Леди Г• 10 декабря 2024

Жіноче здоровʼя.

Дівчатка, можливо хто що знає з цього приводу? Мені 43, чотири місяці тому видалили матку та яєчники, все… На огляді у лікаря регулярно. Але що мене бентежить, це те, що почалися приливи, взагалі не хочу інтиму, а навіть якщо є, то мені зовсім ніяк. Почала стрімко набирати вагу, отікаю так, що телефон зранку не впізнає) І наче б то зрозуміло, раптовий клімакс, але якось я не хочу з такого віку ставати бабою (обличчя, доречі, теж поповзло). Прошу у лікаря призначити аналізи і призначити гормонозамісну терапію - каже не треба. Може не чекати і звернутися до іншого лікаря? Можливо хто порадить толкового гінеколога-ендокринолога? Готова на консультацію в іншому місті. А можливо порадите форуми таких як я, бо ще тільки починаю розбір своєї проблеми.
So_so• 10 декабря 2024
Раз удалили яичники, то есть противопоказания к згт?
Может что-то растительное.
Наизнанку• 10 декабря 2024
а по якій причині вам яєчники видалили? може вам не можна гормони?
автор Леди Г • 10 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Була величезна фіброміома, гідросальпінкс, а яєчники повністю всі в кистах. Не було що зберігати
Наизнанку• 10 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
але ж місячні йшли рерулярно? на яєчниках ендометріоідні кісти чи якого типу? якщо просто ендометріоз, то впринципі можна згт.
автор Леди Г • 10 декабря 2024
В інтернеті дуже мало інформації знайшла. Хотілося б розібратися самій, але не знаю з якого боку почати
автор Леди Г • 10 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Місячні йшли лише на Лютеїні, без неї останні років 8 місячних не було. І ще, якщо це важливо, поки не знаю, в анамнезі 3 ЕКО (резерв яєчників був 0)
Шлях до зірок• 10 декабря 2024
Обережніше з цим. Дійсно треба шукати лікаря. Моїй мамі в 44 роки теж все видалили. Зараз 65 і біда. Важкий остеопороз. Лікар сказав, що однією з причин є ранній штучний клімакс без гормонозаміщуючої терапії
автор Леди Г • 10 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Так я розумію, які можуть бути наслідки, але до кого звернутися?
Шлях до зірок• 10 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
На жаль, не допоможу. Я і собі ніяк лікаря толкового не знайду
автор Леди Г • 10 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Дякую, що відгукнулися)
Смурфик• 11 декабря 2024
Только сегодня посмотрела видео жены доктора Петрик, на ютубе про раннее истощение яичников. К ней можно обратиться онлайн. Мне 37 и мне кажется, что у меня это оно и есть. Но врачи не хоят разбираться и назначают кок до климакса типа
Сама не знаю• 11 декабря 2024
помню, маме покупала цимицифугу, она ей помогала пережить приливы тяжелые
Есения• 11 декабря 2024
Можу порадити Вам свого гінеколога, доросла жінка, з великим досвідом, завжди чуйна. Маєвська Ірина Олегівна, приймає у центрі радіаційної медицини біля метро Житомирська, запис через реєстратуру на місці, офіційна оплата через касу , прийом без крісла близько 200 грн, якщо з оглядом - близько 600 грн. Працює щодня з 8.30 до 13.00-14.00. Там Вам заведуть картку.