Вся така шо куди там• 13 декабря 2024
Американці теж наймають репетиторів? Яка там ситуація?
Якщо дитина не доганяє
Є там культ репетиторів як в нас?
КАПСЛОЧНИЦА• 13 декабря 2024
Там здебільше репетиторів наймають де дитина має успіхи і чим хоче займатися в житті. А не щоб оцінку підтягнути.
Та не реву я• 13 декабря 2024
Где культ репетиторов?
У моих детей нет и не было, дочь отличница, уже в универе учится.
Кидстаффовна• 13 декабря 2024
Ой, в нас ще немає культу. В мене подруга живе в Китаї, за контрактом викладає музику, ввечері підробляє репетиторством. В китайських учнів - у ВСІХ репетитори, причому по декількох предметах. Тому що без репетитора дитина буде сильно відрізнятись в класі у гірший бік. От вони і тягнуться один за одним. + спортивні і творчі заняття у всіх. Діти не те що не гуляють, вони з ранку до вечора зайняті щодня. Подруга розповідала, що деякі, коли приходять до неї на заняття, то засинають від втоми прямо на занятті. То їй їх шкода, вона дає змогу 10-15хв поспати. Але потім будить, бо потрібен же результат від занять. Що поробиш, хочеш вибитись в люди з 1.5 млрд - мусиш бути конкурентним і докладати зусиль.
Кидстаффовна• 13 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Европейцы и американцы этим не страдают
Через це вже маємо купу тупих і обмежених американців і європейців (це навіть по сучасних їхніх політиках видно), а всі ключові посади в бізнесі і виробництві займають азіати. Ні, звісно, не через відсутність моди на репетиторів. А через звичку не напружуватись і жити на розслабоні.
Деловитая• 13 декабря 2024
Скажу что вижу в Англии- все как и у нас. Есть родители повернутые на учебе, особенно если нацеливают на карьеру специфическую, видела такое в семье стоматолога. Там репетиторы почти по всему чтобы отлично сдать экзамены. Но в целом ответственность на школе.
И гайки закручивает школа за неуспеваемость отлично, вернее за отсутствие дисциплины и не сделанные дз. У них есть полномочия оставить после школы делать не сделанные дз. Кто особо провинился- может оставаться целую неделю. Либо быть отстраненным от учебы.
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Дочка в Израиле училась.У них было волонтерство - ты кого то репетируешь и получаешь за это деньги; Он денег тебе не платит и вообще ничего не платит. Но это волонтерская программа и волонтерство оплачивается. студенческие программы.
Поторописька• 13 декабря 2024
Американских и британских репетиторов полно , и школ языковых, и курсов, но там, конечно, азиаты, индусы, русня 🤮. Много также испанцев, итальянцев, бразильцев учится.
Шукаю стакан• 13 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовна
В цьому є свої + подивіться скільки суїциду серед азіатів, яка в них проблема з особистим життям навіть є послуга сімʼя, собака на прокат
Що занадто то не здраво
Шукаю стакан• 13 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Супер
Кидстаффовна• 13 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Що занадто то не здраво
Це зрозуміло. Всюди є люди з лабільною нервовою системою, які ’не витримують’. Ну і суїциди - це більше про японців, це в них там якісь дивні і традиції і звички. Решта азіатів+індійці якось менш заморочені.
Ручки-Крючки• 13 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовна
В Японии то же самое. Причём там изначально ужасная школьная программа, непонятная ученикам. И учителя, которые ничего толком не объясняют. Вот и ходят все к репетиторам за разъяснениями.
Я считаю, что если программа составлена грамотно и ученик не прогуливает, то репетиторы ему не понадобятся.
Черпак_для_фантазий• 13 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Живём в Израиле, дети параллельно учатся в украинских онлайн школах, плюс онлайн репетиторы. Местное образование - детский сад для взрослых.
Ms. При теле• 14 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Европейцы и американцы этим не страдают
Ще йяк страждають. У Німеччині бюро репетиторів на кожному кроці.
Майже у кожної німецької дитини з хорошими результатами - репетитори. Це слова учительки, у дітей якої теж репетитори.