Тётя Хрюша• 13 декабря 2024
Девочки. Спасайте… вы были правы.. девочка от нас ушла
Моя прошлая тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3645985
Позавчера должно было быть занятие, не пришла.. звонила не отвечает. На связь не выходила.
Ждали на 16:00 сегодня. Не пришла. Только что отправила ей сообщение. В телеграмме показывало, что она была в сети 2минуты назад. Я отправила сообщение, но она не прочитала, а теперь высвечивается «была очень давно», получается я в блоке?
Украиночка• 13 декабря 2024
Ви мали б це передбачити.
Їй не потрібно випрошувати у вас гроші, вона знайшла кращий варіант та й пішла.
Я плачу 250 грн вчительці зі стажем, оцінки кращі, але мені не дуже подобається вчитель. А у вас все так чудово складалося, а ви проґавили.
Забризкана водою• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
обычно есть условия.
За одного ученика в час или за 2 ученика в час это надо оговаривать по оплате.
Не видела вашу тему.
Вы оговорили с ней?
Не видела вашу тему.
Вы оговорили с ней?
Забризкана водою• 13 декабря 2024
Ответ дляБешене сарі
Я думаю, що це вже кінець історії. Мабуть, їй було незручно вам сказати, що це мало за такий час, і за таку кількість дітей.
надо это говорить ртом клиенту.
Аленький носочек• 13 декабря 2024
Она еще и на дом к вам приходила за 100грн? Вообще крутяк...был.
Гжегож Бженчишчикевич• 13 декабря 2024
Прочитала первый пост автора в первой теме. Думаю она троль
Біток чи ефір?• 13 декабря 2024
Автор, это шутка?😂
Мой урок, например, стоит 800 гр(45 минут), обычно занимаются 1,5 часа.
Вы тролль?
Самохвалова• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
Займайтесь зі своіми дітьми сама безкоштовно. У вас же також немає досвіду
Брюнетка в Мармеладе• 13 декабря 2024
Я плачу 200 грн за час. А здесь бонусом еще один ребенок идет
Сито для думок• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
Мой сын (один) сейчас занимается с репетитором, которой 22 года, за 350 грн/час. И то, считаю, что повезло, что так дешево.
Завжди мало• 13 декабря 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А мы причем? Зачем тема?
Надо найти Аню и заставить ее работать на автора бесплатно. Верю в силу советчицы
Плету корзинки• 13 декабря 2024
Ви ж ще врахуйте, що це не онлайн. Дівчина приїздила за ці гроші додому до учнів. Це було зрозуміло, що піде.
ДеньгиНеСдаю• 13 декабря 2024
Ответ дляПлету корзинки
Ще й дорогу автор 100 %не оплачувала
Natal_ka91• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Щоб займалася з дітьми й надалі. Їм подобається з нею. Оцінки стали кращі.
Платіть їй гривень 400 за двох дітей. Тоді може й продовжить. Я в шоці що вона за таку ціну займалася
Natal_ka91• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
І що? Вона витрачає свій час, навіть якщо вчиться ще. У дітей такого віку може бути вже високий рівень знань, не говорячи про підхід до дітей
Борода• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
Ви чарівна...
Донька на 2 курсі універа працювала в ШРР, викладала дошкільнятам англійську. Таке - пісні, танці, вчили слова. Так от, при навантаженні 8 годин на тиждень її початкова оплата була 10 тис на місяць. Це чисто группові, без індивідуальних. Тобто 2.5 тис тиждень, 300 грн година. Це був 21 та початок 22 року.
А зараз, при нинішних цінах платити 100 грн за індивідуальні заняття, ще й на дому, і прикриватися тим, що викладач недосвідчена - це точно найвищий рівень чарівності.
ПампушОК• 13 декабря 2024
Ответ дляБорода
Ви чарівна...
Це не чарівність, а звичайне жмоцтво. І наглість, ще й вимагати від репетитора приходити за таку ціну до двох дітей. Сподіваюся, ніяка дурочка більше не поведеться, мабуть, у дівчини була якась безвихідна ситуація.
Борода• 13 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
Ви 100% праві.
Тишком нишком• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
З того, що у дітей піднявся рівень англійської, то вона дуже старається, правильно подає інформацію і знайшла підхід до ваших дітей. Тому досвід тут не причому. Зараз будете шукати нового репетитора і від цін трохи будете в шоці. Знайти репетитора початківця для однієї дитини за 200 грн/год майже не реально, а у вас їх двоє, 1,5 год заняття та ще й додому приходила дівчина
Тишком нишком• 13 декабря 2024
Ответ дляБешене сарі
Яку б діти зафукали після першого уроку.
Не факт. У доньки репетитор з німецької старша жіночка за 70. І вона чудова. І запис в неї на 2 роки вперед. Але це скорше виключення
Асталависта бэйби• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
Так вам шашечки или ехать?
Если она нравилась детям и оценки улучшились, какая разница сколько опыта?
Гуру троллинга• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
Платите тогда более опытной по 300 за одного ребенка, в чем проблема
Аноним Советчик• 13 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ей 18 или 19 лет. Особо опыта нет еще
С приходом на дом это стоит 500 при условии 2х детей и 1.5 часов. Это стоимости студента.
Поторописька• 13 декабря 2024
Автор, для порівняння. Також шукала студентку. Репетитор з математики. Онлайн. Рік назад. 300 грн /1 година. Вона закінчила університет. Попередила, що ціна буде 400грн. Моїй дитині вона подобається. Вважаю це адекватною платою.
Мені 100 грн було б не зручно і пропонувати. Ще і за 1,5 години.
Я навпаки шукала молоду дівчину. Щоб була з дитиною на одній хвилі.
Natal_ka91• 13 декабря 2024
Ответ дляБорода
Ви чарівна...
Я в 2008 році, коли готувалася до поступлення в університет, платила по 50 грн/год. А зараз... слів немає)))
Аноним Советчик• 13 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Онлайн?