Мочалкин блюз• 20 декабря 2024
Як ви вважаєте, чому повні люди виглядають старше свого віку?
Слава Українi• 20 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Делать мне нечего. Я лучше авокадо в корзину закину
А покажіть фігуру вашої мрії?
В моїй хаті моя правда• 20 декабря 2024
Ответ дляСлава Українi
Та жіночка взагалі вважає спортивне підтягнуте тіло- то зайва вага)
Знаєте, що цікаво те ,що мені чомусь ніколи не було цікавим нав´язати свої думки іншим, і тим паче вважати їх за істину.Ніколи не звертала увагу на зовнішність інших.Цікавили розумні люди,ті ,від спілкування з якими ,в тобі щось залишається, ти щось черпаєш. А тут повна відсутність розвитку, думки лише про красу тіла,яка ніколи не зробить з деграданта людину.
Слава Українi• 20 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не знаю що вам сказати) таке завжди було і буде:)
Мочалкин блюз
• 20 декабря 2024
Ответ дляСлава Українi
Ні.
Електрохарчування• 20 декабря 2024
Это работает лет до 50.
Действительно, полный человек выглядит хуже с лицом-блином и двойным подбородком. Лишний вес ассоциируется с болезнями, запущенностью и старостью.
Потому большинство полных девушек лет 25 выглядят тетями 40+.
Но ближе к пенсии наоборот худощавость даёт сморщенный и измождённый вид.
Мочалкин блюз
• 20 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Это работает лет до 50.
))))
Мочалкин блюз
• 20 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Это работает лет до 50.
Согласна.
Играю_на_кларнете• 20 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Слушайте, но реально же зацепила я.
Иначе откуда такой поток ?
Глубоководная селедка• 20 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Абсолютно не згодна. З зайвою вагою молоді виглядають старше. А от після 40 - тут можна посперечатися. Обличчя з не критично зайвою вагою у таких людей зазвичай виглядає краще. Як каже моя подруга, приходиться вибирати чи фігура, чи лице(
Полностью согласна. Много в окружении женщин, которые набрали вес и помолодели. Это именно заметно у женщин 45+
Ластовиння• 20 декабря 2024
Все согласны с необходимостью быть немного толстой в 45+, а я все равно не мог понять, что в этом хорошего и красивого. Да, ок, лицо может разгладиться - жирок как естественный филлер, это работает. А что делать с остальным? Ведь никто не смотрит исключительно на лицо и не подсчитывает морщины (ну кроме нескольких местных помешанных, которые могут найти какие-то там заломы и пытаться затравить человека из-за этого). А так вообще - люди воспринимают друг друга комплексно. И относительно молодое лицо без морщин, которым увенчано грузное обрюзгшее тело - это нифига не молодость и не красиво. Лишний вес - это тяжесть, неповоротливость, медленность и слабость, проблемы со здоровьем, пониженные физические возможности, убитые суставы - и где же тут молодость. Молодость это сила, выносливость, легкость в движениях, и это может сохраниться только у человека без лишнего веса. И пофиг на морщины и заломы, когда есть еще сила и подвижность, остатки грации и изящества - вот такой человек мне кажется моложе, сильнее и здоровее, хоть это может быть вовсе не так на деле, просто первое впечатление.
Мочалкин блюз
• 20 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
:-) согласна с вами
КонхфЭдкаТузик• 20 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Начиная от 65-70 кг.
Ви в своєму розумі?
Мочалкин блюз
• 20 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ви в своєму розумі?
Я коли важила стільки,то була товстою.Зріст 154 см.
волосатое стекло• 20 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Я з Вами повністю згодна. Моя свекруха все життя худа. В 87 років гасає як молода. У мами зайва вага , на 11 років молодша ,ходить з паличкою вже давно , ледь ноги пересуває.
Асталависта бэйби• 20 декабря 2024
полные люди выглядят моложе. кожа гладкая натянутая и часто волосы густые имеют
Та_шо_ж_таке• 20 декабря 2024
в моєї колеги навпаки. повнота (при чому в два рази більшою зробилась, а то і в три!!!) зробила її з бебі фейс. на лице їй років з 25. а нсправді більше 45
Викупана• 20 декабря 2024
Автор, судячи з Вашої писанини, то у Вас не тільки дефіцит ваги, але ще й мозку))))
Просто красавица• 20 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Начиная от 65-70 кг.
В мене 65 кг, 173 см і купа м´язів, 4 роки силових. Я повна?
А я нівроку• 20 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Зате друге підборіддя висить як у свині, і щоки надуваються
а має бути обов’язково а-ля Шапокляк?
А я нівроку• 20 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Это работает лет до 50.
Удалено администрацией...
А я нівроку• 20 декабря 2024
Ответ дляВикупана
втік попереду зайвих кг))))
Козачка• 20 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Я написала слово ’начиная от’.
Я худа 54кг при зрості 170см була 68 кг. Погано виглядала що при 68 кг це були одні проблеми, схудла до 54 теж не ок появились інші проблеми все обвисло.
Шмоточницаца• 20 декабря 2024
Ну не знаю, гляньте на Марнауз, скільки йому до 50, мені здається лице молодо виглядає, навпаки ... .
Все і одразу• 20 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
А чому так?Як ви вважаєте?По ідеї повинно бути навпаки,тому що типу зморшки розгладжуються.
Воно так і є, але у віці після 50. Повніші старші жінки завжди виглядають молодшими за худих.
Лама_мама• 20 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це вже як фобія якась.Боятися повноти.Більша частина населення ,яким за 40 років ,мають зайву вагу.Чому так тригерить жінок хто скільки важить! Чому не бояться того,що не вміють заробляти кошти,чи не знають декілька мов,тощо....А саме чиясь вага?
Мені зараз 45,зайва вага є вже років 5,завжди була стрункою. Зараз,щоб скинути потрібна не абияка робота над собою,при чому постійна..Але в мене є важливіші справи і ще ,я люблю себе і своє життя більше аніж колись.
Тому бажаю вам, автор,знайти себе в цьому житті і полюбити.Тільки не кажіть, що ви щаслива, щасливі іншими не переймаються.
Боятися зайвої ваги більше ніж незнання декількох мов - для мене це абсолютно нормально. Бо коли в тебе зайва вага це показник, що ти не можеш впоратись з найпростішим , з тим що навіть розуму не потребує, ну тобто це як не вміти читати. А як ти не можеш впоратись з найпростішим, то як жеж ти з мовами впораєшся або зароблятимеш кошти?. Це я так бачу.
Джага-джага• 20 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Хтось клоуна поставив)
А я ще додам з чим це можна порівняти.
Коли відчуваєш схоже відчуття.
Уявіть що у вас вдома рідкісний бардак. Ви не прибрали і лягли спати. На столі посуд, на дивані речі розкидані. І тут до вас приходить хтось без дзвінка. Колега чоловіка і заходить на каву.
І ваші відчудтя при цьому?
Ви відчуваєте силу?
Ні.. ви відчуваєте вразливість при цьому. Сором.. можливо роздратування що він приперся без дзвінка. Але не спокій..
Отакі відчуття, коли прям в компаніі є гарна яскрава жінка, вона струнка, доглянута, гарно одягнута, і харизматична.
І ви будуте відчувати досаду, бо ви в її тіні..
Але навіть коли ви не перша красуня, проте скинули 5-10 кг, то у вас такі крила за спиною, що нехай з вами хоч перша місс сидить, ви в собі впевнені, бо подобаєтеся собі. І це сила..
І стрункість здорова - це сила, і порядок вдома - це сила, і досягнення в кар‘єрі -це ваша сила. Сильні сторони..
І так, якщо 65 кг здорових м‘язів це може бути стрункість. Але якщо це м‘язи, не жир
А я ще додам з чим це можна порівняти.
Коли відчуваєш схоже відчуття.
І ваші відчудтя при цьому?
Ви відчуваєте силу?
Такі як ви не будуть собі подобатись ні в якому варіанті. Бо завжди в компанії знайдеться молодша, краща, доглянутіша, елегантніше одягнута... Це називається дисморфофобія.
Єдине місце, де ви будете впевнено почуватися - це в колективі літніх жінок. Бо ви точно молодша, худіша, краще одягнута і тд... Все в голові.
Міряю від одиниці• 20 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Начиная от 65-70 кг.
я вешу 65 кг, но полной не выгляжу. Некоторые даже хотят меня подкормить)))
Джага-джага• 20 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Спросите у любого психолога- лишний вес от НЕлюбви к себе
А недостаточный вес на грани анорексии - это верх проявления любви к себе? Попытки убедить окружающих, что им надо так же - проявление любви к окружающим?