Пасти Ла• 22 декабря 2024

А всім, хто значно перелімітив свій бюджет на таємного санту

і парився над подарунком декілька днів - прилітає у відповідь несуразна кружка і пачка чаю? 🤣

Є ще такі щасливчики? 😀
палка-копалка• 22 декабря 2024
Бо нафіга перевищувати ліміт? Хтось заморочується подарунком, а хтось ні. Хтось купує на значно більшу суму, шукає тижнями щось гарне, тішиться, і підсвідомо очікує такого ж душевного подарунку. І отримує розчарування, бо його сподівання не виправдались. Але хто винен? Сам же й винен.
Без QR коду• 22 декабря 2024
Так це був ваш вибір переліміту
Пушкининиана• 22 декабря 2024
Ага, брелок на ключі зі змією. Але ні про що не жалкую, я люблю дарувати подарунки.
Мать драконов• 22 декабря 2024
Как по мне тайный санта - бред бредовый.
Ну и это прикольно, а не выгодно получать подарки.
Возможно ваш подарок тоже не впечатлил :)
Безсовісна кума• 22 декабря 2024
Є)
Але подарунок геть нездалий
Я наприклад старалась )
Швидкоруч• 22 декабря 2024
Якщо людина не готова прийняти у подарунок всілякі дрібнички, то і не треба брати участь у сікрет санта. В нас кілька колег відмовились, щоб не розчаровуватись. Хто вам заважав просто не брати участь?
Анонім Секретар• 22 декабря 2024
минулого року спробувала, свій подарунок так і не змогла отримати - мені випав сертифікат на фото аури у києві, мені тільки на дорогу в один бік потрібно витратити дві години, най мені та аура, зате адміністратор тієї аури вже рік мені пише у вайбер
цього вистачило, щоб більше ніколи не брати участь у подібній дурі, не зрозуміла цієї диво дивної розваги
Мать драконов• 22 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
А Вы что подарили ?
Мать драконов• 22 декабря 2024
Автор, а вы что подарили ?
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляМать драконов
Так, прікольно)

Але було б прикольніше, коли б я, как мої колеги поруч - відкрила би шарф, білизну, сумочку, сертифікат, срібну або золоту підвісочку, набір оріхових паст та варення, оргтехніку

Ніхто з них не зупинився на ліміті((( 300 гривень були дуже умовною сумою
Але хтось єдиний вирішив вкластися ще в меншу 🤣
Ніколи не збрешу• 22 декабря 2024
Є😂. Донька, в школу на таємного санту, так обирала подарунок, так старалася, обрала реально класний, заморочилася з пакуванням. По грошах буквально трохи за межу, але не фігня якась. Отримала коробку цукерок і печиво😂. Вирішили, що головне, що наша совість спокійна і наш дарунок ок.
Пушкининиана• 22 декабря 2024
Ответ дляМать драконов
А Вы что подарили ?
Martini Asti, різдвяний штолен з пекарні і блиск від Кіко, дівчинка яка отримувала мій подарунок була дуууже задоволена.
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я б виглядала дуже странно, якщо б єдина відмовилась

Та і засмутилася б, бачивши подарунки приймаючих участь колег
Я б ще не знала, що меня достанеться пачка чаю 🤣
Я_и_моя_собака• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Так, прікольно)

білизну?)) як можна дарувати білизну чужій людині?)))золоту підвіску?)) ви зараз серйозно?) хто там такий щедрий у вас?)
а що подарували ви?
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
а що подарували ви?
Білизну? А що не так з нею, більшість дівчат - подруги на роботі
Був шовковий топ на тонких бретелях для сну і тапочки , нічого такого не бачу..
Я_и_моя_собака• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла

який чай?) я в подарунок також дарувала чай, але він коштує 500 грн за 100 грамів)
Я_и_моя_собака• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
ви уникаєте відповіді на те, що ж подарували саме ви)?
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
а що подарували ви?
Золоті підвіски є дрібненькі, тоненькі, 2-3 тисячи - це не такі великі кошти
Особливо тоді, коли витягнув дарувати своїй подрузі))
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я не буду тут писати
В моєму подарунку були 4 одиниці , які ретельно одна до одної підбиралися і одна з них їхала новою поштою
Я_и_моя_собака• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
ну то вас мабуть ніхто подругою не вважає 🤷‍♀️
_Alekssandra_• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Зачем это все? Пойдите и купите себе ту подвеску. Какую выберете и захотите.

Сейчас у меня на работе ’по желанию’, когда-то было на другой работе принудительно, то были всякие недовольства и недоразумения
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Як виявилось - так 🤣
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Асорті Lovare
Самий нарядний чай в любому супермаркеті )))
Княгиня пітьми• 22 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
А чем плох брелок с змеей? Как раз год замени, брелок в тему) тайный Санта - это приятные мелочи должны быть. Чашка с чаем/свечой/новогодними носочками или брелок/другой сувенир. Странно ждать «ключи от автомобиля»)))
Мексиканочка• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Наступний рік пазли дістануться. В мене розкупили всі пазли на санту з бюджетом 300 грн для дівчат 25-30 років.
Це ж не нормально перевищувати бюджет у 10 разів
Я_и_моя_собака• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Як виявилось - так 🤣
Просто для мене ну дуууже дивно купляти подарунок за 3 тис, коли є сумма 300 грн, ну нехай там на 500-600 купити. Ставили би вже ліміт 1 тис)
автор Пасти Ла • 22 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Пазли?
Коли моїй дитині дарували пазли на 1.500 картинок ще і в одному тоні , зовсім не дитячі і не цікаві, які потребують вільної поверхні надовго - це одразу у смітник
Княгиня пітьми• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Так, прікольно)

Так 300 грн Вы сами пишите что были «условными») а чашка и чай примерно так и стоят - 300 грн
Пушкининиана• 22 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Навіщо мені той брелок :) ще зайву вагу носити весь час, а влітку я взагалі ношу сумочки, в яких відділення лише під телефон, я з тим брелком ключі буду в руках носити. Віддала донці, вона собі на поличку повісила, шляпа, а не подарунок :)
Шкарпетки мене б більше порадували :)
Я_и_моя_собака• 22 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Асорті Lovare
А кожен знав кому дарує, чи тільки одна людина клала подарунки, бо знала кому від кого? Бо ми коли грали, то знали тільки що то чоловіку, чи жінці, все ) Тобто ти обираєш і не знаєш кому саме, тільки стать знаєш людини.