Святатабожа• 18 декабря 2024
Вопрос кудрявым
У вас есть какие-то лайфхаки перед сном? Как-то собираете волосы на ночь,чтобы утром не было лохматого вида? Или делаете укладку каждое утро?
Святатабожа
• 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Лайфхак один, хочеш в люди-миєш голову)
Та якось дістало) вони в мене не так часто потребують миття,а кращій спосіб укладки це дійсно помити. Але може ще якось можна)
Молода і нерозважлива• 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Лайфхак один, хочеш в люди-миєш голову)
сто пудов))))
хотя я руки намочила- пожамкала и все.
5 минут делов
хотя я руки намочила- пожамкала и все.
5 минут делов
Дую на вітер• 18 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
Воно ще й капризне, сьогодні будуть тобі кучері після рефрешу, а завтра мівіна, а післязавтра соломка кальмара
Святатабожа
• 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Так-так. Кожен раз з різним ’стайлом’))
Святатабожа
• 18 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
плету 2 колоски, зранку більш менш терпимо )))
О. А перед цим волосся розчісуєте, чимось збризгуєте?)
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Але я користуюся кучерявим методом, тобто мию і сушу волосся вже зі стайлінгом. Тому оскільки стаілінг вже нанесений та поглинутий волоссям, то зранку лише зволожую і отримую впорядковані завитки.
Засоби- шампунь та кондиціонер для кучерявого методу від Мімаре, Mimare Curly Method Low-Poo Shampoo , кастард від CANTU NATURAL HAIR. Ще дуже подобається і основне Крем для моделювання кучерявого волосся Inebrya Style-In Roll Up- просто супер завиток
Тільки рефреш зранку
Святатабожа
• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Дякую
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Лайфхак один, хочеш в люди-миєш голову)
И у меня такой же
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
Я мою без шампуня через раз, только с кондиционером,
Святатабожа
• 18 декабря 2024
Ответ дляВідморожена
Меня спасает шелковая наволочка
Интересно. Просто наволочка на подушку,или как тюрбан?
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Так а він же написано, що для завивки або вирівнювання, а для своїх кучерявих теж підходить, щоб були локони шовковисті?
НетЕщеНаверное• 18 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
я розчісую волосся лише передм миттям голови ( мию голову 1 раз на 2-3 дні) і все
Зоряний Шлях• 18 декабря 2024
Продемонструю шок-контент 🤭
Усе життя маю довше курчаве волосся. Три роки я НЕ розчісую і НЕ вкладаю його ніяк. Мій шампунь коштує 120 грн, вистачає на сезон точно.
1 фото — так виглядали пасми з розчіскою і масмаркет-шампунями (Хедендшолдерс, Ельсев, усіляке було...)
Решта фото — поточний стан
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
хто він?
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Inebrya Style-In Roll Up
Хм... локони шовковисті від кондицонеру. А це стайлінг. Він при укладці додає форми завитку, робить його пружним, щоб не пушився.
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну не склеиваит их как например лак для волос?
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Всі засоби для укладання локонів утворюють на них так званий Каст. Тобто після висихання локони тверді. Далі є таке поняття «розбити каст», коли берешь і розминаєш їх. Тоді утворюються мʼякі, пружні локони які тримають форму. Вам краще почитати в інеті про кучерявий метод або подивитися відео, його повно. Там все про те як доглядати кучеряве волосся і мати при цьому охайний вигляд, без пушистості. Я зробила біо завивку і це разом з цим методом найкраще що траплялося з моїм волоссям. Пʼять хвилин на рефреш зранку і цілий день гарна красива укладка.
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я ітак користуюсь кучерявим методом
Пампушечка• 25 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
В мене біозавивка
Тільки рефреш зранку
Підкажіть, будь ласка, Як Ви цим Inebrya Style-In Roll Up користуєтеся? Щоб були гарні локони, а не залипші сосульки?
Шикаю і викаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Добрий день. Ну...тут прийдеться багато писати, вибачаюсь.
Після застосування засобу звісно виходять міцні тверді кучері, так званий Каст, почитайте в інеті. Після повного висихання волосся я беру і розбиваю цей каст руками. Мені підходить способ розбивки руками, просто беру і розминаю їх. Виходять пружні мякі локони, а пушистості немає. І залиплості ніякої в мене немає. Мабуть залежить від кількості засобу.
Я використовую засіб в кучерявому методи, а саме таким чином... Після промивки шампунем і жамкання волоссся, наношу кондиціонер, розчісую волосся з кондиціонером, потім змиваю його. На дуже мокре волосся не віджимаючи його наношу порцію засобу і жамкаю. Потім мікрофіброю промакую волоссся. І вже потім перед сушкою феном також додатково наношу ще порцію засобу і знову жамкаю). І ось як раз тут важливо присосуватися до потрібної кількості) Бо якщо багато, то швидко брудниться волосся або воно залипше. А якщо мало- то волосся пушисте і не тримає форму локон. Але це все шляхом експерименту досягається. Мені краще менше засобу і тоді все виходить. Після помивки та сушки феном ходжу 3-4 дні з готовою укладкою і роблю ранком тільки рефреш щоб надати гарного вигляду. Воно звісно виглядає за описом дуже довго, але насправді плюсами є те що помивка голови 2 рази на тиждень і щоденна укладка рівно 5 хвилин. Я не уявляю як раніше жила з рівним волоссям) Щодо витрат засобу. В мене вже 3 місяці тільки один флакон і ще на січень мабуть вистачить, волосся трохи нижче плеч
Пампушечка• 26 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Дякую за розгорнуту відповідь, теж купила його за вашим відгуком і сьогодні спробувала, то дійсно хороша штука, і його надовго вистачить, геть мало йде на раз, корочє буду і далі експерементувати, в мене від природи дуже гарне кучеряве волосся, але блондом я його псую постійно і висушую((
Шикаю і викаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Будь ласка. Я не знаю чи ви користуєтеся кучерявим методои чи ні, але він допомагє кучерявому волоссю виглядати доглянуто та круто. Зокрема можу Вам порадити звернути увагу на засоби безсульфатні від бренду Mimare
Для мене це просто знахідка. З використанням шампуню голова чиста 3-4 дні, не жирниться. А кондиціонер це просто любов. Волосся живе, блискуче, зволожене. Маски щоправда не пробувала, але і вони там є.
В мене після біозавивки волосся в збереженому вигляді, тому думаю і Вам з блондом підійде щоб зволожити волосся
Пампушечка• 26 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так, я користуюся кучерявим методом ще до того як його придумали, якось сама ще в юності до нього прийшла)).
В мене також постійно купа кондиціонерів, бальзамів, несмивачок, корочє багато всяких бутилочок, бо для такого волосся просто миття з шампунем мало звісно))
Шикаю і викаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
А мені якось так повезло шо відразу цей бренд знайшла, здивувалася шо можна так довго не мити волосся і на ньому залишилася))
Тож маю небагато. Тільки від Мимаре шамп=конд. А із доглядових тільки Inebrya Style-In Roll Up і ще один кастард, теж прикольний...від Canru, тільки його зараз немає чомусь ніде(
Пампушечка• 26 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так вже хтось мені радив цей Канту, треба спробувати