Будьте так ласкаві• 23 декабря 2024
Як мені позбутись цих вусиків? Фото
А шо сталося?• 23 декабря 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Якщо щіпати пінцетом, потім буде важко навіть на електро позбавитися
Чому? Поясніть логіку
Будьте так ласкаві
• 23 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
Можна, якщо вас це не напрягає
Я боюсь щоб нірше не стало від цих процедур
Ашолюдискажуть• 23 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це в мее спадкове
У мами таке ж
У бабусі таке ж
Чому так????
У мами таке ж
У бабусі таке ж
Чому так????
Электроэпиляция.
ИзЮмрудная• 23 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
Чому? Поясніть логіку
Я саме цим займалася. Як мені пояснили на електроепіляція, коли вищіпуєш, то цибулина волосу поглиблюється під шкірою, стає більш товстою і потім навіть електро важко боротися з такими волосками.
Кидстаффовка• 23 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
В мене стало гірше. Стало жорсткіше. Зате потім на лазерній епіляції (тоді електро не було в нашому місті, і я й не знала про таке) саме ці волоски пішли в першу чергу.
А шо сталося?• 23 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Треба знайти майстра. Від електро точно не буде гірше, але в майстра повинні бути прямі руки, щоб без опіків і без видьоргування. Тоді вам просто оброблять оті невеликі учасники темнішого волосся, не чіпаючи навіть решти пуху, так можна. Вибірково, найтовще. Але ж ви потім всеодно навіть той пух сприйматимете за щетину і згодом захочете і його прибрати, щоб був нуль) Бо повністю чиста шкіра над губою виглядає геть інакше) не бійтесь, шукайте майстра, а поки найкращим рішенням буде пінцет
А шо сталося?• 23 декабря 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Навпаки. Це так само, як і від шугарингу. З часом цибулина дистрофується, атрофується і вже не має такого запасу, як ’незаймана’. А от не дай Боже зачепити отой пух... Ви ж всі бачили скільки його на обличчі. З оціми трендами на спреї для гоління, дійсно ж обличчя як персик, все пухнасте. Кожну зачеплену пушинку організм намагається посилено відокремити, регенерувати і вона стає жорсткою щетиною
Ответ дляА шо сталося?
Ось! Вищипувати одиночні конкретні волосинки - ідеально. Ви не чіпаєте отой пух, якого на обличчі стільки, що мама не горюй. І кожна та зачеплена пушина в майбутньому буде товстою чоловічою щетинкою. Обличчя лише електро або пінцет на одиночні волосинки, все.
ну и чоловичу удалит, в чем печаль
какая разница что удалять если его надо удалять
ПлакалаВАвто• 23 декабря 2024
На лице кожа нежная, никаких полосок и воска. Вы потом можете остаться с пигментацией и красным раздражаем в виде усов над губой.
У меня пух, я подбриваю. А так все тело у меня после лазера, уже 10 лет как довольна.
Ходите в проверенные сети салонов, а не в кабинеты к непонятно кому с непонятно каким оборудованием, тут не экономьте
Пишу з калідору• 23 декабря 2024
Підіть в косметичний салон і видаліть воском. Я сама видаляю кремом для депіляції, спробуйте, можливо й вам так видаляти підійде.
ИзЮмрудная• 23 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
Я написала пояснення спеціаліста а не свої здогадки. До речі через рік п тому місці де була товста і довга волосина,яку я раніше вищіпувала,з´явилася знову довга але тонюсенька волосина. І з того боку де більше всього вищіпуваша теж знову волоски
СирОжино пирОжино• 23 декабря 2024
Я дико извиняюсь,но вы по улице с усами ходите? Почему не улаляете
Морская свинка• 23 декабря 2024
Вони ж поки тоненькі? Просто почали темніти?
Я свої суперблондом висвітлила, тепер їх не помітно... до цього робила також, десь на пів року ефект. Для початку можна спробувати,
Кринжова баба• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Взять пинцет и вырвать
Это очень и очень больно. Это адски больно. Это даже и близко не стоит с другими выщипываемыми.
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Вы издеваетесь?что там больного?
А шо сталося?• 23 декабря 2024
Ответ дляPinkMa
ну и чоловичу удалит, в чем печаль
Велика. Щоб вбити чоловічу волосину на жіночій шкірі обличчя... Ну тут уже без шраму складніше, тут треба танцювати з бубном. Бо треба ввімкнути силу струму, яку ця зона не витримає. Ну і вони ж не поодиночні, а по ще й три штуки з одного отвору
Кринжова баба• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Вы издеваетесь?что там больного?
Вот эти маленькие усики? Их больно выщипывать. Я у себя на тебе что угодно могу выщипать кроме них. Лазер не особо брал. Все равно пользуюсь восковыми полосками.
На циголках• 23 декабря 2024
Ответ дляPinkMa
у меня тоже
а чем вы сейчас пользуетесь?
Вот от люмекки поплавились😆 Но вообще пинцетом
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Да)
Смайликівна• 23 декабря 2024
У меня усов нет, на подбородке одна волосина растёт чёрная толстая, пинцетом щипаю. больше не стало) как была одна, так и есть одна.
Кума усики щипает пинцетом
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Я даж в носу пинцетиком вырываю🫠слезами правда умываюсь
Смайликівна• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Самый простой китайский триммер отлично справляется и не больно
Кринжова баба• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Ну и зачем мучаться с пинцетом когда есть лазер и воск?!
АнтиТроль• 23 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вам ведь все равно мешает это.
Нужно что-то делать, ведь так?
Ответ дляА шо сталося?
с каким шрамом? купит бритву и брить будет
есть специальные электро для усиков