На_оба_рот• 08 декабря 2024
Скоро все закончится.. В какой вы стране сейчас и что дальше?
Мы в Ирландии. Работаем, ребенок в школе учится. Но судя по новостям, вот вот , ближайшее время, несколько месяцев и все закончится. Сами с восточной Украины. Дома нет, как и города (. Что дальше-неизвестно. Это пугает. Снимать жилье здесь дорого, но возможно. Как у вас? Какие планы?
Ответ дляLina 75
Когда она уезжала, то скорее всего не было языковых курсов. Она немецкий учила - работая.
Я многих тут русских-немцев знаю, которые так же , кто где работал и паралельно учили немецкий. Сейчас все работабт на хороших работах.
Дело не в везении, а в усердии и трудолюбии. Из моей группы , В1 сдало только 3 человека , но самое смешное, что они и второй раз не сдали и сейчас учатся 3 раз. Как думаете, куда их возьмут работать то? Они на,учебу просто ходят, что бы отмазываться от работы, срециально не учат. И таких тут пруд-пруди.
Вы думаете, мне не стыдно за мой немецкий? Или моей подруге? Каждый день учим новые слова, потому что получение сертиыфиката( а точнее знания которые мы,получили) очень отличаются от немецкой разговорной речи. Сложно все, но....только вперед. Еще год, два и будет все в порядке, но именно вот этот период самый сложный для всех, с кем не разговаривала, все говорили, что первый год на работе- сложный.
Поверьте, дело не в везении, а в трудолюбии ну и напористости.
Это верно ,на счет 1-2 года,но моя подруга приехала уже с высоким знанием языка,помню с ней играли,она порой даже не знала как перевести слово на русский язык,отец учил разговаривать на немецком, мать на русском. Школу закончила с золотой медалью, институт с красным дипломом и работала в то время в очень хорошей известной компании, уехали из-за детей.Курсы уже были ,но куму они сложно давались, по этому когда разрешили выезжать ,он даже на пару лет выехал в Украину до тещи и вместе с дочерью( она там не прижилась), а в Украине закочив Украине
рситет,устроилась на хорошую работу в Киеве,даже купили квартиру с уже мужем,сейчас уже конечно выехали,так как она была гражданкой Германии..Я все понимаю о чем Вы говорите и что хотите донести и если бы мне было хотя бы 35 лет, легко разрешила все проблемы даже с престарелой матерью,но и возраст и приоритеты )).Мы даже в места отдыхать ездили ,где комфорт не чуть не хуже чем дома(немного занималась дизайном интерьеров ).Но Вас я понимаю и желаю удачи!
Ответ дляzajka12
Удалено администрацией...
Всі
Зараз в темі політики дописувачі сканують, і з тг копіюють. Так починається обговорення. Хто з фб. Хто з Українсткой правди чи якогось вашингтон пост. Клацніть на розділ і в любу тему зайдіть. Чи ви будете вчити мене що мені писати і які джерела читати теж? Бігають з якимись вимогами, у вас є функціонал блоку до речі.
Так все. Бо по колу. Так другий день шукали тему мою
Ответ дляLudaSHS
Всі
де я вас вчу що писати?
Ответ дляzajka12
а я видалила пост щодо азову чи змінила риторику?
чи писала, що то азов, а тоді ні то не азов
(це я про ф16)
Ні ви копістили проросійський канал з закликом щодо сучасного азову..
А я не видаляла нічого, мені це непотрібно
А про ф-16 як писала, що дадуть так і дали але ж заборонами як і по зброї по рф, червоними лініями.
І не очікувала що і міражі дадуть, а дали таки.
Чи це допомогло фронтовій? Ні, не в цих рамках заборон і можливостях, а пво підсилили таки.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3579054
Ответ дляLudaSHS
проросійський , бови так вирішили чи влада? то ми звикли, всі незручні ноаини, товсе рука кремля ще з 14 року.🤣
ви про ф16 писали весною2023, що дадуть всерпні 2023, а коли вам ваші скріни принесли і спитали де ж ф16 ви писали, що то не ви писали, а журналісти, а ви тільки копіпастили
. подібне було і про контрнаступ який буде потужний і шо рашка способна лише на оборону, але наступ провалився.
Ответ дляzajka12
Це ви про статтю що 6 міс на підготовку? Була така, приносила колись факти про ці тестування, після поїздки Мунфіша і Джуса , пілотів наших в Арізону, вони на фото статті, і давали інтервʼю американському каналу, у Шарпа збереглося відео, наші там в банданах , і ці статті приносила, як джерело, Але американці програму притормозили як і допомогу в цілому в 23 р почали цідити під приводом Неескалація. Це теж є в темах і моїх постах.
І я приносила статтю, а не свої марення , Все інше є с темах в хронологіі, не чіпляйтесь.
Про потужний контрнаступ , то не до мене, бо все складніше ніж дуалістичне лінійне мислення.
А той сайт, що ви запостили має свій слід в інеті. І там спеціально перекручена риторика з нападом на Азов, і це ви свідомо принесли сюди, на нинішню бригаду, а не з історії Ато. А зара ай.. І всі ваші дорікання мені мають теж мету явну, хоча з вчора кругами ходили, ходили і тут пішло.
Ти ди ви, Азов не бандитстке угрупування чи як ви там принесли ’ батальон’.., а бригада Нацгвардії.
Карусель завершено, ви показали що зі вчора тут намагалися довести.
А Про ф-16 вище лінк.
Ответ дляLudaSHS
А Про ф-16 вище лінк.
що щначить зараз ай? перекручують, бо вам так хочеться
. а для мене не перекручено, а от що по марафону показують, то перекручено.
Ви прекрасно пам´ятаєте що про ф16 були саме ваші особисті висказування і потім хтось вам таки приніс скріни і ви дали щадню, так само і з контр наступом
Ответ дляzajka12
Про що? Була інформація що дадуть, і було джерело. Були строки, потім вони подовжилися через адміністрацію Байдена.
Я не пишу від фонаря. Причини затримки теж є. І в різних джерелах цілі аналітичні статті, чи ви думаєте від мене то залежало?
Якість претензії, що приносити, що викладати, про контрнаступ в мене теж тема є.
І про напади з белорусіі в 22 я там теж є, і про наступ на волинь, і про коврові бомбардування Києва. Про наступ на Чернігів і взяття , я і там є.
Щодо оборони рф , і періоду ініціативи Зсу, про лініі суровікіна , був таки період Оборони.
Війна по вашому це щось незмінне і стале? В одній фазі?
Є ваші теми? І копіасти, окрім наїзду на Азов?
Ви прогнозували що літаки зовсім не дадуть
?
Не знаю чого я повинна пояснювати якісь примітивні речі.
Щодо фаз війни, ініціативи що переходить, проблем і вирогідностей.
Це тільки у відящих тік ток все ясна панятно і без варіацій. Дуалістичне сприйняття.
frumoasa17• 09 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Інколи враження такі складаються.
Щодо ’’побажань’ не в курсі про що.
Якщо геополітично, загалом про реакції сусідів України і зонтик пво то це не тільки тут дискусії і думки, а і в мережі, і західній пресі, щодо відбиття атак того, що курсом на ті країни. До тебе воно не має відношення як і до дівчат, що мешкають, наприклад, в польші і т д
Щодо ’’побажань’ не в курсі про що.
На чому грунтуються такі твердження? На жорсткій критиці влади. Так, я її ненавиджу. Вважаю що вона такий ж ворог, як і зовнішній і робить тільки найгірше. Тут багато чого можна написати, про совок в армії, вилов... Просто я по відгукам можу сказати, що зараз їдуть не напряму через війну, а через певні її дії. Також я не бачу шансів на перемогу на полі бою через деякі об´єктивні дані та навіть достатньої кількості зброї.
З кацапнею я ніколи не стану на один бік. В моєму дуже близькому оточенні воювали 3 людей. Одного вже нема. Тут нема альтернативи. Падіння України я теж ніколи не бажала. Особисто для мене перемога це припинення війни і збереження людей.
Україну я люблю і буду любити, принаймі як країну, природу, людей... певні розчарування теж є. Але в цілому я провела хороші роки. Тут поховані мої батьки і не тільки( У мене великі плани відвідати деякі міста в яких не побувала в довоєнному часі.
Щодо реакції сусідів таки згодна. Це складно, політика. І Україну розумію, і інші країни. Тут все ж таки емоції зайві. Хоча буває складно.
Ответ дляfrumoasa17
В кожного в оточенні втрати. . В кожного свій біль, а з цим призовом ще пішли рідні..і знову невизначеність.
Я не про владу. Я тотожність Оп до країни вцілому.
Що ж, з останніми твердженнями згодна.
Річ не в ’перемозі’ зараз щодо територій. В цей період і в цих умовах (. той час минув періодом можливостей 22/23рр, ініціативи Зсу. І тут я згодна з радником Трампа Кітом Келогом і Портніковим.
Що ж, з останніми твердженнями згодна.
Мама Никитки-2• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Автор, подайтесь на международную защиту
Від чого її захищати будуть?
ShkaFFchik• 25 декабря 2024
Сегодня читала, что МВФ дал прогноз ещё на год-полтора до окончания нашей войны.
То есть Трамп нихрена не решает, и мвф дал это понять. Трамп тупо никто...
Alla Maravilla• 25 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Від чого її захищати будуть?
Від того, що вона боїться повертатися. Є кілька типів захисту. Не обовʼязково треба, щоб переслідували
Мама Никитки-2• 25 декабря 2024
Ответ дляAlla Maravilla
Не смішіть
Ответ дляГотова до другої
Ви, мабуть, бачите те, що хочете. В Сирії курди тільки вигнали Асада. А чи це кінець? І те, знову хвиля біженців з Сирії очікується
А я читала новини що сірійцям документи зупинили робити в німеччині. Зараз вичікують. Відправлять всіх крім лікарів і медсестер
svitochkaa• 06 января в 10:06
автор.мы дома.живем обычной жизнью.но мы от фронта далеко.а вы решайте сами.