МояХатаЗкраю• 13 декабря 2024
Який подарунок замовили б для квартири в районі 5 тис грн
Мама щось хочу подарувати на свята , не можу придумати що
Але ось так думаю , в мене нема гарного посуду і гарного чайного набору , тумбочка для взуття, щоб не стояло при вході , а так періодично може й згадую , що потрібно , але не тоді коли в мене про це запитують
ША! я прийшла!• 13 декабря 2024
Еще автор можете в пределах этого бюджета +/- рассмотреть оптигриль тефаль
Мозговая пилочка• 13 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
І в мене коври дома, чи килими, чи як їх там😂
Одна кімната ковролін, інша килими ще ссср.
Все переїзджає, прибирає гарніше, ніж очікувала.
Дуже мене звільнив від прибирання, бо маю 2 киці. Найкращий подарунок мені у цьому році.
Мультипічка це як міні духовка.
В мене погана газова. Довго дуже готувати.
Тут ідеальна фрі, шашлички, крильця, мʼясо. Швидко та не треба багато мити, як наприклад з котлетами. Дуже смачні котлети доречі)
На ютубі багато оглядів є цього девайса.
Мультипічка це як міні духовка.
Вибачте за оффтоп, а як ви робите котлети в тій пічці? Якось їх в яйці обкачуєте і в сухарях? Бо в мене сухі виходять просто в паніровці((
МояХатаЗкраю
• 14 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Мультипічка це як міні духовка.
А покажіть яка у вас мультипічка
Стрибну в гречку• 14 декабря 2024
Я бы бокалы или набор тарелок купила, хожу облизываюсь пока) Или набор постельного или покрывало на кровать.
Ответ дляТворог для розжига
Мультипічка це як міні духовка.
Мультипечь на любителя. У меня это прям любовь ) А знакомая погоняла ее день и разочаровалась
Творог для розжига• 14 декабря 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Без паніровки роблю. Приблизно 300 грами фаршу, шматок булки, цибулина, 1 яйце. В мене 3.5 л пічка, маленька. З такої кількості виходить 9 котлеток. Формую вологими руками. Викладаю на пергамент. В середині приготування перегортаю. Дуже соковиті. Хвилин 20 готую 180 градусів.
Ще люля кебаб робила. Просто фарш, зелень і спеціі, теж смачні і соковиті
А ось нанести в паніровці були сухі, мені в олії більше сподобалися. Чи може треба буде спробувати їх трохи олією змастити.
Мозговая пилочка• 14 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Дякую, спробую