Зайченя• 22 декабря 2024

Любителі 50 відтінків сірого

Передивляюсь вже раз 5й, і книгу читала. Анастейша наче така невинна, а як у неї розвинуте почуття самоцінності! Це якось відчувається, що у книзі, що в фільмі. Мені її персонаж подобається більше. Хочу почитати книгу про подібного персонажа, може хто знає?
Тема поговорити, хейтери проходьте повз😁
60 метрів сметани• 22 декабря 2024
Вам 15 рочків ?
Стрекоза любви• 22 декабря 2024
В свій час перечитала багато любовних романів. Майже в кожному головна героїня незалежна, самовпевнена, цнотлива 😉
Зараз назви не згадаю, але десь по описам на електронних порталах можна пошукати.
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Вам 15 рочків ?
Не починайте. Як дивлюсь фільм - класні почуття, хочеться передивлятися))
Котогосподиня• 22 декабря 2024
История О
Сусідка знизу• 22 декабря 2024
Посмотрите и классику еще ’9 1/2 недель’. Там тоже героиня сделала свой выбор
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Мені здається багатьом дівчатам з цього сайту треба повчитися у Анастейши, як себе ставити перед чоловіками
TANYA 0 0 0 0• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Мені здається що багатьом дівчатам треба перестати вірити у багатого принца на білому коні і не в лазити у відносини з людиною у якої якісь проблеми з головою. Тобто мені 50 відтінків це як казка про Попелюшка , тільки для дорослих
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так, це казка, бо не може садист вилікуватися любов´ю. Але все одно мене її персонаж захоплює.
Копирайторша• 22 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Згодна на 100%, там той Крістіан насправді дуже і дуже білий і пухнастий, тільки трохи з тараканами, подивилась би я не неї у відносинах зі справжнім ’деспотичним’ або навіть просто владним міліардером, про реальних садистів я взагалі мовчу
Рогнеда Карповна• 22 декабря 2024
365 дней смотрели?
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
365 дней смотрели?
Так, не зайшло
Fashion4• 22 декабря 2024
А мне просто нравятся актеры) Обожаю Дакоту Джонсон, такая женственная и не силиконовая с филлерами. Ну и Джейми Дорнан тоже не плох.
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ дляFashion4
Так, вони ідеально підійшли на ці ролі.
Аnnеt• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
все любят сказки про принцев. Красотку пересмотрите.
Интимная• 22 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Вам 15 рочків ?
Вот кстати да, в 15 лет я тащилась от книги и фильма,но с возрастом поняла что это такая бредятина.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Самоценности ноль. Умная бы без секса окрутила его, вытянула деньги, подарки и слила бы.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Она дура.
За его бдсм его надо было кастрировать прямо там.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Но он совсем не принц.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Это сказка про дуру и психопата.
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Это сказка про дуру и психопата.
А чого вона дура?
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так самоцінність і розум це ж різне. У неї на автоматі йде, що для неї її почуття і стан на першому місці
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляКопирайторша
А что она от него получила? по сути ничего. Это если вышла за него и он сдох, тогда да, все имущество ее.
А так она ничего не поимела с этого психа садиста.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
А чого вона дура?
Потому что дала ему.
И потому что осталась с ним.
Дюймовочка• 22 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Вам 15 рочків ?
Наоборот, целевая аудитория одинокие (или несчастные в браке) тетёшки под 50 и старше
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Как можно было полюбить этого дегенерата? За что?
Деньги ок, понятно. Но он сам не представляет ценности.
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Моїй мамі б таке не зайшло
Дюймовочка• 22 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Без денег она на него 100% не запала бы. Значит, деньги
автор Зайченя • 22 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та 90% дівчат би закохались у нього
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Моїй мамі б таке не зайшло
До встречи с тобой с Эмилией Кларк интереснее, там он хоть сдох, есть шанс что она получила какое-то наследство и хоть пожила нормально за счет богатого ублюдка.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Само собой.
Убрать деньги и в нем нет ничего.