руки_Крюги• Изменено 14 декабря 2024
В будинку требують гроші на генератор. Та кажуть що я краду опалення
Я на 1 поверсі живу
Мені той генератор не треба
Ліфти не треба
Маю систему батареї (електрика завжди є)
Чи можуть вони мені виключити опаленя тоді коли включається їхній генератор?
Я майже весь час на роботі стирчу
Якщо генератор то і виставлятимуть рахунки на бензин?
Чи мене тут ніхто не підтримає…
Мені той генератор не треба
Ліфти не треба
Я майже весь час на роботі стирчу
Чи мене тут ніхто не підтримає…
Сапай вазони• 14 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Бо коли опалення вимикається то включається їхній генератор
І я від нього отримую опалення
Мол таким чином краду
І я від нього отримую опалення
Мол таким чином краду
Пошліть його в сраку з такими заявами
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я не вам писала , взагалі-то, а порівняння до того, що та мадам писала, що насоси потрібні тільки для підкачування на верхні поверхи, а це не так. У автора на першому теж без світла немає опалення.
Автор не казала що немає при вимкненні. І взагалі автор шось невнятне пише або троль, або просто дуже недалека. І, так, насоси в багатоповерхівках потрібні для підкачки на верхні поверхи.
Все знаю від і до• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Це не страшилки, а об´єктивна можливість. Ще в 2022 році РДА збирали голів ОСББ і озвучували, що по всім нормативам, якщо більше 2х днів буде мороз нижче 7, здається, градусів, за відсутності світла обслуговуючи компаніїї/осбб/ЖЕК повинні будуть злити воду з систем водопостачання та опалення. Інакше все замерзне і полопається. Якщо система буде злита, до весни її вже не запустять. Місто обіцяє подавати воду і теплоносій до входу в будинок. Міська каналізація також буде працювати, хіба що повний армагедон трапиться. А далі вже проблема самого будинку. Немає інвертора/генератора, не будуть працювати насоси, не буде циркуляції води та теплоносія, все замерзне. Не забувайте, будинки різні. В хрущах 5-поверхових напору від міста вистачає. В нас в будинку добиває десь до 8 поверха, далі немає в людей води без світла. Опалення немає ні в кого, ні на якому поверху. Тому в себе вдома можна мати інвертор, автономне опалення і що завгодно. Але якщо буде колапс системи і зільють воду, будете сидіти без води і туалету. В нашому осбб поставили інвертор, буквально на днях підключили. Тепер в нас є тепло і вода без світла. Кошти здали відсотків 30 адекватних мешканців. Інші жлобяри радісно користуються чужими внесками
100%, але не до всіх це доходить нажаль...
Мене ще й фізику відправила вчити одна розумниця тут
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В нас опалення повністю на насосах, 18 поверхів. Не узагальнюйте
Система опалення вашого будинку цілком автономна? Бо якщо це централізоване опалення, то це неможливо.
Все знаю від і до• 14 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
Де автор писала, що хоче мати опалення?
Автор живе у багатоквартирному будинку, і так чи інакше, якщо не зовсім безсовісна має враховувати інтереси людей. Чи це не нормально мати опалення взимку? Хай купить приватний будинок і сидить без опалення, хто ж проти
Все знаю від і до• 14 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
Пошліть його в сраку з такими заявами
Як гарно 🫣
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
100%. Але коли тут 95% пишуть про якісь генератори для багатоповерхівки (ватафак) розумієш шо люди просто настільки далекі від елементарних речей, що пропадає бажання щось пояснювати і доводити
Все знаю від і до• 14 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Автор, писала що коли вмикається генератор, вона від нього має опалення. І не завжди насоси потрібні для підкачки на верхні поверхи, в новобудовах треба на всі поверхи
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Який генератор на насоси?! Не потрібні в новобудовах на всі поверхи. Місто дає тиск, як на старий фонд так і новобудови. Чи по вашому на вході в новобудові стоїть стримуючий клапан???
Сапай вазони• 14 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Її інтереси теж мають враховувати. Їй та послуга не потрібна.
Підмітайло• 14 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Имейте совесть, у вас будет отопление без света, разве это не повод поддержать и сдать на генератор. Хоть половину суммы. Я тоже живу на нижнем, но на генератор сдала полную сумму. Скажеите спасибо что нашлись люди кто этим займется, вдруг не будет света пару дней, будете клацать зубами от холода, быстренько сдадите чтоб быстрее собрались деньги.
Навіщо скидатися на генератор людям із 1 поверху?
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
А коли у автора вода буде стояти в підвалі їй самій ремонтувати і відкачувати бо решті 20 поверхам то нпфіг буде непотрібно?
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
А навіщо мені людині з 11 поверху скидатись на ремонт даху? Хай 22 сам ремонтує
Я не чарівниця вам• 14 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ви інженер? В нас є теплопункти. Місто подає носій, ІТП його догрівають за потреби, насоси прокачують. Немає світла - до побачення опалення
Мне без сахара• 14 декабря 2024
Дев´ять сторінок не читала. Але тішить, що для таких хитродупих стане зрозуміло, коли гівно в верхніх поверхів поллється в них, бо насоси не працюватимуть. Щасти! Гроші здавати ’не треба’
ИМХОля• 14 декабря 2024
Странные люди. Крышу ремонтируют за счет всех, подвал ремонтируют/травят клопов за счёт всех. И сдают на это средние этажи которым и подвал и крыша нафик не нужны. Та же вода, всегда есть на 1 этаже, на верхние этажи нужен насос.
Осбб это общий котел, общие проблемы и траты и все их решают. Что за фигня что раз у первого этажа все хорошо, то ему начать на тех, кому не достается банально вода выше?
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Місто подає тиск, але ітп з клапаном його утримує. Яснапанятна, питань немає.
Все знаю від і до• 14 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
Та й правда, навіщо воно те опалення взимку
Козяка-маляка• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я дико извиняюсь, но если в городе не будет света долгое время, то и горячая вода и тепло не будут подаваться в дома.
Все остальные отключения на 6-8 часов не страшны для домов.
И не надо этих страшилок, я работаю в этой системе. Генератор Вас не спасёт.
КапитанльнаЯ• 14 декабря 2024
Такое впечатление, что автор махнула три банки ром колы перед тем, как открывать тему.
При чем тут охранник к сбору денег на генератор? Что такое «Маю систему батареї (електрика завжди є)»?
Откуда взялась сумма 15000 и какую полицию будут вызывать на крадущего тепло автора, если генератор еще даже не установлен?
И почему автор ведет дискуссию тут, а не в чате своего осбб?
Автор, если вы еще с нами, конечно. Генератор - это не только теплонасос и лифт. Это еще и свет на площадках, и работающий домофон.
С первого этажа всегда берут меньше денег. У нас все этажи сдавали на генератор 5000, а первый этаж 1000. Обслуживание генератора включат в платежку. Плюс, от города осбб получит компенсацию. Это в Киеве так.
15000 с квартиры - это что? Девятижтажка на два парадных? Откуда такая сумма?
Сапай вазони• 14 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Підвал спільний і належить всьому будинку, а не персонально автору. А от опалення у її квартирі її особиста справа
Козяка-маляка• 14 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Этого давления хватает на первую зону в высотках, до 10 этажа.
Все знаю від і до• 14 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Це розуміють тільки адекватні люди, і СБ мене в реальності такі оточують, але виявляється такі далеко не всі, і ця тема тому доказ
Сапай вазони• 14 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Дах ремонтує жек, а не мешканці
ИМХОля• 14 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
Генератор потрібен не тільки для опалення, то автор не договорює точно. Скоріш за все щоб і вода була людям на верхніх поверхах. Можливо ліфт щоб працював якщо будинок 20 поверхів або щось інше. Генератор, це довгострокове вкладання в цивільні умови у блекаути
Все знаю від і до• 14 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ви не вірите, що є будинки в яких зникає опалення при вимкненні світла навіть на першому поверсі?
Дівка в намисті• 14 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Так я про це і пишу взагалі то…
ИМХОля• 14 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
Дах ремонтує жек, а не мешканці
Ой жек взагалі нічого не ремонтує. Тому організувались в ОСББ, де люди своїми коштами наводять лад у будинку по всім фронтам
ОСББ, це єдине що я плачу за житло в зоні бойових дій, бо там самі люди які залишились латають прильоти, побиту кришу осколками, міняють труби в підвалах щоб не було плтопу та інше. Бо дім розвалиться без цих латань і не доживе до перемоги. Де жек в зоні бойових дій навіть не питайте, рахунки людям вчасно малює в інших домах.