Руда Сова• 24 декабря 2024

У кого еще такое ощущение, что у нас украли Рождество?

Тема просто поговорить
Ну если кто то устроит срач, то это его право)
Вот я каждый год в вечер перед Рождеством готовила кутю, была какая то традиция, ощущение праздника.
Но сегодня, в канут нового Рождества этого нет и делать ничего не планирую. Вместе с тем, и 7 января уже не чувствуется праздник(
У кого еще так?
Анонимы выключу, вариантов ответа можно выбрать несколько
Результат:
вже голосів: 872
321 (36.81%) У меня так же
260 (29.82%) Мне ок новый календарь
141 (16.17%) Я буду все по старому делать
100 (11.47%) Мне пофиг
50 (5.73%) Свой вариант
Anastasiia-9046• 24 декабря 2024
Ответ дляПоля Дяченко
У наших детей украли детство, у молодёжи-создавать полноценные семьи. О жертвах-я вообще молчу.
Празднуйте, кто Вам не даёт, когда хотите
Все почалося з ковіду
Павлик Равлик• 24 декабря 2024
У мене всі свята πдораша вкрала.
Лише заради дитини роблю щось, щоб було хоч трохи відчуття свята
Поля Дяченко• 24 декабря 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Все почалося з ковіду
Нет.
vinika• 24 декабря 2024
Так само як у Вас, автор. Це не моя провина, що я мешкала 37 років в іншій частині країни. Так, Різдво було з 6 на 7. І навіть більше, це свято стало в нас, коли мої діти народились. Батьки та бабусі мої та чоловіка взагалі майже не святкували ніколи.
Колись в 197році поїхали з подругою та її мамой у Вінницю, до їх родичей. Вот тоді я і дізналась про святкові обряди та традиції.
Але саме смішно, що подруга з мамой стала сепаркою в Донецьку, а я переїхала в Київ та намагаюсь перелаштуватись
Anastasiia-9046• 24 декабря 2024
Ответ дляRoni-Verona
В мене таке враження що в мене сп*здили спокійне і звичайне життя з 2020 року, от такі в мене відчуття. Подумати тільки вже 5 років лютий треш, ковід, а тепер війна це ж срака, який може бути настрій на святкування .
Згодна з вами. Інколи хочеться жити десь у лісі, подалі від усіх
Ivaiva17• 24 декабря 2024
Ответ дляРешка7777
раньше бла серия праздников с 25 по 10( єх
Никогда не любила длинных праздников
Павлик Равлик• 24 декабря 2024
Автор, а 23 лютого теж украли?
Басина• 24 декабря 2024
Ответ длячаревна
Кто украл, Гринч?
русня. Не було б війни - не було б і таких відчуттів((
impossibilia non sunt• 24 декабря 2024
Ответ дляRoni-Verona
А в 14м никого ничего не смутило?
irina18• 24 декабря 2024
у меня праздник сегодня и завтра. Настроение праздничное, Рождество
GarnoKvit• 24 декабря 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Автор, а 23 лютого теж украли?
И дєнь пабєди
tosja_80• 24 декабря 2024
Ответ дляmarata
Це були наші споконвічні традиції, поки не втрутилися радянська влада. Українці відзначали Різдво до 1918 року 25 грудня. Вчіть історію
До 18 года никто из нас не жил, а мы жили во времена празднования 6-7 января, так что вообще глупо ссылаться ’а вот до 18 года.....’. Так можно сослаться на времена, когда вообще не праздновали Рождество.
Veronika_100k• 24 декабря 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Автор, а 23 лютого теж украли?
А это говнище какое отношение имеет к религиозным праздникам?
P. S. Мне все равно, я не христианка.
Джемма• 24 декабря 2024
Есть ощущение, что это сраная русня украли мою жизнь, жизнь пожилых родственников и будущее моих детей.
А число для меня не имело большого значения...
Veronika_100k• 24 декабря 2024
Ответ дляДжемма
Соглашусь, к сожалению(
Павлик Равлик• 24 декабря 2024
Ответ дляVeronika_100k
P. S. Мне все равно, я не христианка.
Ну як до чого? Тема про свята і традиції.
fishcka• 24 декабря 2024
Ответ дляmarata
в 1924-му було 25 грудня також
Люблю море• 24 декабря 2024
Ні нове, ні старе ніяк не святкувала. Так що байдуже
tosja_80• 24 декабря 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Все почалося з ковіду
💯 - сначала ковид, потом война - заставили нас поставить жизнь на паузу, а жизнь то проходит
Veronika_100k• 24 декабря 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Нет). Тема про Рождество, конкретно. А вы зачем-то приплели сюда день военно-морского флота, который уже двести лет в Украине не существует.
rybka21• 24 декабря 2024
Святкували ж Новий рік і ’старий новий рік’, не було відчуття, що щось вкрали?
amoa• 24 декабря 2024
Ответ длячаревна
Кто украл, Гринч?
Не грінч але такого ж кольору
наташа2406• 24 декабря 2024
Ответ дляmarata
Вже більше як 30 років Незалежні то чого ж мовчали такі розумні історики? З вами граються , а ви вірите. треба свій розум мати ,.а не як скажуть робити.
mymoly• 24 декабря 2024
Ответ дляRoni-Verona
100 відсотків, люта с₴#ка
Flower Girl23• 24 декабря 2024
Ответ дляРешка7777
Почему до 10-го? А Старый НГ, а Крещение?
Малинка Алинка• 24 декабря 2024
кляті вороги вкрали в нас життя. що ви розводите срач - старий чи новий календар? Святкуйте, коли хочете. хіба це важливо , якщо війна за вікнами????
sammy• 24 декабря 2024
Ответ дляtosja_80
Це ж наша історія
snp-85• 24 декабря 2024
Свят ніяких не відчуваю, бо війна. Все не те, тому що завжди всі збиралися в мами на Святвечір. Вихідних немає, тому не поїду. Зараз зібратися разом за одним столом - це вже справжнє свято, і здається що більшого щастя немає, коли мої військові вдома. Всі свята вкрала тільки раша, мені ніяких свят і не треба поки триває війна😭😭😭
Layka• 24 декабря 2024
Ответ дляmarata
Ми ж не жили до 1918 року) В нас своя історія і свої спогади.В мене такі самі відчуття, як і у автора. Прикро, що у нас ні з радянською владою, ні з теперішньою немає нічого свого, все під чиюсь дудку пляшемо(
Павлик Равлик• 24 декабря 2024
Ответ дляVeronika_100k
Ця тема схожа на стєнаній деяких совєтчиць з приводу святкувань 23 лютого. Ви ніколи їх не читали? Особливо до 24 лютого 2022 року. Навіть ще у 2022 багато хто пишався і хвалився що подарував шефу, батьку, чоловіку, брату...
А ще якщо з них хтось служив під час совка, то взагалі - імєєм право. Впевнена, що багато хто і досі вітає своїх чоловіків з цим ’святом’ , просто зараз не дуже безпечно про це говорити