Сегодня я не я• Изменено 20 декабря 2024
На роботі скорочують, уже попередили
Підкажіть будь ласка скорочують на роботі. Зробили усне попередження, що до кінця місяця і все. Вимагають писати заяву за власним бажанням. Можливо хтось знає чого так?
Пишу каліграфічно• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Угомонитесь, пожалуйста!) спасибо за советы, попейте чайку💕🍆
Призупинення на пенсію вплине. Нічого не нараховується. Мама при призупиненню у ніяк не може допрацювати необхідний період для перерахування пенсії. Немає відрахуваннь , от і немає на пенсію нічого ... Тому я навіть з простою вирішила перейти на підприємство, де повна зайнятість.
язззззь!!!• 20 декабря 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
А страхового стажу в неї скільки?
Прикуси Язика• 20 декабря 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вы ошибаетесь, месяц
Это вы ошибаетесь. Читаем КЗпП и не спорим с юристами:
Стаття 49-2. Порядок вивільнення працівників
Про наступне вивільнення працівників персонально попереджають не пізніше ніж за два місяці.
как тебе такое илон маск• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну добре. Але ж у мене є наказ про де написано, що зі мною призупинено трудовий договір, який має бути розмір після закінчення військового стану. Інші документи я не підписувала і не ознайомлювалась.
Табелювали ж до цього 2 роки якось.
А які акти, якщо вони зараз (після цього скорочення) хочуть поновити мене на посаді і пресувати за власним бажанням. Чого я звичайно, робити не збираюся.
Податки не платяться - трудовий договір призупинено
Табелювали ж до цього 2 роки якось.
Як вони хочуть поновити вас на посаді ’після скорочення’, якщо самого скорочення не було?!
Барбітта• 20 декабря 2024
Ответ дляМій не такий
бред.
Приостановка ТД это как вообще? - по сути это увольнение что Вы там себе придумываете с адвокатом Ваше дело.
Зайдите на сайт ПФ Украины там все можно увидеть числитесь Вы или нет где-то.
Приостановка на время военного положения с сохранением рабочего места.
Пишу каліграфічно• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
А страхового стажу в неї скільки?
Достатньо, це вона на пенсії працює і кожних два роки робить перерахунок. От через призупинення договору не набирає ці чергові два роки, бо залежить від внесків в ПФ, та вже вийшла працювати в свої 69, дотягне
язззззь!!!• 21 декабря 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так отож і я про те)! Що сама ситуація вкрай дивна 😊🙈Це щоб я приїхала додому, вони мене поновили на роботі, а потім почали пресувати писати заяву за власним бажанням. Або щоб навіть не приходячи до них написала цю заяву. Просто реально якість чудні люди…
язззззь!!!• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Два роки безперервного страхового стажу, коли платиться ЄСВ? Це Ви маєте на увазі?
Пишу каліграфічно• 21 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Зараз треба два роки, щоб платилося ЄСВ а в неї було якраз призупинення, тоді ЄСВ не платиться, от вона ніяк не може їх допрацювати, але надіємося, що ще трохи, ще чуть чуть
язззззь!!!• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Це перед пенсію треба, щоб було 2 роки щоб так було?
Пишу каліграфічно• 21 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ні ,мама вийшла на пенсію в 56, стажу в неї з 1975 достатньо, але пенсія була невелика, трошки вища мінімальної вона продовжувала працювати, йшли всі
відрахування в ПФ і кожних два роки робився перерахунок пенсії. Вийшли на майже 7тис зараз. Тут призупинення договору, наче числиться, а відрахування не ідуть,
і немає за ці два роки достатньо місяців
на чергове перерахування,але вже працює.
язззззь!!!• 23 декабря 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Розумію. У мене навпаки ситуація. У мене всі роки була доволі висока офіційна зп. Через це грає роль стаж.