Хома з пастою• 11 декабря 2024

Нагла свекруха

Чоловік привів до нас у дім свекруху ніби то пролікуватись. Вона живе окремо. Лікування закінчилось 3 тижні тому, а родичка й досі в нас . Шукає причини, чого залишитись - « у вас так затишно», або «внук сьогодні плакав щоб я не йшла додому», або просто прикидається, що щось болить… Дуже хоче хазяювати, лізе допомагати, на мої « не треба» не реагує. Щоб поговорити по телефону треба ховатись, бо інакше всі подруги в курсі. «Невістка пʼє чай, внук зняв шкарпетку..» і т.п. Мене розриває на частини, не хочу йти додому з роботи, відчуваю, що живу чуже життя, весь час мовчу , але боюсь, що не стримаюсь … Не хочу скандалити , бо артистка ще та… заплаче, поміряє тиск і чоловік вже біля її ніг….а я буду «бездушна і жорстока». Як повернути її до хати??
Порадьте щось мудре…
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Щоб пролікуватись під наглядом…, щоб не бігати туди сюди..
тогда однозначно воспользуйтесь моим советом с сексом)) погромче да поактивнее))
Я-ваш шанс• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Наглість - то друге щастя… він буде на її боці… бо хвора.. тиск…а далі козир - нікому не треба старі люди + сльози вголос… я ж описала вище на що здатна…Так було завжди...
Скільки їй років? Пролікуватись , то в лікарню. Чи ви лікарка?
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Вы врач ? Под каким присмотром - вы и муж на работе , дома у вас она одна, с таким же успехом она может и у себя дома сидеть, а ваш муж , забегать к маме пару раз в неделю , а если болеет то в больницу !
Библиотекарь• 11 декабря 2024
Зовите тещу. Они отлично порешают все вопросы.
Я-ваш шанс• 11 декабря 2024
Якщо по суті, міряє тиск вона сама, від тиску п´є таблетку. Чим ви її допомагаєте? Яка потреба, щоб ви чи чоловік були поруч, чим ви її допомагаєте?
Рву и мечу• 11 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Колись Ви приїдете до своєї дитини, а Вас не захочуть терпіти і випруть додому
Ребенок заканчивается в 18 лет
И чего переться к детям?
Рву и мечу• 11 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
автор, громко занимайтесь сексом)) прям оочень громко! пусть мужу будет стыдно перед мамой))
или как вариант, наоборот, не занимайтесь сексом вообще! скажите мужу, что мамы стесняетесь))
выбирайте!)
А вдруг будет за дверью стоять и советы раздавать?
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Зачем без предупреждения приезжать к взрослым детям , зачем жить у них месяцами ??? Вам больше заняться нечем , как проверять наличие пылюки у семьи взрослых людей ?
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я казала їй про лікарню, людина просто мовчить , або «ооох, кому ці старі люди треба».
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
ну, если мужу это понравится и будет комфортно, то автору стоит задуматься про его сексуальные предпочтения))
Рву и мечу• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Что именно она лечила под вашим присмотром? Вы ей клизьмы ставили?
Рву и мечу• 11 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Скажет- мамо плохого не посоветует
Я-ваш шанс• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Ставте чоловіку питання прямо, мені здається, що вони вже все вирішили, і свекруха тепер живе з вами, просто вам ще не кажуть
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Так лет ей сколько ?
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Згодна.. .. Але там купа сценаріїв , ось вчорашній - «Завтра ж вези мене додому, я вам тут лишня» плюс сльози і ридання вголос , а сама сидить як ні в чому не бувало…
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Так лет ей сколько ?
Я-ваш шанс• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
І ви промовчали? Треба було казати, поїхали!
Ви ведетесь на її маніпуляції і вона буде продовжувати грати роль
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Їй робила медсестра інʼєкції , треба було дивитись на реакцію тиску після маніпуляції. Бо він то падав , а то піднімався різко…
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Ну так еще довольно молодая женщина , свекру вот будет 75 , путешествует, да есть проблемы по здоровью , но фигушки дома сидит , короче было бы желание жить или страдать и портить жизнь окружающим .
Море_море_я_скучаю• 11 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Это Вы мне? А с чего Вы решили дать мне какой то совет?
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Цей концерт був присвячений чоловіку. Я зовсім не реагувала…бо бачила раніше подібне…
Я-ваш шанс• 11 декабря 2024
Автор, в мене мама така ж , я вас розумію. Але ж чоловік не такий? З ним треба говорити прямо, але без істерики, криків, а спокійно. Чому мама не йде додому? Ви не лікарі, якщо чисто зле, то лікарня і вони близько, а не за сотні кілометрів. Що чоловік каже, він же не ридає і тиск не міряє?
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну вы же раздаете советы , или это только вам можно?посему вы решили что можете всем советы раздавать ? Упаси бог от такой родственницы как вы , которой все должны ..
Море_море_я_скучаю• 11 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
А где Вы советы увидели? Я по факту написала
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Чоловік заспокоює маму і питає, що сталося? чому ти плачеш? все буде добре.. і все. А вона продовжує виступ, доки не набридне. Чоловік виходить , курить і чекає поки мама стихне. Потім про це ніхто не згадує аж до нового концерту…
Хитрушка-чекушка• 11 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
С мужем это решать надо. А вообще чей дом?
Дом родини автора
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це дуже дієва порада, дякую….👍
ЛЮБА• 11 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так и я по факту .
Я-ваш шанс• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Лежите ввечері в ліжку і питаєте. Коханий, що будем робити з мамою? Коли вона їде додому? Ти ж розумієш, що вона вирішила жити з нами і маніпулює тобою, влаштовує концерти.
Та будьте дорослими людьми, спілкуйтеся, а свекрусі присікайте концерти, закінчила плакати і ви знов. Ну що, заспокоїлися? Їдемо додому.
автор Хома з пастою • 11 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дякую, теж гарний спосіб…