Лупаю цю скелю• Изменено 13 декабря 2024

Репетитор. Адекватний? Зіпсував враження про львів´ян.

Ми з донькою за кордоном.
Шукаю репетитора з математики.
Знайшла на букі пропозиції, написала одному з них, ціна за годину була вказана 200 грн. Він зі Львова. Я сама із західного регіону, але з таким не стикалася.
У контактах я вказала німецький номер.

З цього року ми відмовилися від сімейного навчання в українській школі через надто велике навантаження - тягнути дві школи. До того ж, періоди контрольних в обох школах збігалися.
У неї є ще репетитори з мов, крім математики та у зв´язку ще з певними обставинами, бюджет у нас обмежений.

Діалог після привітання:

- Я відразу зрозумів, що Ви у Німеччині. То, може, будемо займатися за німецькими цінами?
- Чому раптом?
- Бо 200 грн - це задарма. Зараз таких цін немає.
- Ви самі в оголошенні поставили таку ціну.
- То стара ціна, зараз таких цін немає. Скільки репетитор коштує у Німеччині? Скоро в Україні на репетитора ціни будуть вищі, ніж у Німеччині. Хоча б 250 грн. Зі своїх постійних учнів я беру мінімум 250.
А є такі діти, з якими і за 500 займатися не хочеться. У дитини як з математикою?
- Ок, 250. Але тоді і я очікую на результат. У дитини є здібності до математики.
У неї був попередній репетитор до квітня. Все було відносно ок, але він не задавав домашніх робіт.
- Оооо, результат? І домашні? То у Вас уже такі вимоги...
- Які?
- Такі високі. Я ж не студент, у мене досвід репетиторства. І Ви там у Німеччині багато маєте... Яка у Вас зарплата? Ок, давайте почнемо займатися, а там буде видно.

Почав запитувати, де працюю і скільки заробляю.
Потім так: ’оооо...’
Кажу, що після сплати за квартиру, комунальні,зв´язок, транспорт там мало залишається.

Навіщо я ще йому щось розповідала - сама не знаю.
Потім перервала цей чарівний діалог, бо моя півгодинна перерва закінчувалася.
Він ще намагався щось там сказати, що він трохи пожартував і я на нього образилася, тому перериваю діалог.
До чого тут взагалі образи... просто неприємна розмова.

Це було 3 дні тому.
Букі мене сьогодні напрягають, коли починаємо заняття. Відповіла, що не буде заняття.

До слова, ціну цей репетитор в оголошенні так і не змінив.
ФФФФристайла• 13 декабря 2024
Увлекательный диалог, вернее, сочинение)
Джага-джага• 13 декабря 2024
Я б этого неадеквата к ребенку уже не подпустила
Без QR коду• 13 декабря 2024
а львів’яни тут до чого? дивних людей всюди вистачає
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ну, знаете, срач о несчастных выехавших и зажратых западенцах сам себя не начнет.
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
При чому тут Львів і львів’яни, ви не знали що довбеі є по всьому світу і в Німеччині їх сотні тисяч, коли вже зіпсується ваше враження про німців?
Для чого продовжувати, взагалі, діалоги і торги з неадекватними і тим більше не поскаржитись на платформі на якій ви його знайшли?
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
100%
ФФФФристайла• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Это да, вентилятор уже работает, а автор что-то ещё ни одной лопаты на него не закинула в комментах) Тоже, наверное, через три дня очнётся.
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
Скиньте до речі скрін його сторінки на платформі
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
Дюйм оф о4ка• 13 декабря 2024
зтикалась з тим , що на тих буках ніколи немає заявлених цін, а з нового року вони ще на 100 грн підіймають за годину
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Ну, я сама із Зх.регіону.
Dolce.Vita• 13 декабря 2024
🙈 якщо це правда, то це капець
После шести ни-ни• 13 декабря 2024
После 200 це задарма послала б нахрен
ПриснитсяЖЕ• 13 декабря 2024
Ну и правильно сделали, что попрощались. Если он сразу же начал заглядывать вам в карман, то дальше было бы только хуже.
Вообще какое-то мерзкое ощущение от его писанины.
Хропочка з гривкою• 13 декабря 2024
Ага, у Львові всі ж такі. По одному неадеквату ціле місто судимо… Автор провокаторка.
ФФФФристайла• 13 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
фото
И шо? Скрин переписки - это другое дело ) А так я тоже могу на буки наскринить предложений
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну, я погодилася на 250.
При тому сказала, що ціну він поставив сам.
Коли почав говорити, що то теж задарма.., то сказала, що не потрібно мені розповідати бо я знаю, що можу знайти репетитора з математики за 250.
Нічна ненажера• 13 декабря 2024
А для чого взагалі вам репетитор з математики і української мови? Ви плануєте повертатись?
Ми теж за кордоном, з української школи давно забрала. Математикою займається в групових онлайн заняттях більше для загального розвитку, бо в школі програма трохи відрізняється.
А я нівроку• 13 декабря 2024
Бедные львовяне, как им пережить ваше разлчарование. А может он все-таки недавно в городе? Из Тернополя, например? И из какой он части Львова? Может в другой части горожане вас бы не разочаровали? Тогда надо уточнить в названии темы.
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
По телефону спілкувалися.
Капитошечка• 13 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну, я погодилася на 250.
Правда, у меня дочка в 9 классе, вообще таких предложений не нашла, правда я в нашем городе искала, ходим за 500
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Донька сама попросила.
Тут програма слабша і ходить в школу на клас менше.
Їй подобається математика. Не хоче забувати, хоче знати.
Любительница• 13 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Донька сама попросила.
Спасибо за тему. Искала репетитора
Нашла со своего родного города. Поддержу
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Це онлайн.
Повно таких пропозицій за 250.
Хімією раз у тиждень за 200 займається (ціна стояла 150). Я перепитала, сказав, що у нього уже 200. Не питання.
Іноземною - 300. До цього року ціна була 200.
Любительница• 13 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Це онлайн.
Повно таких пропозицій за 250.
А мне там написали что подбирают . Хотя я анкету заполнила для определеной девушки- студентки
Кондуктор автобуса• 13 декабря 2024
Ответ дляDolce.Vita
🙈 якщо це правда, то це капець
Та всяке буває, але для чого обов´язково ’враження львів´ян’ тулити. У доньки репетитором була її шкільна вчителька, оскільки ми зі Львова, то очевидно, львів´янка, дуже порядна і відповідальна, порівняно з репетитором з англійської брала просто символічну плату, коли побачила, що підтягнула доньку до достатнього рівня, припинила заняття, донька здала ЗНО на 192.
А коли шукала їй англійця, щоб підтягнути розмовну англійську, надибала на preply просто таки унікального дядька з купою негативних відгуків, той математик за рівнем самовпевненості і нахабства і близько не стояв. Якби він трапився автору, то вже би писала, що її враження про британців безнадійно зіпсоване.
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Так, мені теж відповіли, що підберуть.
Але хз.
Поки їм не писала параметри.
Нічна ненажера• 13 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Донька сама попросила.
Молодець донька. Тим більше, якщо є здібності і бажання. Я свою теж в цьому підтримала. Вона й сама каже, що хороша математика- це шанс успішно вступити. Бо мову досконало вивчити часу не так багато і все-рівно будеш знати гірше носіїв. А от за рахунок математики можна набрати більше балів на іспитах.
Завжди недо...• 13 декабря 2024
Я на буки 2 раза находила отличных репетиторов. Один сразу в телеграмм написал, что цена будет больше и не с буки, а отдельно. После пару занятий он устроил 100%, и потом еще повышал Сейчас 500 час, немецкий В2. А позже нашла парня на англ. и там именно цены как заявлено от буки по их ценам, тоже нормально. Ну 200 это реально какой нибудь студент...
Чтооооооооооо?• 13 декабря 2024
На фейсбук якось бачила оголошення наших репетиторів з математики, але навчання німецькою. Якщо дитина в німецькій школі, то краще і репетитора німецькою пошукати