Я Вас не боюся• Изменено 22 декабря 2024

Мамы мальчиков 16 лет, кто заполнял такие анкеты?

Добрый день всем. Сыну в школе выдали такие анкеты. Кто заполнял и можно ли проигнорить это все? А то выкладывать все про семью посторонним людям никакого желания у меня нет.
-Ань-• 22 декабря 2024
Ответ дляНаливайКа
Так это стандартные. Их всегда в военкомат заполняли в 10 классе.
Воєнкомати розформували в 2007 році! ТЦК не є заміною воєнкоматів. ТЦК навіть не створене законом. Незаконне воєнне утворення.
-Ань-• 22 декабря 2024
Найточніша розшифровка абревіатури ТЦК та СП - терористичний центр катувань та силового примусу.
-Ань-• 22 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
В 17 лет нужно стать на учёт. Не знаю выдают сейчас аттестат без приписного. Но могут не выпустить за границу.
Атестат уже років 5 не видають нікому і ніколи.
Раніше після 9 класу видавали свідоцтво про освіту, а після 11 класу видавали атестат.
Зараз і після 9 класу, і після 11 класу видають свідоцтво про здобуття освіти.
Причому дітям видають свідоцтво про здобуття освіти, а примушують розписатись що отримав свідоцтво про освіту. Скрізь обман, маніпуляції, підміна термінів.
А також залякування, що не видадуть свідоцтво без ТЦК. ТЦК не має жодного відношення до закладів освіти!
Свідоцтво про здобуття освіти видають всім. Навіть якщо погрожували не видати. А хто не хоче забирати свідоцтво про здобуття - освітяни бігіють за ними і примушують забрати свідоцтво.
Якщо людина після школи не буде нікуди поступати вчитись - свідоцтво про здобуття не потрібне.
В законі ’Про повну загальну середню освіту’ до сих пір написано, що людина отримує свідоцтво про освіту, а не свідоцтво про здобуття освіти.
І не про які ТЦК в законі не написано:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/463-20#Text
-Ань-• 22 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Якось через дію можна це зробити без цих папірців?
Обходьтесь без ’Дії’. Зараз всіх на ’Дію’ підсаджують, а потім будуть нехороші наслідки вилазити.
Дитину хоча б не засовуйте в ’Дію’. Поставиш галочку, що ти на все згоден - і ти назавжди в рабстві.
Люди рідко читають кілька сторінок тексту, щоб дізнатись на що вони погоджуються, поставивши галочку в якомусь застосунку.
Чумачечая_• 22 декабря 2024
Заполняла когда сыновьям было 16, в 2016 и 2021 г. ставили на в.у. в военкомат.
-Ань-• 22 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Воєнкомати розформували в 2007 році.
Чумачечая_• 22 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Воєнкомати розформували в 2007 році.
У них другое название сейчас? я не в курсе, если честно, всегда их так называла.
-Ань-• 22 декабря 2024
Все добровілдьно. Людина розумна ходить туди, куди їй треба, а не куди її пошлють. Робить те, що вважає за потрібне, а не все, що їй сказали зробити сторонні особи.
Неповнолітніх людей гонять в ТЦК, поки вони ще наївні, недосвідчені, готові все зробити і все підписати. Наприклад, взяти на себе військові зобов´язання. А потім хлопчики підростають, і з них вимагають виконати зобов´язання, які вони колись на себе взяли. Там уже і відповідальність може настати, і штрафи...
Не всі чоловіки є військовозобов´язаними, а тільки ті, які самі добровільно взяли на себе військові зобов´язання (в письмовому вигляді).
-Ань-• 22 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Воєнкоматів просто не існує з 2007 року.
Їх приміщення просто зайняла зовсім інша, незаконна, організація.
Всі організації, які використовують зброю, повинні створюватись законом. Читаєм Конституцію. Не існує закона про ствонення ТЦК.
Детальніше можна почитати, наприклад, на сайті ’Багнет нації’. Або в тематичних групах у вайбері і телеграмі.
-Ань-• 22 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
В Україні зараз багато беззаконня. Українцям варто підвищувати свою юридичну грамотність. Щоб всякі особи не дозволяли собі говорити, що Конституція на паузі.
Знімаєм з паузи, вивчаєм і відстоюєм свої права.
В Статті 5 Конституції України написано, що ’’Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.’’
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
Жена брата Админа• 22 декабря 2024
Аж завоняло совком, тогда тоже любили такие анкетки. А главное: зачем такие подробности про потенциальное пушечное мясо? Типа, если написать, что солевой наркоман с психическим расстройством и тётей в Москве, то не заберут в армию?
автор Я Вас не боюся • 22 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Та да мне тоже непонятно. И главное, никакого согласия на обработку персональных данных к этой анкете нет ((
ВільнаНазавжди• 22 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Ніде в законах не написано про застосунок ’Резерв+’. Люди самі лізуть в лайно, а потім не знають як з того лайна вибратись.
Ось я колись створювала тему-попередження, коли запускали ’Резерв+’.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3556285
Відео на Ютубі уже зачистили...

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3544013
Ну то хай заповнюють анкети, ніхто нікуди не дінеться, ’всіх порахують’, хоч в Резерві хоч без нього. Писали, коли паспорт отримуватиме в 14-16, то одразу на облік.
ВільнаНазавжди• 22 декабря 2024
Ответ для-Ань-
В Єдиному державному реєстрі судових рішень є рішення, через суд відміняють незаконні штрафи від ТЦК.
У мене по роботі справа пішла в суд влітку 2022, ми надцять раз писали туди листи, то вони сказали, що перереєстровувалися, потім у них лююдей не вистачало, потім ще щось, ось так час в три роки вже і пройшов. А у суда немає ні термінів, в які прийняти-розглянути-винести рішення, ні відповідальності за невиконанння свої обов´язків. ПРичому ми 1000 % праві, податкова нас тупо кинула, але ж нікому до того діла.
-Ань-• 23 декабря 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Тому хлопцям зараз краще не отримувати паспорт. Нема паспорта - не загребуть на війну.
Нагадаю, в Україні зараз є 2 окремих заканодавства про паспорт: або пластикова картка в 14 років, або паперовий паспорт-книжечка після 16 років.
’Після 16’ це і 28 років може бути при оформленні першого паспорта, і 36 років, і 60 років. Будь-який вік після 16 років. Після закінчення війни.
ВільнаНазавжди• 23 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Нажаль, біометричних ’книжечок’ ще ніхто не придумав.