Небалувана Галя• 07 декабря 2024

Читала что ЕС ожидает миллион беженцев из Сирии

И возник вопрос, почему? Война же закончилась, режим Асада пал. На каком основании их будут принимать в Европе? От чего они бегут? И опять же не могу не провести параллель с Украиной. Все пишут что беженцев вернут домой в Украину после войны. Но почему тогда сирийцев не возвращают, а наоборот собираются еще больше принимать?
Холодная каша• 07 декабря 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Вопрос навеян топовой темой, что русня бросила все военные базы и убежала) диктатор сбежал
Из тг канала Невзорова:

«Все так хотят свержения Асада, что готовы не просто хорошо говорить, но и героизировать того, кто благодаря помощи Турции, захватывает один за другим сирийские города.
Речь идет о лидере сирийской «оппозиции»- ИГиловце и члене Алькаиды Абу Мохамеде ал-Джолани.
И не важно, что за его голову назначена награда в 10 миллионов долларов.
Вот уже и The Telegraph ласково назвал его умеренным джихадистом.»
Білий Лосик• 07 декабря 2024
Ответ дляI_dyshka
Беженцы из Сирии, Афганистана, Эритреи не ездят домой. Уехали и все.
А з Ірану і Афганістану ще і як їздять!
Seehund• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Лонгрід, але раптом автор осилить прочитати, так багато букв ...

Про Сирію, біженців і російську інформаційну війну

Одне з найогидніших явищ, яке доводиться спостерігати в українському інформ полі - маніпуляції на тему сирійських біженців.

Нагадаю, що авторів “кризи сирійських біженців” 2,5 - Асад, Путін і 0,5 Ердогана. Сирійці тікали спочатку від кровавої громадянської війни (в тому числі із застосуванням хімічної зброї), потім від наслідків втручання Путіна (який нищив там міста), а потім від бажання Ердогана пограти у політичний тиск з Європою. Звісно, якби США і Європа 2011 року діяли в Сирії хоч якоюсь мірою рішуче, ніякої кризи біженців такого масштабу не було.

Здавалося б, українці, які самі стали частиною міграційної кризи (бо переміщення 4+ млн українців в Європу - це теж міграційна криза з навантаженням на інфраструктуру і бюджет країн, що їх приймає) мали б бути на цю тему по спокійніше.

В Україні хоча б за цю війну не існувало перспектив фізичного голоду і відсутності води. Для Сирії ці реалії - цілком матеріальні. Ну і ППО у нас є. Нам вертикально на голову бомби росіяни кидати все ж не можуть.

Але все одно час від часу вилазить: от чого ті сирійці поперлися в Європу. Навіть зараз. І існує доволі тупорилий міф, сильно детермінований російською пропагандою і ультраправими, яких Росія спонсорує, що Європа прийняла на себе головний удар.

Так от. Станом на 2023 рік, кількість сирійських біженців у світі становила приблизно 6,5 млн осіб (десь 25% довоєнного населення Сирії). Найбільше біженців прийняли такі країни:

№ 1. Туреччина: близько 3,7 млн (в Туреччині досі залишається біля 2 млн, біля 1,0 млн повернули, частина далі рушила транзитом у Європу чи КСА).
№ 2 Ліван: приблизно 1,2 млн (частна потім опинилася або в Європі, або в Саудівській Аравії).
№ 3. Саудівська Аравія. Офіційні дані про прийом сирійських біженців відсутні, бо королівство не ратифікувало Конвенцію ООН про статус біженців. Проте уряд стверджує, що країна прийняла сотні тисяч сирійців як ’гостей’ або трудових мігрантів. Є оцінка в 1,0 і в 1,2 млн. Це переважно люди, які їхали транзитом через Ліван або Туреччину.
№ 4. Йорданія: близько 628 800 (майже всі там і осіли, частина рушила у КСА). В будь-якому разі, це щось біля 10% населення самої Йорданії.
№ 5. Німеччина: близько 600 000. Так, Німеччина, яка буквальнго мала бути зруйнована сирійцями, прийняла менше Йорданії.
№ 6. Ірак: 251 300.

І лише далі йдуть вже Єгипет (131 900), Швеція (100 000+), Австрія, Нідерланди, Греція і Франція, які прийняли від 20 до 50 тисяч.

Загалом, країни ЄС, Британія і Норвегія разом прийняли біля 1 млн біженців з Сирії. Тобто приблизно як одна Саудівська Аравія. І не критично більше, ніж маленька Йорданія.

І так, звісно, політика інтеграції в Європі (і особливо в Німеччині) - всрата до неможливості. Просто тотальний провал. Але все ж варто в цій всій історії подивится у корінь проблеми: кризи з біженцями виникають майже виключно тому, що диктаторам забагато можна. А українцям і сирійцям, які від дій таких панів постраждали, доводиться від того рятуватися.

І так, більшість українців, які втекли від війни цієї війни практично і не бачили. Хіба що мешканці Сходу. Бо втекли буквально в перші тижні. А сирійці у більшості своїй до сусідніх країн і Європи потрапили через як мінімум кілька місяців, а частіше кілька років життя у справжньому пеклі. Де в них можливостей захищатися було приблизно нуль, а от травми від війни - дофіга. Від тих людей, які травмують нас кожен день.

Тому я б на місці українців на тему “жахливих сирійських біженців” завалив. Дякую за увагу.

Богданов
Посидел бы товарищ в Мариуполе, полуголодный, с заканчивающимися запасами воды и летящими на тебя снарядами и бомбами, быстро прикусил бы свой язык.
Нульовий сантиметр• 07 декабря 2024
В Сирии снова война , как можно вернуть людей куда-то ? Могут создать условия определенные. Каждый сам выберет где ему быть .
Сегодня я не я• 07 декабря 2024
Ответ дляSeehund
95% українських ´біженців´´ виїхали у перші тижні з умовного Тернополя чи Києва ...
Маріуполь - це біль, але це від сили 1-2% ´біженців´´
А я с Рио-де-Житомира!• 07 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Завалити б цього так званого автора, який міряє чи достатньо українці бачили і пережили, чи ні. Просто дно. Свої своїх ще пнуть і закопувати допоможуть
Seehund• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Он пишет, что вообще украинцы не переживали. Кстати я общалась с сирийцами, не все они голодали и без воды сидели.
Сегодня я не я• 07 декабря 2024
Ответ дляSeehund
І не усі українці ´біженки´ тривогу, хоча б, чули.
І що?
А я с Рио-де-Житомира!• 07 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Зараз вам напишуть, що це інше. У нас тільки своїх цькувати прийнято
Нульовий сантиметр• 07 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
А з Ірану і Афганістану ще і як їздять!
Просто люди не знаю , а пишут .
Была на курсах , общались с ними , постоянно ездят домой . Они привязаны к семье, часто не все выезжают . Вот и катаются домой , к бабушке , тете и тд .
И только наши своих гнобят за это . Хотя кому какое дело должно быть .
Seehund• 07 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Кстати общалась с сирийками, они больше нам сочувствуют, чем свои умники.
Сегодня я не я• 07 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Задача не пнути своїх, а пояснити, що не українцям у бік сирійців лайном кидатись ...
Білий Лосик• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Це неправда. Багато людей з Маріуполя, Херсонщини, Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Сумщини і областей цих. Дуже багато
Дружу з мамою з двома дітьми, яка була в драмтеатрі маріупольському
Seehund• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
І що?
Да у украинцев все прекрасно, я с вами согласна.
Сегодня я не я• 07 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Багато це скільки? Яка частка від загальної кількості?
Володієте офіційними даними? Не на рівні ´знаю одну (!) маму з дітьми ...´
Нульовий сантиметр• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
А вот какое вам дело ? Живите своей жизнью , а не считайте кто куда поехал. Вы тоже можете выехать и попробовать все на своей шкуре .
Сегодня я не я• 07 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
О, почалося...
Коли не читаєш нічого окрім порадниці, то і сказати нічого окрім ´сам дурак´ не можеш
Білий Лосик• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Я в Німеччині. Велике місто. Спілкуюся з дуже багатьма людьми. З заходу України знала лише одну жінку, і це все. І то, я позогайомилася щ нею на самому початку, в березні 2022. Цілком може бути, що вона вже додому повернулася, бо сімʼя не виїхала її. Може так співпало. В моєму оточенні 80 відсотків з реально небезпечних місць. Я не претендую на обʼєктивність, але це мій досвід.
У дитини друзі - Херсон, Харків, Дніпро, Полтава.
Seehund• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Уж точно не ваша боль.
Білий Лосик• 07 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Просто люди не знаю , а пишут .
Так. Іранки з курсів на кожні канікули сімʼями додому їдуть
Сегодня я не я• 07 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Дивіться на прикладі Польщі, якщо пошукати, і по Німеччині можна цифри знайти.
До ´небезпечних´ віднесемо Харківську і частину Дніпропетровської, отримаємо близько 10%
Білий Лосик• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
У мене своя статистика. Моє оточення. В Польщі трошки інша ситуація, захід України і до війни постійно там працював, постійно і сезонно. Зараз для цього офіційно є дозвіл, діти вчитися можуть. Мову польську багато людей з зах областей знає. У багатьох там все було налагоджено ще до війни, а тепер виїхали як біженці. Але ці люди всі працюють.
В Німеччині все зовсім інакше.
Не виправдовуюсь• 07 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
А вы не замечали, что в мире ’режимом’ называют ту власть, которая не поддерживается политику США? Население Сирии бежало, как раз не при Асаде. И вновь бежит, когда ’дерьмократические’ силы вновь начали захват страны.
це рашеській наратив
Паратруперсупер• 07 декабря 2024
Ответ дляПротру пилюку
Головне почти,в мене тітка їздила до дому в Харків бо чоловіка не бачила,і багато хто їздить,ви просто не в курсі
Тому і їздять, що не готові покинути своїх рідних, синів, чоловіків, батьків, а якщо сирійців сім’ями випускають, то навіщо їм їздити.
Тень льва• 07 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
українець и сириец конкуренты за похлёбку?))
У вас пока есть свой дом? Всё в порядке?
А у тысяч украинских беженцев дома оккупированы или отстреливаются.
Шутка ниже плинтуса, не уважаемая.
Сиамская сороконожка• 07 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Шутка ниже плинтуса, не уважаемая.
К беженцам нет уважения,так что все взаимно.Исключения инвалиды.
Все остальные просто побежали за халявой На шару сладко есть,спать,и по возможности остаться на том,что строили европейцы для себя и своих потомков.
Вы халявщики,к таким уважения нет и быть не может никогда.
Главное чтобы вы там остались навсегда.Об этом я мечтаю.
ЛюбимаЯНЬ• 07 декабря 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Українці теж далеко не всі їздять.
Декому просто немає куди їхати.
Декому. А більшість, ще й як катаються. У мене половина знайомих їде в Україну на новорічні свята,
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
В Німеччині все зовсім інакше.
Оточення це не статистика, а ’бульбашка’.
Білий Лосик• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ок. Але я своїм очам більше вірю, ніж табличкам з інтернету.
liss• 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
А ви звідкіля ?
Шо відбувалось у Києві 22 лютого ? Гугліть і не пишіть 💩