Хочу піти у тренажерний зал. ніколи не займалася, хочу щоб мені тренер пояснив як займатися на тренажерах, і на яких. А потім планую сама без тренера займатися. Як думаєте, скільки занять с тренером мені приблизно необхідно купити?
Чумачечая_• 24 декабря 2024
Для этого есть инструкторы.
А так берите сначала одно занятие, не берите сразу пакет, пока не определитесь
Чучело-Мяучело• 24 декабря 2024
я так пішла на 10 занять в по факту проходила 3 місяці, потім плюнула і сама почала займатися бо фігура почала псуватися ( качалось не те що треба) потім побачила що тренер з всіма однаково працює без індивідуального підходу
автор 20 занять візьміть щоб поставити техніку і запамʼятати які вправи на які групи мʼязів на яких тренажерах правильно робити
ВсеПроВсехЗнаю• 24 декабря 2024
Як людина, яка колись мислила так як ви зараз і думала, що одного тренування буде досить щоб просто показали що як працює, можу сказати, що якщо досвіду з тренером в залі раніше не було - то так не спрацює, вам треба поставити техніку, навчитися включати потрібні групи м´язів. Зробіть собі подарунок до свят і позаймайтеся хоча б тиждень, ви гарантовано помітите різницю. Щоб зрозуміти, що можу сама не гірше ніж з тренером - мені три місяці знадобилося (тренування тричі на тиждень десь на 1.5 год з розминкою), брала спліт тренування.
Хочу в БАНю• 24 декабря 2024
10-12. Вам знадобиться десь місяць-півтора, щоб навчитись правильно рухатись і контролювати своє тіло.
Чучело-Мяучело• 24 декабря 2024
зе автор візьміть упор з тренером щоб правильно поставив техніку з вільною вагою, там де треба контролювати рухи ( не ізольовані вправи)
Тектологиня 80lv• 24 декабря 2024
Ответ дляAmalia_Ke
3 місяці з тренером займалися, а потім пішли у вільне плавання?
Я же написала. Я год занималась с тренером. Мужу достаточно было 3 месяцев. Но муж раньше занимался очень и технику быстро поставил. А я до этого со спортом не дружила вообще, мне было очень тяжело просто делать упражнения, не говорю уже о том, чтобы их делать правильно и что-то корректировать в своём теле
Ответ дляЧучело-Мяучело
Аналогичная ситуация была. С тренером я начинала становиться какая то большая)) Объемы стали появляться там где не нужно. Тренер бодибилдер) Потом начала сама заниматься и фигура улучшилась
Тумба-юмба• 24 декабря 2024
Ответ дляСорока-ворона
Для результата лучше всегда заниматься с тренером.
Это точно, бывает, самые простые упражнения делаешь неправильно