 07 декабря 2024
Ответ дляБодіпозітівна
‘Тогда. Сейчас. Потом’ приятный фильм
Подивились, дітям не зайде, але я під враженням! Дуже сподобався, ще чоловіку сказала: ніби не фільм дивились, а в театрі були! Залишив післясмак і над чим подумати