Оле Лукойе• 23 декабря 2024
Моно, коментар до переказу: будуть тепер проблеми?
Мені переказала знайома кошти за бу речі. На звичайну мою особисту картку. Й у переказі вказала "оплата за товар". Я в шоці. Кажу навіщо, а вона каже, що там за шаблоном так йшло... Сума 4 тис грн. Тепер можуть виникнути в мене проблеми через цей один платіж? Я не фоп і взагалі нічого не продаю, просто домовленість була, що скине на картку
Алина-1240• 23 декабря 2024
Нет.но моно придирчив за переводы,ко мне когда то за 1000 припечатался,откруда средства)))пользуюсь приватом-без нареканий
Интимная• 23 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
каким шаблоном? шо за бред
Решила сбрехать, в Привате раньше был шаблон, там «переказ власних коштів» такого плана было
Оле Лукойе
• 23 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
каким шаблоном? шо за бред
Та я сама в шоці, вона переказувала з отр банку, у мене його немає, тому хз який там шаблон
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
каким шаблоном? шо за бред
Внизу под номером карты назначение платежа)))но ту строку можно не заполнять
Оле Лукойе
• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
От же. Тепер хвилюйся, краще б не зв´язувалася
Гидроусилитель руля• 23 декабря 2024
Ответ дляИнтимная
это точно. По крайней мере, автоматически такую фразу банк не подставляет
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Та чего нервничать))если не припечатались,то уже все
Гидроусилитель руля• 23 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
не общайтесь с ней больше, это плохой человек(((
Несу пургу• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Налог 18% в казну
Роздратована шкіра• 23 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
навряд вилізе боком один платіж, крім того за потреби вона може написати пояснювальну. Але так, це не випадковість, намірено це зробила, тому привід задуматись
Оле Лукойе
• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Та вона лише годину тому перекинула гроші, раптом ще придеруться. А я й не побачила спочатку, а зараз як дочитала
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляНесу пургу
Налог 18% в казну
Я вас прошу,у людей такие суммы проходят,что автору и не снились
Роздратована шкіра• 23 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
якщо дуже переживаєте - можна подзвонити в банк, по типу випадковий платіж і хай вернуть назад відправникові
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Блин автор,не ипите ежика)))там есть назначение платежа строка))))чел боялся,что не вышлите вещи,вот и заполнила)))есть люди,которые всегда заполняют ту строку
Оле Лукойе
• 23 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Та я вже не рада що зв´язалася. Я їй і так знижку зробила в 1 тис грн. І от віддячила мені ще цим коментарем...
Несу пургу• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Везёт им
Вот почему, если работать в чёрную, то кайф, отстёгивать не нужно и никто тебя не трогает.
В захочешь в белую, то отимеют, с первых дней. И налоги и штрафы сверху и отчитайся правильно за каждый платеж, терпила. Ибо не фиг в белую работать
Каяспер• 23 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Вы ей вещи отдали? Если нет, то обратитесь в банк, пожалуйтесь на ошибочный платеж и верните деньги
Оле Лукойе
• 23 декабря 2024
Ответ дляКаяспер
Віддала, на жаль
Каяспер• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Это ж знакомая. Думаю, нагадила специально
_Myavochka_• 23 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
Меня наоборот всегда просят так писать, напоминают, чтоб писала.
Це підприємець просить так писати, бо працює в ’білу’. А якщо на картку з такими призначеннями платити, то потім можна влетіти на 18,5% податку + штрафи. Зараз податкова починає це влаштовувати, але за один платіж нічого не буде, це якщо на постійній основі гроші на картку заходять.